Babetta 210 (1981)

Vlastník elvis78
Vloženo 30.10.2021
Aktualizováno 30.10.2021

Vloženo: 16.06.2023, Uskutečněno: 16.06.2023, Stav tachometru: 10300 km, Zhlédnuto: 31x

Takže,
Včera jsem se naštval a vyhodil jsem dellorto i s mezikusem, nasadil zpět starý dobrý Jikov trošku s obavami aby problém s dušením a jízdou na sítič netrval... a ejhle. Babeta startuje stále na cuknutí( novej tyristor) a jezdí jako víno, akorát do nadjezdu se nedere tak jako s dellortem, kterej má větší průměr difuzoru. Jízda je teď tak jak jsem si představoval, žádný propad žádný podivný dušení při stále jízdě, prostě paráda. Předchozí den jsem jel vyhodit bordel do separáku, pak pro střešní tmel a pro balík a s balíkem mi to nechtělo jet, jen plnej knedlík, dvě křižovatky jsem musel rozbíhat na sitič jo a balík jsem měl mezi nohama protože to byly vagónky a na nosiči by se mi asi rozmlátily takže o to to bylo složitější
Nevím co tomu karbeci je.
P.s.: Babetta je krom spolehlivému fungování karburátoru zase tichá protože saje přes rám

Milan1963 (276) napsal 16.06.2023 v 22:28

hmmmm....divné.

1 reakce

elvis78
elvis78 16.06.2023 v 22:46

Karbec je možná šmejd, protože má plastové díly a těm moc nevěřím. Plováková komora- plast, vrch kde prochází lanko- plast a to bude asi celý problém že ty plasty se možná zkroutily a možná to netěsní spíš si myslím že netěsní ten vršek a proto se to začalo zhoršovat protože se to začalo kroutit. Původně jsem si myslel že bude problém s guferem asi na klice, že si to bude přisávat prostě nějaký vzduch nebo obráceně protože tomu trošku možná napovídalo to že když se dal plný knedlík tak jsem si myslel že v tu chvíli to Gufero se zatáhne. Gufero jsem tedy vyloučil a jsem šťastný

• Dvoutaktní chvilka poezie

mámo, jedem všichni pikslou na Chotuc a nebo jedu s klukem. Odpověď nebyla jednoduchá, ale lehké nadšení cítit bylo ale jen decentní s odpovědí ne jednoduchou..."já bych jela a bla bla bla bla a zase bla bla bla" ale j

Vloženo: 21.01.2024
    Uskutečněno: 21.01.2024
  • soukromý ELEFANTENTREFFEN

Dnes jsem potřeboval zajet na odběr krve, kroutím třetí tejden doma a už mi z toho hrabe. Protože jsem to chtěl vyřídit rychle, auto jsem na poskakování v -4°C nechtěl trápit a kolo by bylo moc pomalé a třeba bych to neu

Vloženo: 06.12.2023
    Uskutečněno: 06.12.2023
  • rychlovka

na motorce to nejde, lanko stále nikde, což by nevadilo, stejně byla stále velká vedra a to se moc jezdit nedá, teda dá ale spíš v tričku a to pak čmelák nebo sršeň nebo masařka do ramene bolí :-D A tak jsem synkovi na

Vloženo: 18.07.2023
    Uskutečněno: 18.07.2023