Kawasaki ER 6N (2006)

Vlastník Kawabrumla
Vloženo 13.5.2015
Aktualizováno 27.3.2017

Je to kočka která mě na každé další vyjížďce stále dokáže překvapovat a vždy se na ní těším!

První dojmy - Rok jsem brouzdal po inzerátech a čekal na tu pravou, až tato mě chytla za srdce. Jel jsem pro ní téměř přes celou ČR a cesta se vyplatila. Když jsem jí viděl naživo tak mě okouzlila, když jsem jí prvně nastartoval, naběhla mi husí kůže. Hned jak jsem na ní sedl, jízdu jsem si užíval. Je nízká, obratná a rychlá.

Motorku bych doporučil pro - Tento motocykl bych doporučil postavám do 185 cm kteří mají rádi hravost..

Doplňky na motorce - Padáky, řidítka barracuda, lak dělaný na zakázku, nově čalouněné sedlo, zadní led diodové světlo + blinkry, laděný výfuk Arrow

U této motky je výhodou, že jí můžu řídit s řidičákem A2 a později až si rozšířím řidičák na neomezenou, můžu nechat motku otevřít na plný výkon a nemusím hned kupovat další stroj. Proto jsem po ní i koukal a zaujala mě svou zajímavou stavbou. Za první měsíc jsem najezdil 2500km, svezení pro mě je vždy radost. Kawa je díky své nižší váze skvěle ovladatelná a svižná. Jízdu si nemůžu vynachválit. Krásný zvuk, super viditelnost ve tmě, super chování v zatáčkách, perfektní zrychlení (i přes snížený výkon na 25kw). ER 6Nky můžu jen doporučit!

Kawabrumla
Kawabrumla napsal 15.07.15 v 22:47

Díky kámo :)

rybíz5
rybíz5 napsal 14.05.15 v 18:47 10b.

Pěkný kousek,ta černo-zlatá jí sluší