Yamaha YZF-R6R (2016)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 4.10.2017
Aktualizováno 31.1.2024

Kroužení v Mostě s DAFITEM aneb co se semlelo v boxu a psí boudě č. 15 :-P

Vloženo: 12.07.2020, Uskutečněno: 12.07.2020, Stav tachometru: 14555 km, Zhlédnuto: 19x

Tak vážení, celá sestava týmu KOPYTA RC se dala do pohybu a zabookovala si event v Mostě.

Základní servis mé R6 proběhl – olej po 4 dnech na okruhu apod.
Start je naplánován na úterý 7.7 kdy se na místě M v čase Té setkáme a naložíme naše stáda plenivých oslů to pohybují klikovou hřídelí
Jelikož pracovně to mám chaotické tak se trochu vyspím a vyrazím na místo M.
R6 připravena proto chystám vozík, nájezd, kolébky ale nevidím Roumenovu Daytonu ….. teda vidím její nádrž v krabici. Kluci hledají záhadnou závadu. Točí a nechytá. Žádná chyba nic….. po metodách pokus omyl se jde tvrdě po kabelech a čidlech …… ha čidlo klikovky ….. odpor na měřáku 4 mega ohmy! No vypadá to nadějně! Přijede Roumen a odfrčí do servisu triumphu jakožto, že tam dostane čidlo
Vrací se s čidlem, zaklapnout propojit a jdeme vrčet ……. Ticho ….. nic ….. točí škytne střelí nic …… WTF?! Tak znovu co je?! Má to snahu občas blafne a nic ….. pak se to podaří při různých kombinacích odpojení propojení. Airbox byl venku za odpoledne asi 6x ……
Čas utíká dneska přijedeme do Mostu pozdě. Box máme rezervovaný, takže v pohodě máme kde se vylodit ?
Daytona běží …… jde se odbrzdit a je to ….. funguje to poletí!
Ukurtujeme ji na vozík a já se vydám cestou na spotřebu směr MOST. Teda cestou potkám pár adeptů na zbavení svéprávnosti protože tohle na silnici?! Pokuta za bezdůvodně pomalou jízdu! Za 1,5h včetně pitstopu, teda pitstop na oblíbené benzíce s blondýnou v báwu a co se nestane! Přijelo trojkový báwo v olivové metle s hustým laufem samolepkama a na kufru nálepka ZRZAVÁ SVINĚ! Ty vole lesbická sestra blondýny ….. no zkrátím to zrzatý koště, kterou by odmítla i Christti co jezdí na báwu ?)

Vjedu do Paddocku, který je již velmi slušně zaplněn. První potkám jednoho z týmu YART a potom mě Ozzy vrazí pivo do okénka auta. Perfektnyyy!

Vybalení věcí je dílo okamžiku obratem. Jsme kompletní KOPYTA plus Vojta Sucháč ? Večer je velmi poetický jelikož diskutujeme nad kvalitou rumů El Prohibido 10 let a Dictador 12let jeden Mexiko druhý Columbia.. Zastaví se na pokec Verča s Juliánem kterého si pletu s floriánem a to je jogurt ty kokote ( tak mě to bylo řečeno) a jeho bundeskamaraden ….. rozuměj bandou výpitků na litrech? potom následuje v různé obměně návštěvní sestava James, Mišule, Prochy s Mončou, Kristýna.
Haben Sie problém mit Alkohol? Nein, aber ohne!! Asi tak roztomilý německý dvojsmysl
V rámci tohoto debatního kroužku provedeme všichni motorové zkoušky, aby byla jistota ranní erekce.
No Daytona v píči ….. takže uděláme pokus co s tím rozborka sborka, kostry, kabely apod, baterie co kdyby náhodou šotek poražen …. Šotek is winner.

