Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 25.4.2023

12.8.-15.8. Lago di Garga, Stelvio

Vloženo: 18.08.2019, Uskutečněno: 12.08.2019, Zhlédnuto: 9x

Od 12.8. jsem si naplánoval dva týdny dovolené, byla naplánovaná trasa a … všechno bylo nakonec jinak. Všichni to nakonec vzdali. Takže jsem zůstal sám a dva týdny dovolené před sebou
Koncem června jsem byl v Itálii (Lago di Garga), Torbole. Protože se mi zde líbilo, dal jsem na doporučení své ženušky, která mi řekla: když se ti tam tak líbilo, proč se tam nejedeš podívat znova? Takže bylo rozhodnuto, ubytování jsem sehnal na protějším břehu, Riva del Garda.
Tak první den (12.8.) jsem vyrazil na cestu. Pro přesun jsem výjímečně využil dálnice. Cesta se, bohužel, většinu času konala za deště. Další dny už bylo nádherně
Druhý den (13.8.) jsem se rozjel oklikou přes Švýcarsko (vystoupáno do výšky 2805m n. m. do sedla Stelvio . Než jsem se dostal až na vršek, tak jsem projížděl mrakem, ve kterém bylo jako v prádelně. Neříkám, že cesta je špatná... asi bych to přirovnal k cestě po Václaváku: Strašně moc lidí a ne vždy jsem si tempo mohl určovat sám. Řekl bych to asi takto: Byl jsem tam a pro příště bych volil jiné místo...
Třetí den (14.8.) jsem si udělal odpočinkový výlet kolem jezera, zastavil jsem se na místech, která mě připadala zajímavá. Na několika zastávkách jsem potkal i jiné motorkáře z ČR.
Čtvrtý den (15.8.) jsem se po snídani rozjel domů.
Celkem jsem najezdil cca 1750 km.

Tondast (1) napsal 02.12.2019 v 19:41

T_G (1) napsal 18.10.2019 v 19:37+1

Super, krásný výlet a ještě hezčí fotky. Na Gardě se nám taky moc líbilo, takže na první velký výlet v r. 2020 inspirace načerpána. Díky

Milan1963 (280) napsal 04.09.2019 v 13:23

Pěkný výlet. Já letos nakonec jel taky sám - kolega v den odjezdu havaroval...projel jsem celé Dánsko a kousek Švédska. Jo, člověk míní a ...

• 2023 novoroční

Jako mnoho dalších (y) jsem dnes neodolal a sedl na moto ... Počasí jak vymalované, jasno a teplo. Co víc si přát na cestu :-DD okolo komína. Najeto cca 82 kilometrů, dost na to, aby si člověk provětral hlavu.https:/

Vloženo: 01.01.2023
    Uskutečněno: 01.01.2023
  • Říjnová vyjížďka

(..a snad ne letos poslední :-DD ) Dneska jsem určitě nebyl sám koho napadlo vzít z garáže svého "mazlíka" a vyjet ven provětrat si hlavu. Najeto cca 200 kilometrů za krásného odpoledne a v doprovodu kamaráda. Cestou js

Vloženo: 30.10.2022
    Uskutečněno: 30.10.2022
  • druhá cesta Českem

V sobotu dopoledne jsem vyrazil na cestu, kterou jsem si v týdnu naplánoval. Inspiraci jsem čerpal zde, na stránkách deníků ostatních motorkářů. Nějak jsem si body poskládal za sebou, ale tak, abych měl trasu bez zbytečn

Vloženo: 05.09.2022
    Uskutečněno: 03.09.2022