Suzuki SV 650S (2003)

Vlastník Vertino
Vloženo 16.7.2015
Aktualizováno 17.6.2017

SVčko jak se patří. Něco málo už má nalétaného, ale pořád šlape na jedničku.

První dojmy - Byl to můj první krok do neznáma, jestli mě vůbec sedne nebo ne. Začátky byli těžké než jsme si na sebe zvykli. Krok po kroku, čas ubíhal a nemůžu si stěžovat. Podle mě to byla dobrá koupě do začátku.

Motorku bych doporučil pro - Začátečník s uzavřením na 35kW!

Doplňky na motorce - K&N filtr, LED blinkry, CNC páčky, svody, dvojté výfuky MiVV Suono, termoizolační páska

Jak jsem už psal byl to krok do neznáma. Moto jsem si vybíral podle recenzí/názorů co doporučují pro začátečníky. Tak jsem se toho držel a našel SVčko. Podle mě jsem docela pěkný kousek ulovil. Moto sice nebylo uzavřené, takže než jsem mohl vyjet na silnici tak to trvalo všechno papírování, uzavření atd.

První kilometry byly těžké, ale nevzdal jsem to a svoje si odjezdil nabral zkušenosti a něco pochytil. Na začátku SVčko mělo jen nějakou lešenářskou trubku, který dělal ten správný bordel, ale motoru to dělalo špatně dusil se a střílel o sto šest. Postupem času se vyměňovali věci sportovní filtr K&N, LED blinkry, CNC páčky a také došlo na úpravu svodů a výfuků (MiVV Suono). Na první pohled to nevypadalo až tak moc dobře, nic nesedělo každý výfuk byl jinde. Časem se vše shodilo a vytvořila se druhá verze která byla důkladněji a líp vyřešená vše do milimetru přesně plus přidaná termoizolační páska. K nerozeznání od litra, ale pořád jde poznat, že je to 650. Když jsem SVčko držel druhým rokem odstranilo se uzavření což hodně pomohlo motoru, který pocítil vyšší otáčky než 8 tis. Už jsme si na sebe zvykli, ale pořád mě dokáže překvapit.

SVčko mám rád a jsem s ním spokojený.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.06.17 v 22:12 10b.

Kacik92
Kacik92 napsal 23.07.15 v 17:09 10b.

Krásná motorka :) Hlavně spoustu km bez nehod !

cerise
cerise napsal 16.07.15 v 22:27 9b.

Líbivá a stále nadčasová motorka, jízdní vlastnosti dostačující, prostě držák. Můžu posoudit, taky vlastním.