Suzuki DL 1000 V-Strom (2007)

Vlastník dafikk
Vloženo 29.6.2015
Aktualizováno 15.6.2020

Vloženo: 06.09.2016, Uskutečněno: 28.08.2016, Zhlédnuto: 14x

14-28.8.2016 vytoužená cesta na pořádnou dovolenou na Zakyntos.
Odjížděli jsme v neděli do Rakouska ke Klagenfurtu,kde jsme měli v Sainkt Veit an der Glan zamluvený ubytování. Žádný zázrak to nebyl,ale na přespání dobrý.
V neděli jsem tedy vyrazili za obdivných pohledů některých sousedů od baráku a směřovali výletním tempem směr Mariazell a na Sainkt Veit.
Večer za drobného deště přílet ke Gasthofu. Druhý den výlet po okolí.
V úterý po snídaní odlet směr Slovinsko,Triglav a dále na Itálii do Terstu,odkud nám odplouval trajekt do Řecka do Patry. 31hod plavby uteklo jak voda. Z Patry do Kyllini a "krátkým" trajektem na Zakyntos. Trošku jsem tam byli za exoty. Češi...na motorkách... Řeci nás plácali obdivně po zádech a někteří turisté také. Zbytek čuměli jak puci a jen odfrkávali,co to máme za dovolenou.
8 dnů válečky u moře a drobných výletů po okolí.
Cesta zpět po ose Řecko-Makedonie 570km (první noc na hotelu). Makedonie-Srbsko 710km (druhá noc na hotelu). Srbsko-domov 620km a vyhodnocení souteže o plechovou prdel Vyhrávám a za odměnu letím do hospody na naše pěkně hnusný Starobrno,páč po těch družstevních samoserech,kterým po cestě ve všech státech hrdě říkali PIVO,chutnalo i to Starobrno,jako luxusní pivečko.
Příští rok asi znova Zakyntos. "Žena Božena" byla nadšená a její první motodovolená se jí ohromně líbila. Uvidíme jak trajektovka vyplivne jízdní řád na rok 2017 a podle toho naplánujeme tam po ose a zpět trajektem.

• Albánie + MNE + BiH 2019 aneb...panu učiteli s láskou

Přes rok plánovaná Albánie konečně vyšla. Rozhodl tak Standa,který si to tak nějak vzal na starost,a já byl rád,že po dlouhé době nebudu muset mít zodpovědnost "vedoucího skupiny",nebudu muset nic řešit,jen pojedu tupě z

Vloženo: 23.09.2019
    Uskutečněno: 16.09.2019
  • Slovinsko 4-6.7.2019 + přejmenování Rakouska

Tak jsem opět vyrazil se Standou z České Třebové. Odjezd byl trochu napínavý díky Standovi. V 6hod vyrazil z České Třebové a byl opravdu rychlík. V 7:40 na mě zvonil u baráku. Otevřel jsem mu jen v "trenažérech" s vyvale

Vloženo: 08.07.2019
    Uskutečněno: 05.07.2019
  • Bosna 2019

Na podzim 2018 jsem chtěl ještě vyrazit na poslední trip do Bosny. Než se to podařilo nějak dát dohromady,tak už byla zima a všechno plánování bylo tak nějak v háji. Myšlenky na Bosnu jsem se ale nezbavil a úporně to plá

Vloženo: 22.04.2019
    Uskutečněno: 21.04.2019