Debata pokračuje i v německém jazyce aby naši bundeskamaraden z toho něco měli Meine Kurven sind Sie schärfsten apod?
Řeklo by se ráno jezdíme a debata přešla v solidní párty No co ráno maximálně dospějeme v muže
Humorných zážitků je požehnaně ale já v rámci svého požehnaného stavu chvíli po půlnoci jsem eskortován do psí boudy. Teda na dotaz jak spíte…nejdeme spát je reakce ještě kladná. Pankáč jasně prohlásí do boudy haf haf: D roztomilej jako štěňátko ulehám.
Je ráno …. No ráno já nevim v kolik mě vzbudí telefon. Kolega něco nutně potřebuje. Odpovídám ve stavu chaosu nevím kde jsem atd. Že v práci nejsem a proč mě volá když je sobota?! Sobota není je středa ty vole ….to musel bejt mejdan …. No promiň je středa a já mám volno tak čau
Drsné probuzení, počasí nic moc tak aspoň bude dospívání v muže. V boxu to vypadá jako zádušní mše ... snídaně a rozplétání historek večera :D
Spíš je to takový smutný sezení jako když ajťákům vypnou proud :D

Nevadí první dvacku necháme být a půjdeme do druhé to budeme v celku a ready to race.
Nahřejeme, připravíme techniku a pilota Prochy od vedle konstatuje, že je zázrak, že žijeme:D
Jdeme na věc skupina B round 2
První kolo druhé kolo jde to, lehce je vlhko ale drží to.
Sice to drží ale výkonnost jezdců ve skupině má značný rozptyl. Hold klasický racing, trochu mě to štve ale co se dá dělat. Po rundě si ulevím v boxu na adresu pijusů čůrusů litrusů ….
Nevadí třetí runda a bude regroup. No třetí runda je už mokrá ale ne dost takže kafe a příprava na odpoledne. Bude WET Session!
Ano! V době oběda chčije a chčije, gulášek pivo krása. Z restaurace sledujem pokus o rozbití Porsche Cayman S které vykrůcá hodiny pod boxy – dobře to dopadlo jen travní výlet.
Přezouváme na mokro bude odpolední open pit Neber to!
Zadní mokrá Bridge už je na ráfku a Ozzy už je oblečen, že pojedeme kroužit.
Vyrážíme na první stint. Vody tak akorát časy lehce nad dvě minuty. S hledem na přibývající vodu spokojenost. Krom dvou expertů na R6 co letí fakt pilu a nádherně si s Ozzym namažem kohokoliv na dráze
První stint je přerušen červenou vlajkou a tak se ponese celé odpoledne. Ono i když nejedeme tak pravidelně je red flag. Ve druhém stintu mě Ozzy regulérně ujede takže se rafnu ale vody je tolik, že jedu na jistotu nemá smysl se rozbít v tréninku.
No letím na cílovku jedu směr retardér a tam vidím ležící motocykl ….. no jelikož přede mnou daleko byl jen Ozzy tak to fakt byl on. Porušil týmový zákaz padání. Je ok stojí u bike který se rochní za obrubníkem v kačeru!! PORUŠIL TÝMOVÝ ZÁKAZ PADÁNÍ!
Za chvíli je red flag. Ozzyho přivezou je v pohodě ale R6 dolétala , kus víka altíku se i přes carbon kryt šel podívat dovnitř co takovej altík dělá. No tohle dojezdilo
Chjooo, Ozzy je ok a docela veselej tak si otevře pivo :D
Nevadí jdeme na další stint. Ještě v mezičase padá i Monča od Prochyho ale ta si dá nocleh v nemocnici. Smůla Ale bude ok.
V další rundě red flag, dám si pokec na pitline s tratakama jelikož na výjezdu z retardéru leží kus železa a v nájezdu do boxů je naflusanej olej Chvíli to trvá jdeme na to. Kroužím pár kol a v náletu do technické pasáže leží rozbitá Kawa …. Ouuu ošklivě a je to z boxu od Prochyho Bóďa….
Taky mají 50% úmrtnost ono festival of red flag pokračuje velmi intenzivně. Hold trénuje se na vodě ale dost tvrdě.
Po shlédnutí kawy je to poslední impulz – pit in. Dát motorku na stojany vyčistit řetěz a vykašlat se na to.
Tento den nás navštívila Rossinka v nové kombinéze ….. má fakt sexy hrb jako na tý kombinéze!
Ještě se u nás otočil Veverčák ale musí hlídat tak zase jede dom.
Jdu do sprchy, převlíknu se a začneme novou večerní estrádu. Pivo v ruce, gril jede takže svačina dobrá ?
Navečer přijede Kitty takže lítaj bubliny. V losovaččce tentokrát klesá týmová úspěšnost na 25% a výhra arašídové máslo od Extrafitu je fajn!
Pokračuje program v boxu u nás zábava a humor. Masáž bránice probíhá zdatná jelikož to všichni potřebujeme!
Vtípky běží tam a zpět
#s krémem nebo bez?! Kréme pojď sem
#přijde mentál do zeleniny
#líbající se chlapeček s holčičkou co má rýmu
#děti na písku
A hlášky nesmí chybět >>>

