Suzuki GSX-R 1000 (2001)

Vlastník MigelR1
Vloženo 20.9.2015
Aktualizováno 20.9.2015

Dračice, která bere vskutku od spoda...a hlavně..JEDE!!

Yamaha YZF-R1: Vyhrálo GSXR v krásných koncernových barvách

První dojmy - Překvapila mě svým záběrem. V roce 2009 jsem jezdil dva roky na Honda Fireblade 1000 RR r.v. 2007, ta byla silnější, ale tadle měokamžitě při první jízdě prostě uchvátila. Do ruky mi hned nepadla, mám jí týden, je přizvedlá, přepákovaná...chtěl bych nastavit na tovární nastavení, jen jsem nenašel zatím nikoho, kdo by mi to zrealizoval.

Motorku bych doporučil pro - Určitě to není moto pro někoho, kdo slezl ze skůtru!

Doplňky na motorce - Přepákování, laďák, rukojeti, bobík, blatník na zadní kolo (lízátko), dekl pod sedačkou(podběhem), blinkry na kapotě a mini zadní, držák značky

Průměrná spotřeba - 6.67 l/100km

Najel jsem zatím za první týden cca 350 km. Chtěl jsem po pár letech motorku, která opravdu pojede. Musím říct...že tahle kráska prostě letí. Vůbec se nedivím, že jakmile spatřila světlo světa, že neměla konkurenci. Je to jedním slovem - DRAVEC!
Ve dvou jsem zatím nejel, ale samozřejmě to chci vyzkoušet.
Pěkně brzdí, však je potřeba používat i zadní brzdu.
Zvedá se i na trojku, což je paráda.
Jednoznačně není stavěna na úzké okresky, kde je každých 50 m zatáčka a na obou stranách les či vzrostlé stromy. V takovém terénu absolutně jízda ztrácí smysl, vytrácí se pocit radosti a je lepší ji nechat v garáži.
Jak jsem uvedl, je přizvedlá a je to dost znát. Blbě se mi kouká na cestu, pořád mám hlavu jakoby dole. Musím s tím něco udělat.

Alexandr
Alexandr napsal 23.09.15 v 12:22 10b.

Pěkný stroj At slouží!!