Yamaha FZS 600 Fazer (2000)

Vlastník yaynek
Vloženo 2.8.2015
Aktualizováno 5.8.2016

Starý dobrý Fazer.Praktická a univerzální motorka která nemá problém ve městě ani při cestování.

Motorka koupena od FIRMA:Radek Holubec (Velký Třebešov) - Maximální vstřícnost,jezdím k němu servisovat stále

Yamaha TDM 850: byl to ještě ten starší model s ,,vyvalenýma očima\",pětikvalt,nakonec rozhodl rok výroby,Fazer byl mladší

První dojmy - Padla motorka hned do ruky?-no nejdřív málem padla z přívěsného vozíku při skládání doma na dvorku.První dojmy z jízdy-stejné asi jako u každého kdo na motorce začíná nebo se po X letech do jedné stopy vrací-štěstí,radost,svobod a...

Motorku bych doporučil pro - Pro každého komu se líbí a bude mu vyhovovat.Myslím že se svými 70kW je možno ji dle dnešní legislativy škrtit na 35kW a mohla by vyhovovat i začínajícím motorkářům.

Doplňky na motorce - Na motorce mám padací rám,přední blatníček,vyšší plexi,širší řidítka,nosič kufru,12V zásuvku,prodloužení zrcátek a mřížku chladiče.Kratší přepákování-motorka je o trochu vyšší.Zapojil jsem svícení obou potkávacích světel současně a používám iridiové svíčky.

Kdysi dávno jsem začínal na Jawě 23 Mustang,potom přišla Jawa 350/634.No a potom přišla rodina a motorky musely odejít.Co neodešlo byla láska k nim.V roce 2006 ,po 20ti letech bez moto přišel čas návratu.Byl zvolen Fazer a už s námi zůstal.Dnes máme za sebou společných 9let ,40 000km (celkem má Fazer momentálně najeto 70 000km)a jednu lehčí nezaviněnou nehodu.Byli jsme spolu na Slovensku,v Rakousku,Itálii,Německu i Polsku.Vždy nás dovezl spolehlivě domů.
Dnes můžu říct že koupě tohoto stroje byla dobrá volba.Mimo pravidelného servisu (v 60 000 veký servis-rozvod,ventily atd.) a spotřebního materiálu jsem jen musel dát nové palivové čerpadlo.Jezdím turisticko-kochačně a spotřeba se pohybuje okolo 5l/100km.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 16.08.17 v 21:27 10b.

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 18.02.16 v 13:22 10b.

Nazdárek draku Fazery jsou super. Já jsem prohlížel motorky skoro rok a nakonec zvítězil Fazer pro svoji univerzálnost spolehlivost a solidní spotřebu.Před ním jsem měl XT 550 do lesa a tím si mě ladičky získaly.Já to měl podobně jako ty přišly děcka a zůstalo mě jen to XT takže jsm si Fíka nadělil k vánocům 2014

kartys
kartys napsal 02.08.15 v 18:24 9b.

Mam taky mohu potvrdit

Decathlon
Decathlon napsal 02.08.15 v 17:49 10b.

Správná volba, Náchoďáku. Ať dlouho slouží!