#putovní myška
#torzo trupu savce ( putovni myška dělala kurz potápěče a pak odletěla k sousedovi za plot LSD je svině)
#řitní ejakulace na téma potřebuješ nutně srá*t v kombinéze na benzině v úzký kabince
#trhání zubu přes koncový otvor :D
#odborně příště ti extrahuju osmičku adrectum
#jak se do psí boudy volá tak se z boudy ozývá
#to mě říkal můj dealer ( sněhu)
#jdidoprdele asi konec debaty
#v týmu to je jasně daný – kdo kde s kým jak komu čím do čeho

Atd
Nejen u nás ale u Prochyho běží ještě větší mejdan jak by řekl němec mit Rockmuzik ja ja!
Probereme všechno, vyřešíme všechno od tetování Reddinga, přes bratry Mrkvéze a naše životní epizody ?
Já jsem pevně přesvědčen, že půjdu spát do půlnoci …. Ano bránice je hotová z tolika vtipů, že jdu opravdu spát 23:33 !
Přeci jen závodní den, možná na vodě tak to musím urvat!
Ráno vstanu vesele, v boxu vedle u Prochyho je to stejné jako u mě 24h předtím !

Bylo to veselé, jdeme na kvalifikaci. Je lehká mlha, jezdí se, poprchává mrholí. Zajímavé podmínky s ohledem na psychiku.
Opět se opakuje mega skupina v tréninku, kde je fajn trénink předjíždění ale na čas pro kolo o ničem. Nevadí do druhé kvaldy jedeme s pankáčem jako jedni z prvních na dráhu a vyplatilo se. Máme dobrý čas a spokojenost. Ozzy jasně komentuje, že za váma cca 15s jela obří skupina ?
Do třetí kvaldy to tam nasekáme, no počasí řekne NIE! Začlo kapat víc je vlhká dráha a stojí to za prd. Takže připravím mokré uvidíme, odpoledne bude drama.

Drama nebude přes oběd to uschlo a warm up na suchu. No suchých 7 minut pak opět zakapalo a tak pit in.
Do závodu kvalifikován na P14 Pankáč na P12 …. Ale rychlíků okolo je asi 25 tak bude řežba.
No pomalu oskar roztopí dráhu na 30°C paráda. První race Naked, SSP300 a SSP600 racer( čti best of the best)
Potom jdeme na věc my. Jedeme na 11 kol plus zaváděcí a zahřívací …. Tak dost benzínu.
Fyzička je, forma taky uvidíme. První pořádný suchý ježdění za dva dny.

Jdeme na věc. Rošt line 5 uprostřed. WUP lap a stojíme na roštu startér jde pryč světla start.

