Yamaha YZF-R6R (2016)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 4.10.2017
Aktualizováno 1.6.2024

Vloženo: 25.07.2021, Uskutečněno: 25.07.2021, Stav tachometru: 19299 km, Zhlédnuto: 18x, Firma: MOTORIDERS , Bod zájmu: AUTODROM MOST

Tak řeklo se bez bab!
Jedeme si zakroužit do Mostu s Motoriders v období letních eventů a před WSBK. Sestava je čistě Kopytí takže aka ESP event 1 Ozzy a Já!

Dva tréninkové dny 6x20 minut. Bohužel zbytek týmu se fláká po dovolené nebo druhému zázraku z Hinckley pořád vyhrává trpaslík s činely v motoru. Hold pořád stejná Kapela Blasmusik Zwerg. Rozuměj dechová trpasličí hudba. To je n tak na okraj.

No před eventem absolvuji základní servis a jde se na věc teda tentokrát motocykl naleštím a umyji neboť vedle chlapců z WSBK když jezdíme pyču nechť to dobře u toho vypadá.
Den odjezdu ráno se proberu po rumovém dýchánku vč. doutníčků hold nový pracovní tým má styl. Jedeme směr Most. R6 září na vozíku a budí pozornost. Taky aby ne tyhle fluor barvy.
Cestou si na oblíbené benzince u blondýny v báwu, zrzatý svině či čubce v alfičce natankuju dám kafe a se zásobou vychlazeného piva v plechu dorážím s předstihem na parking před branou kde zaberu P1.
Tentokrát mě to čekání nevadí jelikož místní vrátnej Toník má formu a nejdřív vyparcá týpky z MS sidecar slovy Motoriders v sedm parking! Jednoduchá věta což Helmut vrštéhe nichts …

Následně proběhne epizoda číslo dva s Arubou Ducati Squadra ? ale jelikož se řidič dodávky podobný obyvatelům části Mostu a okolí zjevem nenechá odbýt tak vezme telefon a zavolá strejdovi na Sicílii a vzrušeně italštinou mluví a papá Vito Corleone … Autodromo Internacionále di Most portiere apiere ….. Papá odpoví něco ve smyslu hoď se do klidu posílám Wolfa a za chvíli závora letí hore? Následuje situace i s Patrikem Homolou jako organizátorem…. Toho pustí i bez keců ale se zdržením. Tohle čekání mě baví.

Slovy od místní největší antifanynky Frau Květák to bude asi její hřích mládí ….. zapálenej do toho nás tam nepustit je fakt dost!
Dávám si pivo a pokec s kolegou na Streetfighteru od Ducati plus potom se Speed Kriplem.
Vrátnej tvrdí, že v sedm ale půl sedmá můžeme, takže nájezd do depa frr pro klíče a PIT IN box 23. Všude daleko ….. ale změna je život.
Rozložím saky a paky, za chvíli dojede Honza na Tuonu V4 Factory a nakonec dorazí i Ozzy. Konečně sem měl hlad, mám sice maso ale on má grill.

Ještě než dorazil Ozzy jsem provedl obligátní motorovou zkoušku. R6 vrčí a je R2R gegen WSBK!
Pivo pohodička, gril pokec. Honza s tučptákem dovezl boxovné – BUMBU RUM delikatesa to půjde.

Vlastně rum byla protislužba neboť tučpták a jeho baterie potřebuje trochu občerstvit. Hezký kus stroje to jo.
Večerní debata probíhá na všechna témata od prvního sexu po poslední rozvod třeba rozvod u 1,6 TDI CR EA 288. Ženská má vždy jen dvě řešení buďto rozvod nebo náprava ale chlap začíná u podvozku ….

Životní moudro večera: jestli ti můžu radit rozvedeš se a najdeš si stejnou čarodějnici jen v mladším vydání
# usislanej trpaslík, iš miš diš
# klisna nemá čuráka
#vole po 16ti tequillách se mě svatba zdála jako dobrej nápad …..
Jdeme spát plni očekávání a zážitků s WSBK piloty feat KOPYTA RC

Sladké sny okruhové, ráno vstávám a zatopím nám biky, Ozzy jako poslušná hospodyňka udělá snídani a přinese mě čaj až do pelechu. Nóóó páči sa!
08:30 rozprava, samolepky a důkladné poučení všech! Po průšvihu nedávno není taková rozprava na škodu.
Rozhýbu se a jsem dobře naladěn, vzadu na R6 médium chlíf K1 otočená aby to na první den vydalo. Počasí značka ideální tak uvidíme jak to pojede.

V 09:00 jede skupina D, kafíčko klídek. Během chvíle Red FLAG, medical car v akci a výsledek crash v retardéru a vrtulník. Takže EC135 na dráze #1. Bohudík odlétá prázdný, neděste se a řidička stroje je odvezena sanitkou do nemocnice a pokračuje se následně od 10:00 skupinou A.

