Suzuki GSX 750 (1998)

Vlastník Veka
Vloženo 29.7.2006
Aktualizováno 19.5.2009

černá metalíza, dovoz D, v původním stavu a nejspíš nijak vážně bouraná, momentálně má najeto něco přes 30 tisíc.

Kdyby nekdo chtel tak mam v anglictine v PDF formatu detailni servisni manual s popisem veskere udrzby a oprav Haynes Service & Repair Manual - Suzuki GSX600F, GSX750F & GSX750 '98 to '02 (neco jako knizky Jak na to), tak me kdyztak pisnete na mail a ja bych to nejak preposlal ci nasdilel (ma to 65 MB)
Zkušenosti: Primo uprostred sezony 2007 jsem si moc nepojezdil, protoze v cervnu zacala vynechavat a to zrovna po vymene oleje,svicek a proplachnuti nadrze. Na servis jsem musel cekat mesic a vzhledem k oleji az na vzduchem filtru se potvrdilo ze uz chtela seridit ventily a hlavne vycistit a seridit karburatory, na coz jsem si sam netroufal. Zbytek sezony uz zase jezdila paradne a bylo to poznat i na plynulejsim chodu, vetsi ochote jit do otacek, az se me posledni dobou stava,ze hledam sedmy kvalt. Taky dostala nove obuti - dunlopky qualifiery. Rozdil oproti 7! let starym seriovym bridgestonkam byl po zajeti hned poznat. Sve kvality prokazala na oblibenem useku za Makovem na slovenske strane :)

Cesty: v prvním týdnu v srpnu 06 jedeme Severní Čechy namísto obvyklé dovolené u moře - Cechy dopadly dobre az na neustale nastavovani retezu, ktery uz byl hyn. Na sezonu '08 zaciname planovat Madarsko a taky namisto obvyklych srazu v okoli Ostravy i nejakou znamejsi akci na Morave ci v Cechach

Další info: spolu s novou moto jsem si pořídil nové hadry a tankvak, dochází mě nevýhody vyklápěček, o kterých jsem na 350 ani netušil :), časem možná dokopím nějaké padáky a štítek. Pres zimu planuju kompletni vymenu blinkru za nejake jine mini, stribrne a oblejsi a uvazuju i o tom ze zkusim predelat zadni svetlo na 2 kulate vedle sebe. A vzhledem k tomu ze penez je ted dost tak i ty padaky a udelam si radost kombinezou, protoze jsem porad nesehnal kalhoty k bunde co mam...

deimos
deimos napsal 15.04.09 v 12:18

Víťan
Víťan napsal 22.03.09 v 10:42

Moc pěkná klasa.
Přeji super jízdy.

WEB
WEB napsal 01.12.06 v 16:39

KRASAVICE!Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

smazany34450
smazany34450 napsal 29.10.06 v 19:41

Maš dobrej vkus. Nešetři na oleji ani filtru a svíčkách atd...Ona se ti odvděčí svjí spolehlivostí.Ina to je držák.

Daviddd
Daviddd napsal 02.08.06 v 10:49