Kawasaki Versys 1000 (2013)

Vlastník SLAY
Vloženo 3.1.2018
Aktualizováno 15.5.2023

Memoriál PAVLA ZAMYHO -Vysočina 2020

Vloženo: 03.07.2020, Uskutečněno: 27.06.2020, Stav tachometru: 31000 km, Zhlédnuto: 15x

Vzpomínková akce na našeho tragicky zahynulého kamaráda Pavla od jehož smrti letos uplyne už neuvěřitelných 10 let.Letos to byl 9.ročník,tentokrát vzhledem k počasí kdy jsem akci museli přesunout na jiný termín jen 2 denní.Měnil se počet účastníků musela se měnit i trase a okruh po Vysočině vynechat.Trasy se nepodařilo tentokrát tolik vychytat.Každoroční dilema kudy objet Prahu padla volba na Velrusy -Bášť-Zeleneč -Kouřim a nebyla to dobrá volba.Zajímavé to začlo být až směrem na Malešov.V Malešově Krčma na konci světa -sice zajímavá jídelní lístek středověká jídla ovšem ceny jak 5 * hotelu a výběr slabej nakonec část nás dla přednost místní restauraci no taky žádná sláva.Od Malešova už to bylo pěkné svezení ,zastávka na hrázi Velkého Dářka tam to vypadá opravdu dobře.Nocování v Ždírci nad Doubravou hotel Filipi honosný název ale obyčejnej trochu problém s počtem pokojů ale nakonec jsme se nějak poskládali a nebylo to tu špatný personál ochotný.
Druhý den jsme přes Ždár- Tři Studně -Nové Město na Moravě-přes biatlonový areál vyrazili do Bystřice nad Pernštejnem kde má Pavel hrob tohle je parádní svezení .V Bystřici Muzeum Tatra p.Proseckého návštěva stojí za to majitel a jeho manželka tak trošku hippies ale o Tatrách ví snad úplně všechno moc přijemní lidé a mají opravdu raritní exponáty strávili jsme tam víc jak dvě hodiny rozhodně doporučuji tohle muzeum navštívit.Odtud jsme to i kvůli času nasměrovali na Havl Brod a Habry po 38 to nebyl dobrej nápad další "chyba " na trase nudná jednotvárná cesta než jsem se stačil rozmyslet kam to stočit byli jsme v Kolíně za Kolínem obídek restaurace Zlaté slunce evidetně postižená Polreichem talíře jak kráva desingově krása ale prd na nich.Pak zastávka u Plaňan na místě tragické nehody,Dál už pokračovala nudná cesta přes Říčany a na D 7 a dom.
Celkově bych akci hodnotil pozitivně ikdyž jsem se nesešli v nějakém velkém počtu ale památku kamaráda Pavla jsme uctili.Třetina projeté trasy stála za prd,ale ne vždy se všechno povede na další rok máme na čem pracovat.

• konec prodáno -sbohem KAWO

Tak trochu neplánovaně jsem se rozhodl svého Versyse prodat.Najezdil jsem na něm 33.519 km .O této motorce nemůžu říct jediné křivé slovo vytknout jí jedinou chybu,nedostatek.Možná byla chyba se jí zbavit ale...Určitě na

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.05.2023
    Uskutečněno: 22.04.2023
  • zahájení sezony 2023

Tak konečně zas ve stopě a zahájeno :-) .Počasí pátek ,sobota velice přívětivé tak nešlo odolat a nevyjet.Vytáhl jsem oba stroje.V pátek RE Continental GT 500 ,obutý na nových pneu Continental GO !,a opět se přesvědčil

Vloženo: 20.03.2023
    Uskutečněno: 18.03.2023
  • servis pro sezonu 2023

Předsezonní servis ,počítám že o víkendu proběhne konečně zahájení. Taková klasika výměna oleje REPSOL 10 W -40 Smarter/změna názvu no nevím jakej to mělo účel/,olejový filtr KN,vyčištění vzduchového filtru KN, no a výmě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2023