Hovno zlatá rybko opět hovno takže ztratím první pozice a borci přede mnou to tolik nejelo spíš poskočilo na startu tak jdeme do retardéru. Tam to přijde než abych to nacpal do borce ve vinglu doprava tak ztráta asi 20 pozic ? v levé leží borec a prostě to nešlo …… další ztráta.
To bude řežba, hold je tam dost rychlíků co jedou lehce na 45 a s mým časem lehce pod padesát když to půjde tak prostě sem ztratil.
Podle rozboru jsem po prvním kole kde jsem ještě předjížděl tak P22 a jede v závěsu za Kubou Šprojcarem a ještě borcem na R6 žlutá podsedlovka – tomu to na výjezdu jede jako kráva ale v technické pasáží doháním oba docvaknu. Jedeme za sebou a nejen jako trojice další vlčáky mám za sebou.

Je to slušná řežba, jedeme na těch 11 kol tak se ukáže fyzička, pomalu se prokousáváme dopředu. Na cílovce mrknu kolik zbývá a 7 kol do cíle. Za matadorem v překlápěčce to Kuboj pošlu a jedeme pod boxy. Z vyprávění je to side by sice Kuba mě to vrací do pravé za boxy. Vím tam mám mezery. Jedeme dál a dojedeme borce na CBR, toho vyřešíme postupně a je výhoda, že když mám ztrátu a R6+R6 dojede někoho tak tam se lehce zaseknou tak se docvaknu a využiju tlačenice. Dojedeme dalšího a jdeme se masírovat celkem nás tři kola před koncem jede za sebou 5 motorek. What a race!

Jedna chybka znamená ztrátu. Předposlední kolo se vyhecuju a visím Kubovi na podsedláku. Za matadorem v překlápěčce na srdíčko overtake a jdeme na věc dál. Opět na sobě letíme pod boxy a na brzdy to uhájím. Ještě v posledním kole nás přežehlí Filip Salač a stihne ještě mávnout ( jo má styl ten chlapec!)

Poslední kolo jedeme za sebou, borec se žlutým podsedlákem docvakne ještě mr.Feigla ovšem závěr je dramatickej. V matadoru žlutá vlajka až pod boxy. Visíme na sobě a nikdo nemůže nic. Výjezd pod boxy a tam green flag to je řežba. Dvojitá před cílem borec před námi moc nemůže je to vidět ale ještě tam pošlu v krátké rovině a nálet na cíl několik motorek vedle sebe výjezd a teď jak komu to jede ….. mě asi nejhůře ale závěrem prapor:
Takhle skončila skupina:
P13 +90,231
P14 +90,244
P15 +90,418 sem byl já
P16 +90,511
P17 +90,664

Sice jsem to posral startem ale spokojenej protože ten závod měl koule a počet soubojů vynahradil plesnivej čas.
Musím přidat na startu ale lepší v celku než dobrej start a udělat šrot?

Balíme, nakládáme.
Koukneme na litry a pak RACER 1000 kde Prochy z posledního místa dlouho jede první ano z posledního na první ale potom má krizi ( včerejší večer) a skončí na P2.
Je konec vážení ,
Gratulace ostatním k pohárkům hlavně Mišuli ta to sbírá jak polskej turista borůvky v Krkonoších!
Jedu dom, cestou mě vytáčí řidiči co jedou mimo obec 65 a v obci na jistotu 40 ….. střílet OBRATEM!

Složím motorky, doma rozhodím bordel dám si sprchu, jídlo rum a jdu spát. Ráno je nutné jít pracovat do Herman Göring Werke!

