Honda VTX 1800 (2006)

Vlastník Expedro
Vloženo 26.5.2015
Aktualizováno 22.10.2016

Velká motorka,pro velkého chlapa.Po Intruderu 1400 to chtělo něco většího.

První dojmy - Velká motorka na které nevypadám jako vosa na bonbonu.Na místě je cítit vyšší hmotnost,takže obezřetně.Po rozjetí je to podstatně lepší.Motor táhne krásně ,brzdy taky v poho.Jo ,do tohoto stroje jdu!!!

Motorku bych doporučil pro - Pro chlapa ,který ví,co chce.

Doplňky na motorce - Opěrka,páky brzdy a řazení,blinkry LED,brašny s podpěrami.Otáčkoměr.

Tak je doma!
První vyjížďka a schledávám,že mojí drahé musím pořídit opěrku.Při razantnějším odpychu z křižovatky jsem ji málem nechal na silnici.No, musí se prostě víc držet a já zvykat na nový stroj.Takže opěrka.Materiál Nerez.Poté ještě páky brzdy a řazení.Brzda nešla seřídit na moji nožku.LED blinkry a relé.Přezouvám zadní pneu METZELER (osvědčená na VS) a je to znát,zvlášť za mokra.
Do druhé sezony dokupuji brašny s podpěrami. Chci víc cestovat,tak musím být připravený na nějakou bagáž.
O spotřebě VTX se toho napsalo hodně. Já při normální (to stejně nejde) jízdě 6,5 a při spěchu cca 8 l.Vcelku mne to mile překvapilo.Chorvatsko na otočku 6,54.
VTX je pro mne ideální motorka!
22.10.2016
Bohužel jsem musel svého Mazla ze zdravotních důvodů prodat.Doufám ,že nový majitel s ní bude stejně spokojený jako já.

Boža
Boža napsal 05.06.15 v 17:55 10b.

Zvláštní barva moto je fakt nádherné dávám 10 bodů

Koksohydrat
Koksohydrat napsal 28.05.15 v 09:59 10b.

Fešný parník. 10b

babula
babula napsal 28.05.15 v 09:38 10b.

Krásná Honda

fanek007
fanek007 napsal 28.05.15 v 00:16 10b.

Nezvyklá barva, ale super. Máš pěkně pořešený nerez doplňky!

žižala.
žižala. napsal 27.05.15 v 20:24 10b.

Parádní strojovna.