Kawasaki Versys 650 (2015)

Vlastník Mote
Vloženo 13.9.2015
Aktualizováno 28.4.2021

Vloženo: 09.05.2016, Uskutečněno: 09.05.2016, Zhlédnuto: 20x

Ahoj lidi, co bych vám pověděl o bidýlku pro GPS bo mobil.. Je to samo-homo-domo výroba, a za tuto práci patří velký dík mému kamarádovi.. Ivo tímto tě zdravím jestli to někdy budeš číst =) v podstatě je to ohlá trubka libovolného průměru upevněná na železné konstrukci předního plexi za pomocí dvoumilimetrového plechu ve tvaru trojuhelníku.. prostě viz foto. Důvod byl jasný, nechtělo se mi dávat 1500 za origo držák navigace, který navíc umí uchytit jen origo navigaci, kterou taky nemám =P. A tak vzniklo bidýlko, na kterém mám jednak ukazatel zařazeného kvaltu (v červené barvě, není tak agresivní, hlavně v noci, pro oko jako modrá), který je takřka v úrovni očí, je na tom taky držák mobilu i s vodotěsným obalem (dá se pořídít za 150kč na ebay) v kterým mám navigaci a další app. Navěsit tam můžete samozřejmě co chcete, místa je tam dost a neomezuje vás konstrukce (doporučuju umístit na levou stranu, aby mobil na výšku nezakrýval některý ukazatele), která je v případě originálu jen a jen na navigaci a nic jinýho. Samotné bidýlko není rušivé při jízdě ve výhledu a má jednu velikou výhodu.. co se občas stalo že vibrovalo něco v palubce kol 4 tisíc, (bylo to u starých i modelů 2015) tak najednou vibrování přestalo úplně.. nezjistil jsem kde je problém ale tímhle vyřešeno.. pokdu někdo objeví přímo činitel vibrací tak dejte echo do pošty =) zatím ahoj a jezděte opatrně.

j3nik (-4) napsal 11.11.2016 v 17:31

Díky za perfektní inspiraci udělal jsem si ho podobný jen trupku rovnou a výš... až nastříkám na černo napíšu o tom k sobě

Mote (0) napsal 17.05.2016 v 17:19

No můžu se ho zeptat jestli by byl ochoten vytvořit ještě další a za kolik pak dám echo do pošty ale asi by bylo lepší kdyby bylo víc lidí na jednou aby se mu to oplatilo..

IDK (0) napsal 17.05.2016 v 14:18

Nechce kamarad Ivo rozjet vyrobu a business ve vetsim? Tohle je presne co by se mi hodilo. Koukam se co je v nabidce v obchodech a je to desna slabota.

• Výměna vzduchového filtru a svíček

Ahoj až bude kousek času tak to sem dám i s fotkama možná by to někoho zajímalo je to trošku jiný než u staršího modelu.. hlavně jak sundat plasty atd..

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.08.2016
    Uskutečněno: 22.08.2016
  • Ukazatel zařazenýho kvaltu

Ahoj lidi, jelikož je tahle věc od Kawasaki v originálu moc drahá a prej špatně ukazuje (nemám odzkoušeno) a navíc není na úplně vhodným místě tz. hodně dole, tak jsem si to udělal jako obvykle po svéme a koupil od GIpro

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.05.2016
    Uskutečněno: 09.05.2016
  • Vyhřívané gripy

Ahoj tak, jsem v zimě namontoval teplo na ruce.. aneb vyhřívané rukojeti. Jsou od firmy Oxford a jsou to sporty, kvůli délce rukojeti. Hřejou pěkně jen na plyn se dávaly trošku divoce a zafungovalo gumové kladivo jinak b

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.05.2016