Yamaha YZF-R6 (2008)

Vloženo 28.9.2015
Aktualizováno 12.8.2018

Most s Wildmotors, cervenec

Vloženo: 12.08.2018, Uskutečněno: 12.08.2018, Zhlédnuto: 17x

Blablabla bylo horko jako krava. Skveli sousedi v paddocku. Peťa a Filip Most nemam jako okruh uplne rada, takze jsem min motivovana nez treba na Pannonii Ale samozrejme i tak me to bavilo. Trosicku jsem se zlepsila v prujezdu sikany po cilovce, vracak stale neumim, tam me Peťa predjizdi velice elegantne V zavode se mi docela povedl start, ackoliv jsem o pul sekundy zaspala start, tak jsem asi v pulce cilovky byla 4 po startu z 6. A do prvni zatacky jsem vklouzla pred rychlikem na sv650,ktery me jeste v sikane predjel A asi kolo nebo dve na to me predjela Peťa ve vracaku Za Peťou se mi pak povedl zajet Besttime 1:59,5 Diky Peťo

Ozzy_ (1136) napsal 16.01.2022 v 09:11

Mno pecka, pod 2 minuty v Moste, to uz je super Litas jeste dromy ?

gabri88 (2) napsal 14.08.2018 v 21:46

Superr

PetraF (0) napsal 14.08.2018 v 10:48

Moc ráda jsem přispěla k Tvému lepšímu času však já jsem tento výkon podávala díky Tobě, protože jsem věděla, že jsi stále zamnou a musím makat!!!

• Pannònia 3 dny s Prospeed

První letošní výjezd vedl do Maďarska. Osvědčilo se mi začít sezónu na trati, na které jsem předtím sezónu ukončila, protože mi to všechno v zimě v hlavě uzraje :-) Na motorce jsem seděla letos pouze na Supermotu v hal

Vloženo: 29.06.2018
    Uskutečněno: 22.06.2018
  • Pannonia v září s Bizi's racedays

Dodatečný záznam k výletu na oblíbený okruh v září (s) Jela jsem bez doprovodu podpůrného týmu A bylo to bezva. Akorát jsem si musela sehnat chlapce na složení motorky a pak už paráda. Nikým nerušena jsem si mohla

Vloženo: 21.11.2017
    Uskutečněno: 04.09.2017
  • Pannonia - srpen 2017

Čtvrtý týden své dovolené jsem naplánovala na srpen. Je to fajn jít na dva týdny makat a hned zas na týden vypadnout :-DD Tentokrát jsem vyjížděla sama, nejdříve bez doprovodu, s tím že za mnou do Maďarska přijedou ro

Vloženo: 23.08.2017
    Uskutečněno: 23.08.2017