Suzuki GSF 400 Bandit (1991)

Vlastník Stegi_04
Vloženo 1.9.2015
Aktualizováno 22.3.2016

Nadčasový nádherný stroj, který má úžasné zrychlení, dobrou ovladatelnost. Nutno říci, že je pro oba jezdce pohodlný a vhodný i na delší výlety.

První dojmy - Teleport...

Motorku bych doporučil pro - Začínající, ale i již zkušenější jezdci, kteří si chtějí užít požitek z jízdy.

Doplňky na motorce - Nerezový výfuk, menší blinkry (původní jsou jako od Avie - nelíbili se mi), zásuvka 12V.

Na tento motocykl jsem přešel, když mi bylo 23 let a měl jsem již zkušennosti s ježděním. Vzhledem k tomu, že mé předchozí motocykly byly poněkud méně výkonné (Jawa 50, Jawa 250), byl jsem zpočátku ohromen neskutečným výkonem, ale i váhou stroje. Po cca 2000 km jsem s ní již však srostl a ovládání jsem si osvojil. Vždy jsem na ni však jezdil s respektem.
Mezi hlavní výhody zmíním: pohodlí, ovladatelnost, zrychlení, spotřeba (kolem 5L průměr na 100km) a krásný vzhled.
Mezi nevýhody bych mohl zařadit její vyšší hmotnost.
Motor funguje skvěle, starty jsou bezproblémové, brzdy dobré (nekoušou).
Jízda ve dvou je pohodlná i pro spolujezdce (pokud nemá na zádech těžký batoh).
Motorce vyhovují silnice 1. i 2. třídy, v zatáčkách je jako doma, je ale potřeba na to trochu přijít. Co se týče jizdy po dálnici, vzhledem k přímějšímu posedu není jízda nad 140 km pohodlná kvůli větru, který se opírá do jezdce a unavuje ruce. Cestovní rychlost bych tedy viděl tak od 80 - 120 km/hod, kde motorka opravdu skoro nic "nežere" a vítr je snesitelný.

Motocykl doporučuji !!!

3neczak
3neczak napsal 07.09.15 v 23:00 10b.

Je to paráda, když se po cestě prohání taková zachovalá motorka. Samozřejmě 10 bodů.