A – jdeme na to, svítící kombinézy Aruba září v boxu 32 a 31 – Axel Bassani další WSBk pilo, 34 box Haans Sommer WSS (v roce 2020 3x podium) zatraceně rychlej šestkař.
Jdeme na věc krleš. Skupina v pohodě jedeme si pohodu s Ozzym, který má time attack mode ON. No netrvá to dlouho a přide první setkání se zmíněnou smečkou.

R6 mě předjede krásně čistě, následuje Bassani, Rinaldi Redding, kluci jedu na to co mám ale vy musíte trpět.

Do matadoru sleduju jak se Scott přilepí na Ozzyho vystrčí nožičku a normálně si s ním vytře? hezká chvilka! Jedeme slovy 2-3s hezky za sebou než svět WSBK zmizí.

První dvacka za námi a následuje kontrola úniku semene ze zážitků na dráze. Ono slovy borec z WSS první runda 1:40 poprvé v Mostě první dvacka …. Jiný hřiště? Jinej sport ….. ASI VOPRAVDU!

Jdeme hezky na druhou dvacku kde bude pokračovat to co v první dvacce a při ideálním počasí Ozzy střelí skoro osobáček. Jede na kreténa takže ho nahánět nemá smysl a jedu si na pohodu. Času dost na zlepšení navíc při letošním počtu pádů se teda krotím. Zase setkání na cílovce s WSBK skupinou proběhlo slovy tak rychle, že traťák zablikal modrou LED fakt až když bylo hotovo. Bassani co předvedl do retardéru mě hlava nebere a on to ustál úplně v klidu!

R6 z WSS nepokračuje - TECHNICAL PROBLEM s převodovkou.
Třetí dvacka před obědem pohoda klídek a užívání si jízdy. Následuje pokec a oběd a taky Honza s tučptákem nám sděluje dojmy.
Odpolední regrouping a 15:40 focení s ARUBA Ducati, potěšilo takže klídek pohoda.

No následuje time attack Ozzy který seká osobáček jelikož mě snaží nahánět.
Sledujeme ostatní skupiny a pak v poslední rundě skupiny kde máme Honzu s tuňákem RED FLAG. Po chvíli u kafe Honza nikde se koukám a je crash v matadoru. No kouknu do boxu Honza nikde ani na pit line nevidím ….. tak se jdu zeptat společně s Ozzym a bohužel č.41 aka Nori Haga je v kačeru vč sanitky, safetycaru, mrtvoláku.

Ouuuu velmi nemilé, bike skoro nový on tu je po 20ti letech. Následuje dotažení biku do boxu škody odhadem v nových dílech 220….. doklady a telefon Honzoj do sanitky a poslední naše runda.
Jedeme s Ozzym ostré sluníčko a vesele se naháníme. No Ozzy zajíždí a mě se podaří výjezd a říkám si paráda tohle bylo ono dám ještě jedno kolo a zajedu. No nedám rezerva už svítí a dost dlouho WTF …. V zápalu boje ignorace. No tohle dá těsně nebo nedá. No nedalo a dolíkem začla r6 mít divný zvuk a za matadorem bééééé bééééé chcíp takže spořádaně po straně zajedu, odtáhnu bike po obslužce za bariéru a vyčkám příjezdu taxi. Taxi mrtvoláček přijede dostanu vyprcáno, že poslední runda na konci a už chlapi chtějí domů ale spořádaně jsem to odtlačil mimo dráhu. A já: no odbrý a tak box 23 tam jste dlouho nikdo z vás nebyl.

PIT IN, Ozzy> doufám vole, že jenom benzín ? no jasný trénink na Endurance do sucha do sucha.
Pivo a sprcha. Následně volá Honza ze špitálu co a jak, ještě další vyšetření a uvidíme. Zlomený palec, klička, rozbitý nos. Má starost o motocykl takže dobré.

Uděláme riders taxi hospital půjčuji svoji wowci v naftě Ozzymu jelikož jsem pod vlivem.

Vyzvedneme Honzu dovezeme zpátky do boxu a rozebereme jeho pád a stav. Teda ještě mu pomůžeme obléknout atd takže vypadáme jako 4% stádo nikdy jsem neoblíkal chlapa. Tvl ještě pásek kraťasy boty tkaničky. Fakt sranda ale hold to k závodění patří.
Popíjíme pivo a přidal se i Pepíno Staněk takže zrychlujeme neuvěřitelně s Bumbu rumem.
Zbytek večera je úplně klidný a trochu více se vylidnil paddock a druhý den má jiný harmonogram takže začínáme 9:20.
Poslední rumíček a hurá do říše vlhkých snů ……tvl jezdil jsem ve skupině A s Reddingem ,Rinaldim, Bassanim a Soomerem. Konec mrdalství!

