Yamaha YZF-R6R (2016)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 4.10.2017
Aktualizováno 31.1.2024

Vloženo: 25.06.2021, Uskutečněno: 25.06.2021, Stav tachometru: 19199 km, Zhlédnuto: 29x, Firma: Motoriders.cz , Bod zájmu: AUTODROM MOST

Tak po delší době a pauzou zapříčiněnou mnoha okolnostmi se naše úderné sdružení sbírání pohárků vydalo do Mostu s Motoriders.
Od minula v Mostě se toho událo mnoho s ohledem na přípravy WSBK! Jasný hustý chčiju do mušle jako strejda Jonatán Rejč Scotta Reddinga nepočítám s tím sem chcal do pizojru už v Almérce

Slovy v mezičase od minulého Mostu:
Crash Most
Špitál
Dávání ruky dohromady
Fitko cajk budeme jezdit

Nezaviněná nehoda Kamiq vs Autobus 0:1 vč ujetí autobusu od nehody - víte kolik airgabů vystřelilo ? Vosm z devíti aneb Hruška trefila třešeň na silnici 1/35 u Hořic….. fakt nechcete aneb totálka auto od ledna za 630…… pápá ale vystoupil jsem v cajku
Pád otce na motorce v nulové rychlosti aneb Kyborg hadr a hvězda ortopedie ( Bóža #90 vždy říká čím menší rychlost pádu tím horší pro jezdce a ona to je pravda!!!)

Slovakiaring s BTR Performance a P4 v Endurance kde je letmý start (bukvice) incl Dojč Blasmuzik mit DJ BOX #27 ( Já) No co čuráci v 23:30 jste včelku máju nečekali!

No a teď k eventu Dost bylo keců vo lásce k bližnímu

Přeprava zajištěna, Roumenova Daytona nejde Warum? In dem Motor ist einer Zwerg mit die Becken! V překladu trpaslík s činely ….. Co do nich mlátí jako psycho a není s ním řeč aby byl v klidu, když už to nezmění. Ale neplést si to s Floriánem Zwergem jo to je jinej trpaslík ale stejná tlupa.
Takže sestava boxu: Ozzy, Pankáč a já teda ještě na eventu potkáme Veverčáka ale má asi krámy tak se s náma kurwa něpodružuje sa! Zatím když píšu části dopředu.
Takže úterý 22/06/2021 start Naložím Tajfunu a racing bordel a vyrážím směr Most. Společně s mechanikem Filipem co dělá support M Style SBK racing group.

Cesta pro Filipa byla vtipná takový prdele, kudy sem jel to nebylo možný opět zážitky.

Počasí bude divoké vedro občas sprcha? No pneu na vše máme tak hurá na to.
Cesta ubíhá v pohodě, takže vše je jak má. Pokec v cajku, oblíbená benzínka a rituál a za chvíli PIT IN MOST WSBK Paddock?

WSBK drom! Jo zní to dobře, všechno nový – 150 tun kačera atd ?
Ještě jsem s eventem čekal brutání insta racing kapaň mého fan clubu ale asi manažer insta kampaně pan kozatý je chromej ?
No, a aby to bylo zajímavé tak se na dráze potkám s kamarádem Floriánem Zwergem takže bude nerovný fight jeho litru a mé šestky! Tak jsem zvědav.

Za chvíli beru klíče od boxu na registraci ( fakt hezká Štika tam úřaduje). Box #13 je naším domovem, uvnitř trochu mokro ale to se vysuší.
Za chvíli jsme ubytovaní a přijede Ozzy s Katkou a má jak šestku tak litra. Ve velmi krátkém čase dorazí i Hanča a nakonec Pankáč. Ubytujeme motocykly a začneme dělat okruhovou etiketu. Takže DJ WINAMP #ON a vyfasujeme skupinu A čísla, náramky na pivo atd. Poznámka k agentuře tak catering fakt super! Snídaně, obědy, večeře a zmrzlina! Ceny odpovídající. Obsluha sestava hezkých štik!
Na první večer máme v boxi připraven grill maso a uděláme si lehkou večeři. Zábava je v plném proudu a vtipná historka s dresinkem med&chilli #barva jako detsky prujem

Ještě v mezičase přezouvání pryže a změna převodu na MOST! DYCKY!
Vedle v boxu bydlí Stifler a spol a přes jeden box se ubytuje Veverčák a začne se podružovat sa.

