Manet Tatran S 125 (1961)

Vlastník elstrem
Vloženo 24.6.2015
Aktualizováno 25.7.2019

No,jednou jsem viděl na netu Udu jak jede na zrenovovaným Manetovi a to mě tak chytlo,že jsem začal nějaký předrenovační stav shánět.nakonec jsem koupil maneta v horším stavu od Montyho.Samozřejmě byl určen na renovaci,takže hodně dílů vyměnit,poshánět at

První dojmy - No adnes jsem poprvý vyjel absolvoval evidenční kontrolu.Dojmy z jízdy,no super,na manetovi jsem jel poprvý a je to něco suprovýho.stačí se podívat na pohled těch starších,co ještě pamatují tyto stroje z jejich mládí.A nejen těch starších.

Motorku bych doporučil pro - Pro fandy,co chtějí něco z historie a chtějí nějakýho skutra z naší výroby.

Doplňky na motorce - Doplněk snad jen plexištít,s originálním zrcátkem přímo v plexištítu.

Tento stroj jsem si vybral,protože mě fascinují ty velké plechyblatníky,plexištít,blinkry a hlavně ten dynamostartér.Stačí zapnout bošák,otočit do leva,chvíli počkat a už slyšíte jak se začíná převalovat motorPřeci jen to není jak u Jawy,stoupnot z boku a nakopávat.Tady staí sednout,případně vytáhnout sytič a otočit ve spínačce bošákem.Rozhodoval jsem se mezi manetem a tatranem a nakonec jsem si zvolil maneta.Přeci jen má ještě kulatější tvary a boční krytky motoru přichycený okrasnými šroubky.A ta trubička ve dvířkách na zapínání benzínu má taky ůasný kouzlo.jen se nesmí zapomínat vypnut benzín.Určitě maneta doporučuji.Mít v budoucnu místo a peníze,tak si ještě udělám pěknýho tatrana.ted mě čeká moje poslední renovace čz 502.Taky ůžasný kousek.

pp377
pp377 napsal 27.05.16 v 20:37 10b.

Moc pěkné gratuluji!

sussudio
sussudio napsal 25.02.16 v 15:51 10b.

tak tohle je paráda..

Lubos92
Lubos92 napsal 04.01.16 v 17:12

Ahoj; krásnej stroj .

fantomasbike
fantomasbike napsal 29.11.15 v 19:14 10b.

Paráda Vidím že mám spoustu práce.Děkujiu za nabízenou pomoc,Určitě ji využiju.Dodnes jsem tento stroj neviděl jinde než na fotkách.

Owenc
Owenc napsal 19.08.15 v 20:31 10b.

Nádhernej. Taky uvažuju, že Tatranovi pořídím staršího bráchy.