Honda VFR 750 (1988)

Vlastník marab
Vloženo 14.7.2015
Aktualizováno 15.7.2015

Motorka přivezena z Německa z pozůstalosti po jednom sběrateli. Ve velmi pěkném stavu, kromě laděných výfuků žádný tuning, ani silniční lišej.

První dojmy - Krásný zvuk Véčka. Nádherně se ovládá a hned mi padla do ruky. Bohužel zatím moc nejede, protože je asi z Německa přiškrcená. Až vyženu z pod kapoty všech 100 koní, tak se rozepíšu víc :-)

Doplňky na motorce - Laděné výfuky Sebring.

Díky nezvyklým barvám, které majitel zvolil z důvodu designového sladění s Hondou Prelude ze stejného roku mi padla do oka. Vzhledem ke stavu motorky jsem se rozmýšlel asi 5 minut, následovalo naložení na vlek a dlouhá cesta do Čech.
Zatím jen několik málo zkušeností po prvních 500 km. Motorka je velmi lehce ovladatelná, do zatáček díky úzkým pneu padá úplně sama. Brzdy mám nové, takže si zatím sedají. Výkon bohužel nemohu posoudit, protože motor čeká na otevření. Véčko krásně přede a s laděnýma výfukama má přijemně chraplavý, ale ne moc agresivní zvuk.

wsbk
wsbk napsal 22.07.15 v 12:43 10b.

marab
marab napsal 18.07.15 v 12:24

>kaw.38: velmi těžké dnes sehnat v dobrém stavu a za rozumnou cenu...proto jsem váhal asi 5min
>Starling: Jo jo...ty Sebringy jsou nádherný a mají v kombinaci s Véčkem krásný zvuk

Starling
Starling napsal 16.07.15 v 11:50 10b.

No to je kráska, jako kdyby právě sjela z výrobní linky, a ty zlatý Sebringy