U výčepu Pankáč dostane kelímek i s vlastní podobiznou tak je to fajn. Pokračuje týmový večer v poklidném duchu povídání a proběhne i technická přejímka. Takže už opět jsme technicky způsobilí jako mladí na dráhu.
Trochu mě bolí v krku tak si cucnu myslivce a krk v pohodě.
Večer se schyluje ke konci proto poslední drink a jde se spát. Samozřejmě v mezičase se událo menší zdržení takže jdeme spát kousíček po půlnoci.

Hlášky večera: #svareny myslivec (muj dream drink) #pankac republica pankac republica to bude revoluce – Pankáč byl pro pivo a utrpěl rumovou smršť #Krankenhaus verboten nur für Zwergen
Imho za dobu večera se soupěr Florian Zwerg nedostavil asi se zalekl vody z nebe, která začla padat(výhovorky). Hanče na to kontruje #permanent wet between legs … chudáci kluci kteří ji padnou pod drápy!

Spánek v psí boudě

Ráno budík a vypadá to na sucho aspoň část dopoledne. Skupina A jede v 10:00 takže spokojenost. Snídaně, kafíčko klídeček vše je nachystáno. Posledhneme si rozpravu – musím říct, že se tomu Patrik věnuje fakt hodně a mělo to hlavu a patu. K rozpravě ještě doplním přibude příště i organizačně – KDO NEMÁ BOX, AŤ OSTATNÍM NEPARKUJE PŘED JEJICH BOXEM. Vždy je co zlepšovat.

Jsme týmově připraveni a jdeme na věc. Déšť je blízko ale první runda by mohla dopadnout. Vyjíždíme a zvykám si co a jak po posledním crashi v Mostě na změny díky WSBK – obrubníky vč. betonů atd. Cílovka opravená, retardér zbroušený na suchu to drží. Na vodě pocit k posrání hlavně po minulé tlamě.

Třetí kolo jedeme do technické pasáže a začíná lítat voda na plexi a spíš více než méně takže poslední kolo a další zatáhneme. Místy v posledním kole už slušně kropí takže se jede do boxu. Dám si kafe chvíli počkám a po větším dalším zakropení je tu akce výměna kol na vodu.
Za chvíli přezuto a připraveno na OPEN PIT, jdu to zkusit pár kol jde to a vrátím se jelikož začlo opět chcát tak nemá smysl moknout navíc. Tohle bude mokré dlouho. Další kafe a pokračování relaxu v boxu. Ozzyho jsem vynervil a jde přezouvat taky. Následně po přezutí spolu vyjíždíme na dráhu. Jezdí nás tam velmi málo a dost lidí to zkouší na sérii takže občas je to blízké setkání třetího druhu.

Před obědem to vypadá nadějně pomalu to osychá ale v době oběda opět prší. To přimělo i Pankáče aby přezul svoji Daytonu na vodu. Po obědě se vyčasilo dáváme si další OPEN PIT ale místy se díky teplu s sluníčku tvoří suché fleky a například cílovka na konci je suchá takže nebudu ničit mokré a PIT IN, Ozzy a Pankáč vydržel o trochu déle a následuje přezouvání zpět na sucho. Teda Ozzy nepřezouvá jelikož vyměnil bike za GSXR1000. Navštěva v boxu Roumen Nikča a Johanka. Tým je komplet!

Hanča perlí #mám zelenej wocas ….. noooo radši nezkoumat

Dráha osychá a 15:20 návrat k původnímu programu takže vesele zmrzlina u štik v cateringu, kafíčko pohodička klídek.
Jdeme na věc dráha suchá teda nálet na cílovku tam ještě teče voda takže je to takové k ničemu takže PIT IN. Radši si počkám a trochu následně proběhne push hard.

Jdeme na věc a jede se krásně docela se rozjedu na to, že mám vzadu médium ultra chlíf K1 tak to dnes prostě dojedu.
Má to takový průběh – Ozzy na litru na rovině je vypíčenec ano kamaráde jsi. Nečestné a nesportovní a Pankáč ho nahání. Já sem daleko za nimi a snažím se tahat. Takhle se to opakuje až do konce poslední rundy.
Jsme v cíli dnešního dne a ač časy plíseň tak po minulém válení se po asfaltu by tu zlepšení bylo.

