Yuki Sport 125 (2006)

Vlastník Kolja92
Vloženo 8.7.2015
Aktualizováno 8.7.2015

Za málo peněz super motorka pro začátečníky s minimální spotřebou!

První dojmy - Vibrace, vibrace a ještě jednou vibrace, ale i přesto se mi líbila a jako svou první motorku jsem si ji koupil! Padla mi do oka hned vzhledem a pro svůj nižší vzrůst jsem ocenil nízký posed v sedle.

Byla to moje první motorka za mé našetřené peníze. Dle mého názoru nejlepší pro začátečníky a já se na ní naučil dobře. Kupoval jsem ji za 20 tisíc jako 3. majitel a i přesto byla nedotčená. Se svými cca 125 kg mi sedla dobře a motor to zvládal dobře. Super byla spotřeba, která se v průměru držela mezi 2-3l/100km. Šílené byli vibrace motoru, až tak že praskali žárovky a při delších cestách nepříjemné v řidítkách. Velmi příjemné bylo řazení s 5-stupňovou převodovkou, také byl i informační display na palubovce s aktuálním zařazeným kvaltem. Brzdy - vepředu kotouč a vzadu buben (ten nebyl nijak super co se týče účinnosti). Při jízdě byla tvrdčí, ale to nijak nevadilo. Maximální rychlost se mi podařilo vytáhnout 120km/h, ale ve dvou to tak tak dalo 90km/h. Pro majitele nenáročná finančně na servis.
Motorka vhodná pro mladé začínající motorkáře co je určená na silnici, ale lehký terén ji nerozhodí.