Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2015)

Vlastník Petřičák
Vloženo 18.5.2015
Aktualizováno 14.9.2016

Vloženo: 14.09.2016, Uskutečněno: 28.08.2016, Stav tachometru: 30000 km, Zhlédnuto: 7x

Zatímco loni jsem o dovolené měl celkem jasnou představu, letos to pořád nějak nebylo ono. Pročetl jsem mraky cestopisů, ale žádný ve mě nezažehl takovou tu zvláštní jiskřičku po které už prostě jen beru do ruky mapu a začínám plánovat trasu. Tak to bohužel bylo až do pátečního večera kdy po cestě od klienta ještě letím na firmu pořešit nezbytné papírování. Pomalu se tak smiřuju s tím, že vyjedu až v neděli a sobotu strávím s mapou a balením bagáže. Loňská návštěva Pyrenejí mě nadchnula natolik, že jsem si pořád pohrával s myšlenkou navštívit španělské vnitrozemí. Rozum říkal, že je to daleko, ale po důkladném pročtení několika článků o Španělsku jsem hodil starosti za hlavu a začal psát itinerář. Výsledek se nakonec od připravené trasy dost lišil, ale tak už to s cestováním často bývá. V sobotu večer mám všechno připraveno a nezbývá než se na ranní vstávání pořádně vyspat. Jenže to bych ani nebyl já, kdyby se netěšil tolik, že jsem nemohl usnout. Nakonec je z toho pouhý tříhodinový odpočinek po kterém je mi jasné, že nedělní etapu musím zkrátit a navíc se sakra hlídat abych z únavy nevyrobil nějakou hloupost. Nejdřív je na řadě přejezd republiky na západ a poté německá dálniční nuda až k Bodamskému jezeru do kempu u městečka Lindau. Romantický západ slunce a pohodová večeře mě po náročném dni ukolébaly natolik, že spím jak zabitý a vůbec nevnímám pořádný slejvák co vydržel až do pondělního rána.

SLUGI (2) napsal 15.09.2016 v 19:02

...

• Motoškola Sršeň

První letošní motoakce 240 km od Brna a jen jediný den volna. Že to bude trochu divočina mi bylo jasné už od víkendu, ale až do pondělního večera jsem si to nijak nepřipouštěl. On na to moc ani nebyl čas. Přes týden prác

Vloženo: 06.05.2018
    Uskutečněno: 24.04.2018