Honda VFR 1200F (2013)

Vlastník novas
Vloženo 14.8.2015
Aktualizováno 25.3.2016

Ideální kompromis mezi sporťákem a cesťákem.

První dojmy - Myslím, že to byla skvělá volba, když jsem hledal cestovnější motorku, po těch sportovních, na kterých jsem jezdil. Motor parádní, silnej zátah od spoda, obrovsky pohodlná, na to taky nejsem úplně zvyklej. A velká jenom vypadá, jak se člověk rozjede, je to jak "šestkovej naháč".

Motorku bych doporučil pro - Nechci radit, ale motorka je určitě pro všechny co se rádi svižně svezou a zároveň potřebují pohodlně vozit drahou polovičku.

Doplňky na motorce - Motorka je komplet vybavená téměř všemi možnými doplňky, jen vyrazit.

Zatím najeto pouze 300 kiláků, takže zkušeností moc není, ale jedno je jasný - vybral jsem asi dobře. Po sportovních motorkách chceme domů něco cestovnějšího, ale chci se vozit rychle. Od prvních kilometrů je jasný, že tohle je hodně pohodlná a hodně rychlá střela. Brzdy bezvadný, podvozek žehlí nerovnosti nevídaně, z motoru jde jasně najevo síla. No a o pohodlí pro spolujezdce ani nemluvím, to se samozřejmě s R1 nebo GSXR vůbec porovnávat nedá. No těším se na další porce kilometrů.

wsbk
wsbk napsal 17.08.15 v 13:17 10b.

Martycok
Martycok napsal 15.08.15 v 09:59 10b.

Ahoj. Pěknej koráb pro radost i do nepohody prostě silniční všechno v jednom.
Tak přejem pohodlíčko na cestách a servis jenom údržbovej.

DejvGSR
DejvGSR napsal 15.08.15 v 07:28 10b.

Ahojky, koukám, že i tobě se vyvíjí motorkářský život a jeho preference. Vybral jsi dobře, překrásná holka. Tak ať naplňuje tvá očekávání.