Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 19.3.2019

Deník motorky
Nalezeno 21 záznamů

• 12.8.-15.8. Lago di Garga, Stelvio

Od 12.8. jsem si naplánoval dva týdny dovolené, byla naplánovaná trasa a … všechno bylo nakonec jinak. Všichni to nakonec vzdali. Takže jsem zůstal sám a dva týdny dovolené před sebou ;

Typ: Dovolená
    Vloženo: 18.08.2019
    Uskutečněno: 12.08.2019
  • Koncové světlo

Začnu trochu ze široka …. Před časem jsem se vracel už za tmy domů. Cestou jsem přijel k dopravní nehodě auta v jednom hodně nepřehledném úseku v lese. Řidič měl lehké zranění a

Vloženo: 03.08.2019
    Uskutečněno: 03.08.2019
  • Krajní body

Už dlouho jsem si pohrával s myšlenkou, že v rámci poznávání naší republiky navštívím všechny krajní body ČR. Tak jsem začal ve středu :-D . Vlastně jsem začal v sobotu a to návš

Vloženo: 30.06.2019
    Uskutečněno: 29.06.2019
  • Pekelné doly

Všichni o tom místě ví, každý tam byl … jen já prostě NIC. "Tři muže zranil, dva pohmoždil a jednoho, zesměšnil! Je to REBEL!" B-) Prostě, byl hezký den a tak jsem se rozhodl, že

Vloženo: 17.06.2019
    Uskutečněno: 15.06.2019
  • Rabštejn - Janská

Snad jako každý jiný motorkář, tak jsem i já vyrazil :-DD v těchto dnech o letošních Velikonocích. Naším cílem byla letecká podzemní továrna z II. sv. války. Vyjeli jsme už kolem de

Vloženo: 22.04.2019
    Uskutečněno: 21.04.2019
  • Poddžbánský pivovar

Letos jsem si sice udělal již první vyjížďku v polovině února, ale o této jsem si řekl, že bych mohl něco napsat. V poslední březnovou neděli jsme si tedy udělali výlet na dobrý obě

Vloženo: 03.04.2019
    Uskutečněno: 31.03.2019
  • Plexi štít Puig NG Touring

Tak po zimě si nedám pokoj :-D . Nechal jsem se přesvědčit a koupil jsem (a také namontoval) Plexi štít Puig NG Touring (PUIG9462H), kouřový. Je lehce tónovaný a snad splní účel a hlav

Vloženo: 19.03.2019
    Uskutečněno: 19.03.2019
  • SHAD 23

Po zkušenostech z loňského roku jsem se rozhodl, že musím vyřešit úložný prostor pro letošní cestování. Za dlouhých zimních večerů jsem přemýšlel jak problém řešit. Nechtěl js

Vloženo: 15.03.2019
    Uskutečněno: 14.03.2019
  • Podzimní vyjížďka

Tak jsem si dnes udělal podzimním odpolednem malý výlet. Ze Stříbra jsem vyjel do Konstantinových Lázní, kde jsem pozdravil "lázeňského šviháka" a dál jsem dojel do obce Bezdružice. Zd

Vloženo: 10.11.2018
    Uskutečněno: 10.11.2018
  • Klatovy tam a zpátky

(na přání své lásky začínám slovy:) Můj milý deníčku, protože dnes také krásně svítilo sluníčko a kamarádi motorkáři v poledne zavolali a zaveleli: "Za hodinu jsme u tebe a j

Vloženo: 21.10.2018
    Uskutečněno: 21.10.2018
  • Újezd a dál ...

Tak jsem se dnes zajel podívat za kamarádem motorkářem, který je, mimochodem, novopečeným vlastníkem Rebela. Chvíli jsme popovídali o tom, co a jaké úpravy každý jeden udělal a udělá.

Vloženo: 21.10.2018
    Uskutečněno: 20.10.2018
  • Kolečko na sv.Václava

Dnes odpoledne jsem si vyjel na výlet směrem k zámku Jemniště, o kterém jsem slyšel, že je to hezké místo. Tím, že se jede po silnicích v Brdech, více už snad ani psát nemusím. Hezké

Vloženo: 28.09.2018
    Uskutečněno: 28.09.2018
  • Slovensko a Vysoké Tatry

Hned v úvodu bych se chtěl omluvit všem kamarádům a přátelům motorkářům, které jsem cestou neoslovil :-$ . Času bylo relativně málo a míst, kde jsem se chtěl zastavit, bylo zase moc :

Typ: Dovolená
    Vloženo: 27.08.2018
    Uskutečněno: 21.08.2018
    Komentářů: 5
  • Červnová Šumava

Už od počátku roku jsem měl naplánovanou akci, která byla konaná pod záštitou armády a legionářské obce. Z příspěvku jde část do fondu potřebným, o které se stát nestará. Vím,

Vloženo: 04.06.2018
    Uskutečněno: 01.06.2018
  • Českem tam, Bavorskem sem

Tak jsem dnes slunný den, vlastně taky jak jinak (y) , vyjel na projížďku. Z domova jsem vyjel směrem na Bor u Tachova a pak dále přes Poběžovice směrem na hraniční přechod Lísková. Ce

Vloženo: 05.05.2018
    Uskutečněno: 05.05.2018
  • Výlet na Orlík

Dne 30. dubna jsem po obědě přemýšlel, co s hezkým dnem. Rozhodnutí padlo záhy ... Sedl jsem na Rebela (y) a vydal se cestou na Kladruby, kde mimo jiné mají nádherný klášter ještě s l

Vloženo: 01.05.2018
    Uskutečněno: 30.04.2018
  • .. kolem komína ...

Tak jsem se dnes nechal sluníčkem vytáhnout na malou projížďku :-D . Ze Stříbra jsem se vydal směrem do Tachova a pak dále na sever po okreskách Českým lesem až do Karlových Varů. Tam

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Kolem Rakovníka...

Když jsem se dnes probudil B-) a zjistil, že sluníčka je na obloze víc než včera, tak na to jsem musel reagovat :-DD . Přemýšlel jsem kam, ale pak jsem se rozjel do míst, která znám. Ze

Vloženo: 03.11.2017
    Uskutečněno: 03.11.2017
  • Chodsko

Protože dnes bylo poměrně teplo a tak se stalo, že mě sluníčko "vytáhlo" :-D na malou projížďku po okolí. Ze Stříbra jsem vyjel směrem na západ a přes Bor jsem pak dále pokračoval

Vloženo: 02.11.2017
    Uskutečněno: 02.11.2017
  • Železná Ruda (Engadin) a okolí

Tak jsem dneska s kolegou B-) vyjel na malý okruh. Začali jsme ve Stříbře a dali jsme se cestou na Domažlice a pak zahnuli za kamarádem-motorkářem do Železné Rudy (Engadin). Zde jsme něco

Vloženo: 30.09.2017
    Uskutečněno: 30.09.2017
  • Křivoklát a okolí

Tak jsem si dnes udělal "kolečko", když už bylo příjemné počasí a abych ještě letos stihl první garančku :-DD ... .. malý dodatek: Hlavním důvodem vlastně byl a to proč jsem si vyb

Vloženo: 21.09.2017
    Uskutečněno: 21.09.2017