Yamaha MT-03 (2005)

Vlastník VasilM
Vloženo 23.6.2015
Aktualizováno 29.1.2018

"Když jsem se po autoškole rozhodoval, co dál dělat, MT pro mě byla jasná volba..."

Motorka koupena od tomasNJ (Nový Jičín)

První dojmy - Ale vážně. Jelikož a protože vlastním pouze A2 noty, rozhodoval jsem se, kterou krásku bych si nechal přiškrtit, protože kupovat něco do 35kW od novoty mě přišlo zbytečné. Než jsem však spatřil ji! Atypický a nádherný design, paramerty splňující A2 a menší rozměry (sám měřím něco málo přes 160cm a postavu mám jako kulturista z mauthausenu). To a mnohem více mě usvědčilo v tom, že jsme si souzeni. Zatím se otrkáváme a nějaké to balancování při zastavování občas nastane, ale to se vsákne.

Motorku bych doporučil pro - Sám do toho nemám jako zelenáč zatím co kecat, ale pro začínající jezdce se zdá být správnou volbou.

Doplňky na motorce - Originální plexištítek Yamaha, kryt motoru Yamaha, kryty chladiče Yamaha, LED blinkry Yamaha, polep ráfků kol, zalamovací CNC páčky, koncovky výfuku Giannelli...

Tak tedy...

Jak už jsem předeslal, hlavními důvody volby byly noty, rozměry (mé i mota) a v neposlední řadě taky cena, která pro mě, člověka teprve krátce výdělečně činného, byla velmi příznivá. Navíc, jsem k ní jako čtvrtý majitel získal kupu doplňků, které bych stejně časem sám kupoval - win - win.

Jízda...

Jak už asi tušíte, jde o jednovál. A jako takový má své charakteristické vlastnosti (které tady nebudu rozepisovat, páč tomu stejně houby rozumím). S mými minimálními zkušenostmi s motorkami (když nepočítám občasné vyjížďky na bráchově hornetu) mě překvapilo, jak lehce jede MTčko v podstatě od nuly a jak snadno jde do zatáček.

Město je pro MT jako stvořené. Žádné celorepublikové ježdění po něm chtít nemůžete (jednak protože má jen 5 kvaltů a druhák protože vibrace vám po delší jízdě dokážou pěkně lézt na nervy), ale to mi osobně naprosto vyhovuje.

Hračičky...

Bojím se o ní, víc než o sebe, a tak jsem začal nákupem blbuvzdorných páček... samozřejmě ve zlatavé barvě ^^

Petr_TA
Petr_TA napsal 22.03.16 v 21:57 10b.

Moooc pěknej kousek

context
context napsal 17.09.15 v 19:28 10b.

pěkná barevná kombinace tak ať ti dlouho slouží a dělá jen radost

Dominie
Dominie napsal 24.08.15 v 23:07 10b.

S tou žlutou je jako sršeň.. Ať slouží

tomasNJ
tomasNJ napsal 29.06.15 v 22:43 10b.

super, ať slouží

wsbk
wsbk napsal 24.06.15 v 13:40 10b.