Suzuki SV 1000S (2003)

Vlastník High_jumper
Vloženo 15.8.2015
Aktualizováno 15.8.2015

Tak to je moje SVéčko. Vzhledově se mi vždycky líbilo, tak sem si ho pořídil. Chtěl jsem přímo modré, tak sem si ho našel.

První dojmy - Je to moje druhá motorka po Thundercatu. Překvapil mě ze začátku sportovnější posez, ale hned jsem si na to zvyknul. Tak začnu motorem, který nemá uplně oslnivý výkon, ale pro mě je úplně dostačující. O proti Hromkočce to není až takový rozdíl. Jinak se mi líbí, že výkon a kroutící moment jde již odspoda a není to žádná ucukanina. Podvozek nemá žádné přepychové komponenty, ale hodnotím ho kladně. Do zatáček jde motorka velmi ochotně a je s ní veliká sranda, hlavně když k tomu připojíte tento motor, který se při přidání plynu snaží co nejvíce utrhnout zadní kolo od vozovky a pak se celá motorka vrtí jak pejskův ocas když má radost. Jinak na nerovných silnicích jako máme v našem okolí není jízda moc komfortní. Brzdy byli otřesné, tedy do chvíle než jsem odmontoval třmeny a rozhýbal jsem pístky. Pak se to zlepšilo, ale i tak si myslím, že brzdy jsou na této motorce velkou slabinou. Ale je možné, že kdyby se koupily pancéřové hadice, že už by tento nedostatek nebyl aktuální. Jinak spotřeba si myslím, že průměrná. Jezdím od 5,7 l/100 km - 7,5 l/100 km. Pocitově je motorka těžká při ovládání na místě, jinak při jízdě není znát.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil motorkářovi, který už má něco naježděno a chce pořádnej dvoubuch.

Tento stroj jsem chtěl již pár let. Líbil se mi velice moc vzhledově a chtěl jsem vyzkoušet dvouválcový motor. Nechtěl jsem přímo supersport, protože v našem okolí nejsou moc dobré cesty a nechtěl jsem být po pár km na motorce úplně zlámaný.

Ursa
Ursa napsal 16.08.15 v 23:26 10b.

Kráska

Starling
Starling napsal 16.08.15 v 11:59 10b.

Nádherný kus železného štěstí