Povrch okruhu ok, na vodě retardér mě přišle, že nedrží vůbec ale hold hvězdy WSBK čeká občas taky překvapení.
Bude to zase atraktivní, až do prvního vinglu poletí Rejč, Škot, Toprak a další sestava WSBK.
Sprcha a začátek večera, mám domluvený pokec s Kristýnou a Radkem na večeři v Mostě takže neujdu poznámkám jo na večeři … kafe ale šprcku sebou. No co tak musíš mít kvalitní pryže na všechny eventy

Takže já vyrazím na večeři a pokec a mezitím se kus týmu velmi pobaví jelikož Šebák Honza vytáhnul flašku jégra?
Navrátím se z večeře – restaurace Nautilus v Mostě ( lepší severka) good job.

Po návratu najdu hrdličky v boxu a rozjetýho Pankáče s Hančou a Mstyle group u výčepu.
Ono vůbec tenhle večer je veselo. Ucucávám si svoje malé pivo a kecáme. Témata láska sex podvozek ( ladí to k sobě)
Nakonec se u nás v boxu rozjede slušná live music party kdy konkurenční stage je u výčepu.
Je to veselé neboť podávám live rozhovor pro BT Sport aneb pane Ondrák to jste zase něco vyhecoval sem local star teď ….. Ale rozhovory mě jdou e jem very chepy ? #prezervativyvzdysebou aneb když ti dojde benzin tak vytahnes z podsedlaku místo kanystru!
Pokračuje akce v boxu #13 kde hrdličky jdou spát, a já chci jít za chvíli.

Chvíle se protáhla a co se událo v boxu:
Tělocvik alá Filip aneb shyby na konstrukci boxu - prostě opice

Dancestage alá Pankáč aneb příště jdeš Pankáči tančit k Ebenovi do Stardance #staročeský dupák na popelnici
Vůbec je tam veselo tak se v rámci okruhové etikety ujmu Veverky a přitáhnu ho na pokec. Má hezký bike a nemá radost, snažíme se ho rozveselit ale deprese veliká takže si rozbije telefon, chce zabít sebe, pak všechny. Nakonec rozprava alá dvě bezdéčka u vrat a Veverka usíná. Teda nebyl jedinej neboť Pankáč to takticky jistí v poloze čtenáře v křesle.

Takže CEO vyhlásí večerku. Veverku odvede spát přitom málem dostane přes držku ….. proč já ? Já kamarádům manželky ani ty bývalé nešukám tak klid kamaráde nabídl jsem ti pomoc. Byl jsi na mě extra hnusnej.

Pankáče vezmem a jdeme spát. Dík Hanče za pomoc a corpus delicti ( svět mobilů je peklo)
Spánek za zvuku bouřky blesků atd. V psí boudě je klid. Je chvíli po půlnoci? asi tak dvě hodiny chvíle.

Klid a mír ve spánku howg!

RÁNO!
WTF?! Mě je docela ok, Pankáč vypadá jako po koncertu visáčů, Veverka vypadá smutně a zabalí se domů včetně odjezdu – Vole nebudu ti promlouvat do duše ale musíš jezdit!
Plán dne stejný 6x20min trénink pohoda.
Jdu na snídani do MAMA GRILL aka U Štik
Vajíčka se šunkou lehce zasypané sýrem ( boží) k tomu dva párečky bagetka. No už chybí jen to malé pivo ale chci jezdit ne lejt. Takže jdeme na dráhu. 10:00 CET

Jde to pomalu a zadní guma je ve stavu , že ani franky by ji nejel tak to jdu přezout dám si kafe, meloun a počkám na druhou rundu.
Přezutí je trochu loterie mám tam dát K2 je chladněji nebo uvěřit instinktu a K1 bude teplo. K1 wins!
Druhý trénink naháněná ale v pohodě baví mě to a lepší jak minule to jsem už byl ve špitále takže progres by tu byl.
Po dopoledním kroužení si dám svačinku a šlofíka – praktické!
Na odpoledne nás čeká 3x20 min a uvidíme co počasí.
No zkrátím to dvě krásný dvacky odjety a na poslední začalo chcát takže Tajfuna hezky vychladla a následovalo balení, loučení a odjezd dom, neřídím hned takže jedno pivo bodlo

Vyložim věci dám doma sprchu a ráno frrr směr HERMAN GÖRING WERKE.

