Moto Guzzi Breva 1100 (2006)

Vlastník Psychedellic
Vloženo 14.7.2015
Aktualizováno 8.9.2017

Deník motorky
Nalezeno 16 záznamů

• Autorizovaný servis Moto Guzzi

Celou dobu, co mám Brevu, se chystám, že nechám pořešit problémy se starty za tepla, které způsobuje startovací relé, které když se ohřeje, ztrácí se v něm napětí. Objednal jsem se tedy do servisu, vyrazil a... po ces

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.07.2016
    Uskutečněno: 01.07.2016
  • Učme se přežít 2016

V sobotu jsem se podruhé zúčastnil zadarmového kurzu Učme se přežít na okruhu v Sosnové. Bylo to zase super! (y) Většinu dne sice bylo vedro na chcípnutí a odpoledne zase přišla taková průtrž, že jsme úplně odpískal

Vloženo: 01.07.2016
    Uskutečněno: 01.07.2016
  • Minipád

Tak jsem to zase letos pokřtil :-$ Cestou z Prahy na Dubou mi to v Želízech za zatáčkou zakápl kamion, co jel přede mnou. Chrabře jsem skočil na brzdy a když už jsem začínal mít radost, že to bude dobrý, přebrzdil j

Typ: Havárie
    Vloženo: 01.07.2016
    Uskutečněno: 16.06.2016
  • Moto Guzzi Live tour

21.5. měl dovozce Guzzinek a Aprilií předváděčku v Kořenově, tak jsem vyrazil vyzkoušet, kam se Italové za deset let od mojí Brevy posunuli. Vzali jsme to tradičně přes Ještěd a okolo oběda dorazili do Krkonoš. A Spi

Vloženo: 03.06.2016
    Uskutečněno: 21.05.2016
  • Na den před prvním májem, do Českýho ráje

Využili jsme nádherný počasí a volnej pátek a vyrazili na celodeňák... Sychrov jsme jenom projeli a Trosky byly zavřený, takže z památek moc nebylo, ale guláš na zahrádce a posezení na sluníčku jenom v triku mně osob

Vloženo: 02.05.2016
    Uskutečněno: 02.05.2016
  • Jarní výlety

Během dubna jsem podnikl několik menších vyjížděk okolo komína mého i komína batůžkova, někdy s cílem, někdy bez :-D Počasí přálo někdy víc (teplota okolo 20 stupňů) a někdy míň (2 stupně a při parkování do garáže i

Vloženo: 02.05.2016
    Uskutečněno: 16.04.2016
  • Mikulášská vyjížďka

Velikonočních vyjížděk tu dneska v denících přibylo asi tři sta, tak já budu mít třeba mikulášskou... V jednom dni jsem si užil zatáčky na Ještědu, zatáčky v Oibynu, zatáčky okolo Chřibské a zatáčky z Rumburka do Svor

Vloženo: 27.03.2016
    Uskutečněno: 27.03.2016
  • První letošní stovka

Sezóna se musí podchytit hned v začátcích, aby neutekla :-$ Hefty od Oxfordu topí jako blázen, interkom od Číňana si povídá s mobilem a baterka se pěkně dobila... Pár stupňů navíc by to chtělo, občas to klouzalo jaxv

Vloženo: 11.03.2016
    Uskutečněno: 11.03.2016
  • Zimní údržba a doplňky

Už mě nebavilo koukat se na tu hromádku šroubů, co jsem měl okolo mašiny a jaro se blíží, byl čas dát všechno zpátky do kupy. Instalace vyhřívaných heftů Oxford, seřízení ventilových vůlí, výměna plynových lanek (ani

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 27.02.2016
    Uskutečněno: 27.02.2016
  • Ještě není zazimováno

Absťák mě vytáhnul za řídítka... Slušnejch 5 stupňů po celou cestu :-DD Aspoň jsem si ujasnil, že ty vyhřejvaný hefty by to fakt chtělo. Najeto cca 90km v Podluží.

Vloženo: 05.11.2015
    Uskutečněno: 04.11.2015
  • Páčky PP Tuning

Všude je všichni chválí, mají doživotní záruku, od Sršně jsem na ně dostal slušnou slevu a ještě vypadají moc pěkně. :-DD Hlavně, aby se s nima dobře jezdilo ;-)

Vloženo: 24.10.2015
    Uskutečněno: 24.10.2015
  • Výlet do Drážďan

V sobotu bylo krásně, tak bylo jasný, že vyrazíme na výlet. Chtěl jsem to stočit do Reichu a vždycky se mi líp jede, když si nastavím nějakej konkrétní cíl, takže jsme rozhodli, že se stavíme v Drážďanech v Louisovi, odk

Vloženo: 08.10.2015
    Uskutečněno: 03.10.2015
  • Motoškola Sršeň

Po skoro roce jsem absolvoval objednanou motoškolu u Sršně. Byla to vážně super akce, dokonalý počasí, skvělá parta instruktorů a plno užitečnejch rad. Nevěřil bych, že se můžu po jednom dni cestou domů na motorce ce

Vloženo: 14.09.2015
    Uskutečněno: 13.09.2015
  • Rozcvička v jižních Čechách

Tak první výlet s plně naloženym strojem. Tři kufry a batoh mi při manipulaci na místě zatápěli, ale dopadlo to dobře (resp. to nikam nedopadlo ). Tři dny ježdění ve čtyřicítkách. Ale co, stejně to byla pecka :-DD

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 15.08.2015
  • Origo kufry

Sehnal jsem boční kufry!!! Teda vlastně kufry si sehnaly mě, kontaktoval mě kolega Guzzista, že zrovna prodává Brevu a že prej jestli nechci origo černý kufry :-$ Byly dražší, než jsem původně plánoval, ale zase nutn

Uskutečněno: 03.08.2015
  • Údržba po koupi

Po tom, co jsem Brevinu přepravil (patřičnou oklikou :-D ) domů, jsme sundali škrábnutý díly, během dvou víkendů opravili/vyměnili a voilá: najednou mám skoro novou motorku (s) Pořád mi přijde pekelně sexy :-P :-D

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 25.07.2015