Suzuki LS 650 Savage (2000)

Vlastník jonyyy
Vloženo 29.5.2015
Aktualizováno 29.5.2015

Vzhledově klasický čopr ze staré školy. Špatná motorka, kterou musíte milovat. Malá vzrůstem, velká charakterem.

První dojmy - První motorku prostě musíte milovat, ať je jaká je. Savage byl mou první. Když jsem ji poprve viděl, ten klasický vzhled jsem si hned zamiloval a stejně tak se mi líbí i dneska.

Motorku bych doporučil pro - Pro fandu

Doplňky na motorce - Brašny, držák na SPZ na stranu

Nemám tušení, proč jsem si tenkrát vybral zrovna Savage, ale nikdy jsem toho nelitoval. Jízdní vlastnosti jsou sice strašné, v některých zatáčkách a situacích (ve 140
Km rychlosti na dálnici) jsem měl smrt v očích a asi i hůř brzdí. Je opravdu slaboučká, tuším 23 kw, ujede max. 200 Km na nádrž, navíc jsme ho kupovali dost jetého, po nějakém chlapíkovi, který si na něm udělal spoustu úprav (nutno uznat, že některé slušivé) neslučitelných s STK, takže každé dva roky si užijem i nějaké ty starosti, aby se vůbec dostal na silnici. Ale přesto vše jsem miloval každý kilometr. Už mám dávno novou motorku, ale přesto Suzi nepůjde z domu a občas, s nostalgií, si ji po městě projedu. Na žádné delší trasy to není, párkrát jsem ujel 200 Km v kuse a nebylo to nic extra příjemného. Abych to shrnul, Savage je prostě motorka pro fanoušky, snad v životě jsem od žádného majitele na ni nečetl nenávistné slova a stejně tak žádné nevypustím já.

Marty68
Marty68 napsal 01.06.18 v 11:57 10b.

moc fajn motorka i fotky a popis.

justyn
justyn napsal 05.06.15 v 22:05 10b.

Brácha Savage před lety jezdíval Miluju tenhle stroj,protože má duši Jasných 10B

Boža
Boža napsal 05.06.15 v 17:37 10b.

Bezva malý chopper dávám 10 bodů

žižala.
žižala. napsal 01.06.15 v 19:56 10b.

Pěkný kousek.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 31.05.15 v 09:25 10b.

Parádní jednobuch gratulejšn