Přitulím se k R6 a usínám.

Je ráno a vstávám teda zapnu nahříváky jdu s pískem a lehnu si zpět. Následuje snídaně do pelechu kdy se Ozzy se slovy time attack bude přihrne k pelechu a donese mě čaj.
Druhý den je trochu jiný harmonogram a střídají se volné moto-auto + agentura. Zajímavé ale o to větší mix pilotů je ve skupině. Takže trénink předjíždění je také třeba.

Polední klídek a jdeme na odpolední jízdy. Ozzy sekne osobáček 47,xx hezký vole a mě prusí, že když nedám osobák nebudu mít šukání. Asi to radši rozlámu na prvočinitele než to poslouchat. Takže odpolední time attack mode ON! No první time attack po poledni ukončuje red flag pod boxy rozházené motorky bariéry a končí to vrtulníkem v paddocku #2. Nebylo to hezký tak znovu a lépe. Strategie výjezdu jeden z prvních se zdá být ok tak o zkusíme. Ozzy má osobák jak jsem psal Pepíno Staněk taky a já? NO Personal Best no SEX…..to je hrozba. Kletba funguje jako motivace!

Předposlední runda stabilní časy ale ani prd zlatá rybko, no uvidíme poslední runda jdeme na věc, motivace je veliká.
Jedu na pit line jako druhý blik zelená a start! Žádný flákání rovnou akce. Rozjedu se a za chvíli mě předjede Poli na R1. Dost mě to nemotivuje a odstup máme konstantní ale tempo máme rychlé a hlavně nikde nikdo. Je to šachovnice a PIT IN, v celku což je fajn. U boxu mě vítá Ozzy s gratulací k osobáčku …. Uffff bude taky láska ? Výpis časů mě potěšil už to mělo smysl takže konec eventu a spokojenost.

Naložím R6 a Tuono, které hlídám do doby než si Honza vylepší kosti, cestou domů nanuk v kombinaci s endorfiny paráda.

Tak tohle byl event s Motorides, Ducati ARUBAit Redding, Rinaldi, Bassani atd…..no když na ně dnes u dopsání reportu koukám v TV musím říct, že to není špatný v Áčku fajn event to byl:)
Díky LesaPáne

See ya
Příště s Bikes4Life Endurance MOST

CEO
Poděkování všem co to čtou a komentují, sdílejí udělují tleskánky

I LOVE HER6

Kubik19 (805) napsal 29.07.2021 v 12:05

alobalista (85) napsal 25.07.2021 v 19:47+1

Super jako vzdy, jeli ste paradne. GRATULACE! Hrozne me mrzelo ze sem nemoh jet s vama.

BTW Honzo nemuzu si pomoct ale na ty fotce s redingem vypadas jako kdybys mel v sobe par panaku Myslivce

Ozzy_ (1153) napsal 25.07.2021 v 17:31+1

Jako melo to uroven. Ja dal osobak hned ve druhy dvacce prvni den, o par tisicin ho upravil v posledni dvacce, a druhej den dopoledne to slo jeste skoro o vterinu ... takze ano, timeattack mode. A to upozornuju, ze jsem cely dva dni stravil na jedne gume, ktera uz za sebou pul dne mela

Jooo, rezervy jsou jeste velike, coz nam kluci se sveta ukazali vic nez nazorne.

A ty pekne kecas S tim ze budes bez sexu jsem ti vyhrozoval az pred posledni dvackou, a tys to tam v ty posledni poslal Prislo mi to fakt humorny pardale

1 reakce

Kamikadze-Ace
Kamikadze-Ace 25.07.2021 v 17:52

vyhružky zabraly

• Jerez de la Frontera Circuit Angel Nieto & Circuito Ca

JEREZ 2024 „ řeklo se bez bab“ aneb co se přihodilo ve Španělském království! Tak sezona 2023 skončila zářijovým eventem v Misanu kde to bylo epické a romantické včetně loket fotky od fotografa. No a co dál?! Jerez

Vloženo: 29.01.2024
    Uskutečněno: 29.01.2024
  • RIDE ON COLOURS!

RIDE ON COLOURS! MISANO CIRCUIT MARCO SIMONCELLI #58 Misano! Uprostřed sezony na okruzích, kdy se tu poflakujeme po ČR tak Pankáč jako správný kumpán zasel myšlenku na zářijový víkend do Misána. No myšlenku a dvě pro

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 27.09.2023
  • KOPYTA RC BRNO 2023 final event B4L!

Tak se pojedeme podívat do Brna, kde se uprostřed srpna koná finálový event B4L sezony v rámci Endurance sezony a i sprintů. Event se konal 16-17/8 2023 kde kluci s B4L pojaly jako Malou cenu Brna. Konkurence a zvlášť

Vloženo: 24.08.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023