Takže takhle to bylo s Motoriders aneb moje postřehy k další české agentuře a Mostu:
Organizace dobrá, rozprava taky, rychle reagující na situaci. V depu klasika catering ten vyzdvyhnu ( zmrzlina rulezzz), časomíra transpodnér bez občanky – velká důvěra, vyrovnanost skupiny A

Plusy:
Poměr čas na dráze/cena krásný
Koncept 2dny 6x20 minut je velmi atraktivní
Zázemí agentury – catering a štiky!
Vždy je na čem se zlepšit a Patrik si nechá poradit aneb už víš co dostaneš k Vánocům? Kousek lesa :-*
Opravené části dráhy
Zajimavý koncept ježdění aneb každý má něco

Mínusy ?
Pro někoho trocha deště
Parking před boxy, to se zlepší
Zavřená restaurace v depu – vlastně to je plus ale fanclub si nemohl dát výpečky
WSBK – ceny eventů půjdou nahoru aneb na investice se vydělat musí ono 150t kačera není zadarmo

Ps.: dík za čtení po posledním období kdy jsem to měl složitější se těšte na další eventy týmu KOPYTA RC aneb máme v týmu vypíčence na litru tak bude veselo a do formy zápisů se musím dostat takže zase příště! ještě teda doplněk v paddocku byl stánek žluté barvy včetně potřeb pro fanoušky a na dotaz při koupi věcí se ptají zákazníků jestli sbírají body ?! Ty vole ani Rossi nesbírá

Závěrem k eventu:
GSXR je pokřtěné aneb odřený výfuk od vykládání
Veverko začni na sobě makat a nelejt extraligu, kamarádi to s tebou myslí dobře!
Ono to půjde ale pomalu hold slovy jednoho šéfa vole se podívej do vobčanky kolik ti je!
DÍKY TÝMU ZA PODPORU STRAŠNĚ TO POMÁHÁ
WE ARE KOPYTA RC!
See ya!
I LOVE HER6!

CEO vlastní rukou!

Ozzy_ (1137) napsal 25.06.2021 v 23:19+1

Jo a VAMOS

Ozzy_ (1137) napsal 25.06.2021 v 23:19

Neee, to se samo nevysusi, to Ozzak vytrel svym epesnim chlupatym cernym hadrikem urcenym na lesteni krasek

Vyhlidneme si priste nejaky endurance ... na litru ziskam kondicku, a pak na sestce drzet plnej jde tak nejak samo

Hančaa (161) napsal 25.06.2021 v 22:23

Štiky z cateringu byly pěkně protivný, pokud nejste majitelem pindika
Ale naštěstí to zachraňovaly jiné vzorky, takže o5 veskrze povedený event

P.S. Zase pěkný fotky

• Jerez de la Frontera Circuit Angel Nieto & Circuito Ca

JEREZ 2024 „ řeklo se bez bab“ aneb co se přihodilo ve Španělském království! Tak sezona 2023 skončila zářijovým eventem v Misanu kde to bylo epické a romantické včetně loket fotky od fotografa. No a co dál?! Jerez

Vloženo: 29.01.2024
    Uskutečněno: 29.01.2024
  • RIDE ON COLOURS!

RIDE ON COLOURS! MISANO CIRCUIT MARCO SIMONCELLI #58 Misano! Uprostřed sezony na okruzích, kdy se tu poflakujeme po ČR tak Pankáč jako správný kumpán zasel myšlenku na zářijový víkend do Misána. No myšlenku a dvě pro

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 27.09.2023
  • KOPYTA RC BRNO 2023 final event B4L!

Tak se pojedeme podívat do Brna, kde se uprostřed srpna koná finálový event B4L sezony v rámci Endurance sezony a i sprintů. Event se konal 16-17/8 2023 kde kluci s B4L pojaly jako Malou cenu Brna. Konkurence a zvlášť

Vloženo: 24.08.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023