Honda XL 600V Transalp (1998)

Vlastník Samotář99
Vloženo 2.8.2015
Aktualizováno 15.8.2021

Skvělá motorka jak na silnici, tak i do mírného terénu.

První dojmy - Teprve si na ni zvykám, ale určitě bych neměnil. Při jízdě na polní cestě se na ni člověk vyblbne a na silnici se kochá pohodovou jízdou. Zažívám konečně štěstí a svobodu.

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka co kdysi sedlal Jawa 350 a po letech chce větší výkon, ale zase aby se na tom nezabil.

Doplňky na motorce - Padáky, kufry

Průměrná spotřeba - 5.04909 l/100km

Je to už hodně let, co jsem naposledy seděl na motorce a tak jsem se nedávno rozhodl, že si zase nějakou pořídím a vyhrál to naplno Transalp 600.
Je to pěkný a velice spolehlivý stroj a za rozumnou cenu. Zatím jsem toho moc nenajezdil, ale snažím se vždycky najít čas na to, abych se na ni projel. Zatím běhá bez problémů. Motor, brzdy ok. Bývalí majitel se o ni opravdu staral. Je na tom obutí Mitas, které není špatné, ale při náklonech v zatáčkách trochu uskakuje zadní kolo a když je mokro, tak musí být člověk sakra opatrnej. Jízda ve dvou dobrý, ale sám si to užiju mnohem víc.

Samotář99
Samotář99 napsal 04.03.16 v 23:00

Je zajímavý, že Mitasky mi v létě uskakovaly a v únoru při teplotách + - 10 st držej jako přibitý. Sklopim to do zatáčky a mám větší jistotu, než v létě. Ale i tak budu přezouvat na Metzeler, tak jsem zvědavej jak budou sedět.

KATRTER
KATRTER napsal 24.02.16 v 10:13 8b.

Milan1963
Milan1963 napsal 14.01.16 v 22:05

Pěkná.

Hajnas650
Hajnas650 napsal 02.12.15 v 20:24 10b.

pěkná přeji mnoho šťasných km

spike-cz
spike-cz napsal 29.08.15 v 15:54 10b.