Honda NC 750X (2014)

Vlastník Dody62
Vloženo 13.8.2015
Aktualizováno 18.9.2018

Ovladatelná, lehká, pro holku ideální. Žádná vražda, jsem spíš kochací jezdec, takže mi vyhovuje.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov)

První dojmy - Padla do ruky, hezky se na ní sedí, člověk se nehrbí, posez je vzpřímený, ovladatelná. Jenom je taková tvrdší - v Praze na kostkách to dost skáče. Dobře se na ní jede vestoje - dobrý, když člověka po delší trase bolí zadek. Vadilo mi jenom malý plexi - hned jsem pořídila větší.

Motorku bych doporučil pro - Pro holky, nenáročný jezdce nebo začátečníky. A taky pro lidi, který chtějí za slušný peníze novou motorku, se kterou zvládnou klidně objet svět :)

Doplňky na motorce - Kufry - boční i horní

Jsem holka, takže jsem vybírala hodně podle vzhledu a právě na NCčku mě zaujal super design. Potom jsem konzultovala se známými motorkáři, aby taky plnila moje jezdecké požadavky - potřebovala jsem něco na cestování na dovču, ale taky do práce (v mým případě ježdění po Praze). A právě NC750X je oproti ostatním cestovním endurům taková pěkně hubeňoučká a není problém ani proplejtání se v kolonách, a dobře se ovládá. Super je taky úložný prostor tam, kde mají ostatní nádrž - je to fajn na drobnosti atd.
Jezdí se mi na ní dobře, technickým věcem moc nerozumím... :)

sakal01
sakal01 napsal 30.09.18 v 09:13 10b.

Krásná!

speroure
speroure napsal 31.01.16 v 11:36

Hezké, eNCéčko se mi líbí :)

petr.hornet
petr.hornet napsal 08.10.15 v 15:33 10b.

Správná volba motocyklu ...s tím servisem mě to mrzí, příště kontaktujte přímo mne, zajistím Vám přednostní a bezproblémový servis, tak aby vše klaplo...a nic nezdrželo k dalšímu výletu

pudis15
pudis15 napsal 18.09.15 v 15:47 10b.

Geodet
Geodet napsal 23.08.15 v 19:00 10b.

Dobrý výběr.