Yamaha FZ6 S2 (2008)

Vlastník Jetnis
Vloženo 6.9.2015
Aktualizováno 6.9.2015

Naháč který vzhledem vysoce převažuje nad ostatními bajky stejné kubatury.

První dojmy - Nadšení. Pohodlná mašina na které se dají zvládnout i delší trasy . Ovladatelnost je výborná a motorka dělá přesně to na co jezdec jen pomyslí.

Motorku bych doporučil pro - Asi neřeknu že je vhodná pro začátečníky, i když v době když jsem motorku kupoval tak jsem byl sám čerstvě po řidičáku, a na slabší motorce jsem měl odježděno asi jednu sezónu, ale asi spíš je pro jezdce co už mají něco za sebou,

Doplňky na motorce - Na motorku v takovém stavu jsem si musel dlouho počkat, protože moje představa byla mít stroj v 100% původním stavu a takový jsem nakonec taky sehnal.

Bajků ze kterých jsem vybíral byla spousta ale vždycky mě odradily negativní recenze uživatelů, proto jsem se rozhodl nepročítat zkušenosti a pořídit to první co se mi bude líbit. A chyba to rozhodně nebyla. Fzetko je spolehlivá mašina na které se člověk nemusí bát vyjet dál než jen ven z garáže. Co se pohodlí týče mluvím pouze o místě řidiče, když jsem seděl jako spolujezdec nemohl jsem se dočkat konce jízdy a bolel mě z ní celý člověk a ledvinka si po delších výletech taky stěžuje na připálený zadek od výfuků svedených pod sedlo spolujezdce, ale z pozice řidiče je to něco úplně jiného, krásně poslouchá všechny povely které jí člověk dává a jak se říká : Kam čumím tam jedu. Opravy na motorce: byl měněn pouze, olejový filtr, olej a gumy, časem nás ještě čeká řetězovka ale není to nic co by nepotřebovala každá mašina.