Honda PCX 125 (2015)

Vlastník vyski
Vloženo 3.8.2015
Aktualizováno 3.8.2015

PCXko je ideální do zacpaného města, bát se s ní nemusíte ani na delší výlety ve dvou.

Motorka koupena od Na inzerát

Suzuki AN 125 Burgman: Nelíbil se mi design.
Yamaha Majesty 125: Nelíbil se mi design. Nebyla na prodej za odpovídající cenu.
Peugeot E-Satelis: Asi kvůli přesvědčení, že francouzi auta či motorky moc neumí.

První dojmy - Stačilo se jí podívat do očí a nešlo odolat ! Skvělé zrychlení, nádherná spotřeba, skvěle se mi sedí i při výšce 195 cm. Negativa jsem zatím nezaznamenal.

Motorku bych doporučil pro - Všichni, kteří si chtějí užít jízdu po městě.

Doplňky na motorce - Kufr (originál Honda)

Spotřeba nejnižší jsem měl při jízdě s bratrem, kdy jsem jel celou cestu rychlostí 50-60 km a spotřeba byla 1,7 litrů na 100km. Běžně jezdím se spotřebou 2,3 - 2,6 nejsem zrovna nejpomalejší, proto tak vysoká spotřeba.

Design
Dokonalý !
Jediné, co se mi moc nelíbí je krátké černé plexi dodávané v základu.

Výbava
Do výbavy mého skútru patří úložný box bez kterého si nedokážu vyjížďky představit, jelikož úložný prostor pod sedadlem není zrovna z největších.
Výhledově počítám s plexi od Ermaxu, protože s tímto malým je to na dálky nic moc. Horní část těla je odkrytá.

Start-Stop
Funguje to dokonale. Zapínám - vypínám, kdy je zrovna potřeba. Když někde zastavím a chvíli se kochám - ideální věc.

Cestování
Je vhodný spíš na kratší cesty, ale už jsem s ním jel i cesty delší než 200 km. Cestovní rychlost mezi 80-90. Pohodička. Po hodince je potřeba trochu protáhnout zadek.

wsbk
wsbk napsal 03.08.15 v 16:31 10b.