Kawasaki Versys 650 (2015)

Vlastník Mote
Vloženo 13.9.2015
Aktualizováno 28.4.2021

Vloženo: 09.05.2016, Uskutečněno: 09.05.2016, Zhlédnuto: 33x

Ahoj tak, jsem v zimě namontoval teplo na ruce.. aneb vyhřívané rukojeti. Jsou od firmy Oxford a jsou to sporty, kvůli délce rukojeti. Hřejou pěkně jen na plyn se dávaly trošku divoce a zafungovalo gumové kladivo jinak bych je tam nenakroutil.. kdo to dělal ví že je s tím mor.. pokud máte někdo nějakej grif či trik tak neváhejte do pošty, rád se poučím.
Co se týče výhřevnosti jednotlivé stupně a je jich 5 se dají podel teploty rozeznat a jsou dobře nastaveny od vlažné teploty po žhavý dotek homosexuála. Indikace taky velice dobrá, pomocí diodky ovládání se dá nahmatnout a regulovat dvěma tlačítky a není s tím problém. Za mě musím říct že to mají kluci dobře zmáknutý a jde vidět že už to nějaký ten rok úspěšně prodávají. Ochrana proti vybití baterie taky fachčí spolehlivě a automatické vypnutí po minutě s klíčkem mimo mašinu šlape taky.

Co se týče instalace není složitá, chce to ostrej nůž rozříznout starý gumový gripy, pořádně šmirglem obrousit lepidlo a zbytky na železný trubce a následně tam s použitím hrubé síly narazit ty nový gripy. Dobrá rada nad zlato pokud jdete instalovat výhřevy tak to nejdřív odzkoušejte zapojený mimo motorku protože až to tam namlátíte a zjistíte že nehřejou jak se to stalo mě tak by vás taky mohlo jebnout.. já to zkoušel hřály, pak jsem nainstaloval a nehřály.. umíte si představit můj výraz =D .. naštěstí to byl jen posunutej samčí konektor v plastové spojce =) Taky je dobřenatočte aby vám nezavazely vývody kabelů z gripu, na levé to není tak hrozný ale pravá musí být tip ťop v celém rejdu plynu. Až máte rukojeti na místě tak kabely pořádně přichutit k řídítkům a vyzkoušet max rejd řídítek na obě strany a plnou otáčku plynu aby se nestalo že vám to uštědří pád při otočce na místě a zároveň by ty kabely neměli moc o sebe třít aby se neprodřeli a taky se nesmí napínat přes krk řízení.. každej odzkouší a doladí, pak už jen secvakáte blbuvzdorný konektory natáhnete z jedné nebo druhé strany nádrže k baterce a máte vyhráno. Hřejí !!

Nakonec blížíme se k jedinému zádrheli, který mě potkal a to příslušenství.. kdy výrobce doufá že všechny motorky jsou stejné a proto dodal pouze destičku pod ovládací panel, která jde u drtivé většiny motorek umístit na držák zrcátka ale u Versyse ne a proto jsem to musel doladit po vlastním a držák dodělat.. proto odemě jak ve škole tahle vychytávka zaslouží známku 2 (jen kvůli tomu držáku) =)

Mote (0) napsal 10.05.2016 v 12:55

zajímavej nápad.. až to budu zase dělat určo vyzkouším ;)

zeke11 (138) napsal 09.05.2016 v 19:32

Někdy pomůže kompresor a foukat pod grip...

• Výměna vzduchového filtru a svíček

Ahoj až bude kousek času tak to sem dám i s fotkama možná by to někoho zajímalo je to trošku jiný než u staršího modelu.. hlavně jak sundat plasty atd..

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.08.2016
    Uskutečněno: 22.08.2016
  • Bidýlko pro navigaci a mobil

Ahoj lidi, co bych vám pověděl o bidýlku pro GPS bo mobil.. Je to samo-homo-domo výroba, a za tuto práci patří velký dík mému kamarádovi.. Ivo tímto tě zdravím jestli to někdy budeš číst =) v podstatě je to ohlá trubka

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.05.2016
    Uskutečněno: 09.05.2016
  • Ukazatel zařazenýho kvaltu

Ahoj lidi, jelikož je tahle věc od Kawasaki v originálu moc drahá a prej špatně ukazuje (nemám odzkoušeno) a navíc není na úplně vhodným místě tz. hodně dole, tak jsem si to udělal jako obvykle po svéme a koupil od GIpro

Typ: Reportáž
    Vloženo: 09.05.2016