Honda CBR 1000RR Fireblade (2005)

Vlastník Mirouš
Vloženo 31.5.2015
Aktualizováno 31.5.2015

Šel jsem cestou výkonu a modelu vzhůru a tak bylo jasné,že to bude 1000RR.

První dojmy - Pro všechny co měli tu možnost ochutnat 1000RR je asi zbytečné popisovat.Pro mě to byl vyšší výkon,který se krásně dávkuje.Sportovnější posez,co při svižnější jízdě vůbec nevadí,ale naopak při delší a pomalejší trpí ruce.Takže po 954 jsme si k sobě našli cestu hned.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro ty co mají něco naježděno na slabším stroji,protože výkonu je zde dost a dost.Nejdůležitější mít rozum v hrsti.

Moje zkušenosti s motorkou po pár letech ježdění.Jízda na ní je klidná s hladkým průběhem,ale dokáže být i plná adrenalinu,když se začnete pohybovat v otáčkách nad 5 tisíc.Pak teprve je to ta pravá 1000RR,tam je prostě doma,tam se v ní probudí ten správný život.Ten zátah je prostě supééér.Podvozek je ok,je to sportovní motocykl,prostě není špatný,jen stav našich silnic je tragický.Co se týče spolujezdce,nemá cenu komentovat,je tam jako na bidýlku,ale by jsme chtěli od supersportu.Další věc je uložný prostor pod sedlem,kam se vejde jen povinná výbava a možná klíče od garáže.To jsou ale jen malé mínusy na tomto super stroji.Jinak ho
hodnotím velice kladně.
Po těch pár letech došlo samozřejmě i na tu horší stránku ježdění a to pád.Naštěstí to odnesli jen plasty.Takže motorka dostala nový kabát a jak to dopadlo můžete posoudit na foto.Poslední foto je původní stav.

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 09.08.15 v 23:50 10b.

Mirku já se moc omlouvám, ale mám jen 10b Je užasná

biaggii
biaggii napsal 31.05.15 v 20:34 10b.

Hodnně štěstí , toto je moje krevní skupina . jsou skvělé !!

rovy
rovy napsal 31.05.15 v 10:22 10b.

Vypadá hodně dobře tak ať slouží jen pro radost.

Bauiii
Bauiii napsal 31.05.15 v 08:15 9b.