Díky za čtení a závěrem bych si dovolil pár poznámek:

Chipmann – dobře na sobě pracuješ! Jen tak dál !
Vojta s Fárošem podruhé v Mostě a 1:56 – jo jen tichá závist no!
Atmosféra boxu je lepší a lepší hold rodinný podnik, vyřešíš tam vše jako pecku na svíčce nebo podstatu kdo byl u psychiatra dříve jestli slepice nebo vejce :D
Alkoholici nejsme!
Jezdíme pro radost ne na výsledky
Voda nám chutíííí
Daytona bude vrčet, R6 se opraví a jedem do Rijeky nebo Pannonku možná teda Pepíno Staněk mě lákal jako parťáka na Endurance s Actionbikem …..tak uvidíme kam nás příště okruhová epizoda zanese:)

See ya again

Ps.: pokud tomu nevěříš tak se za námi v boxu zastav, pak uvěříš?
Hláška eventu je tato: #jezdíš jako pán bůh ale stejně ležíš…..

#13 Mr.Chruska :-*

RoumenS (153) napsal 15.07.2020 v 18:01

Velkolepe, jako ty nase vecery Ale doufam, ze tohle zoufalstvi uz nezaziju, byt v tu stredu kdybych jezdil, tak urcite taky lezim

mike.46 (604) napsal 14.07.2020 v 22:39

Paráda jako obvykle

2 reakce

Kamikadze-Ace 15.07.2020 v 09:11

má to mRumový hluchý místa :)

Chippman (7) napsal 13.07.2020 v 09:04+1

... opět super report Honzo, jako bych tam byl, kdybych tam nebyl
Příště, až se vzmužím a dodám odvahy, se za vámi stavím s lahvinkou Ale pro jistotu mi bude stačit koupit první den bo ten následující zřejmě promarodím

A děkuju za povzbuzení - makám na sobě jako ďas

1 reakce

Kamikadze-Ace 14.07.2020 v 13:10

budeš dospívat v muže :)

Jindřej (473) napsal 13.07.2020 v 08:34+1

Borec se žlutým podsedlakem jsem já, úchyl z minulé WC eskapády s Roumenem Odhodil jsem RSV4 a tohle bylo první ježdění na R6. Startoval jsem z P34, ke konci mi docházel benzín ale race to byl epickej Překvapilo mě, jak ta R6 jede...

5 reakcí

Kamikadze-Ace 15.07.2020 v 09:12

přesně tak, a ona naše skupina dravců byla slušně motivovaná :)

Kubik19 (797) napsal 13.07.2020 v 08:04+1

Jako vždy top strop RAPport.. Díky fakt super

Ozzy_ (1142) napsal 12.07.2020 v 13:40

pro uplnost bych chtel dodat, ze ja jsem to na ty vode zahodil jeste pred obedem Honziku, prvni mokrej vyjezd, pet kol lehce nad dve minutky, a pak pokus vic zatahnout, ztrata zadku, a ukazkovej zahoz

Na klouzacku Porsche uz jsem koukal prevlecenej, a vyresenej

Jinak famozni ctenicko, jako vzdycky. Stekej !!!

• Jerez de la Frontera Circuit Angel Nieto & Circuito Ca

JEREZ 2024 „ řeklo se bez bab“ aneb co se přihodilo ve Španělském království! Tak sezona 2023 skončila zářijovým eventem v Misanu kde to bylo epické a romantické včetně loket fotky od fotografa. No a co dál?! Jerez

Vloženo: 29.01.2024
    Uskutečněno: 29.01.2024
  • RIDE ON COLOURS!

RIDE ON COLOURS! MISANO CIRCUIT MARCO SIMONCELLI #58 Misano! Uprostřed sezony na okruzích, kdy se tu poflakujeme po ČR tak Pankáč jako správný kumpán zasel myšlenku na zářijový víkend do Misána. No myšlenku a dvě pro

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 27.09.2023
  • KOPYTA RC BRNO 2023 final event B4L!

Tak se pojedeme podívat do Brna, kde se uprostřed srpna koná finálový event B4L sezony v rámci Endurance sezony a i sprintů. Event se konal 16-17/8 2023 kde kluci s B4L pojaly jako Malou cenu Brna. Konkurence a zvlášť

Vloženo: 24.08.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023