Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 25.4.2023

Deník motorky
Nalezeno 50 záznamů

• 2023 novoroční

Jako mnoho dalších (y) jsem dnes neodolal a sedl na moto ... Počasí jak vymalované, jasno a teplo. Co víc si přát na cestu :-DD okolo komína. Najeto cca 82 kilometrů, dost na to, aby si člověk provětral hlavu.https:/

Vloženo: 01.01.2023
    Uskutečněno: 01.01.2023
  • Říjnová vyjížďka

(..a snad ne letos poslední :-DD ) Dneska jsem určitě nebyl sám koho napadlo vzít z garáže svého "mazlíka" a vyjet ven provětrat si hlavu. Najeto cca 200 kilometrů za krásného odpoledne a v doprovodu kamaráda. Cestou js

Vloženo: 30.10.2022
    Uskutečněno: 30.10.2022
  • druhá cesta Českem

V sobotu dopoledne jsem vyrazil na cestu, kterou jsem si v týdnu naplánoval. Inspiraci jsem čerpal zde, na stránkách deníků ostatních motorkářů. Nějak jsem si body poskládal za sebou, ale tak, abych měl trasu bez zbytečn

Vloženo: 05.09.2022
    Uskutečněno: 03.09.2022
  • cesta Českem

Venku nádherné počasí, slunečno (někdy až na padnutí). Co s víkendem? No to je přeci jasné! Hurá ven... Tak jsem si v těchto třech víkendových dnech udělal výlet po českém kraji. Nejdříve jsem se přesunul blíže k místům

Vloženo: 19.08.2022
    Uskutečněno: 12.08.2022
  • Manínská tiesňava a Slezská Harta

Trasu jsem jel čtyři dny. Už jsem si cestu plánoval delší dobu, ale při pohledu na počasí jsem si řekl, jedu teď. Takže 20.srpna jsem vyrazil s tím, že jsem se cestou postupně zastavoval u známých a kamarádů. První zas

Typ: Dovolená
    Vloženo: 25.07.2022
    Uskutečněno: 20.07.2022
  • 2022 Přestavlky

Snad každý o tom slyšel, málo kdo to zažil…https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2022/23/602409_ffb0d6ee2e76e95ef108f7b27af507f7.jpg Tak se rok s rokem sešel. Vlastně ne. Oba předešlé ročníky se konaly až po uvol

Vloženo: 09.06.2022
    Uskutečněno: 04.06.2022
  • Vyjížďka na dvakrát

Vlastně tento můj výlet začal 15. dubna. Vyjel jsem ven s tím, že si projedu silnice po zimě. Kousek od Konstantinových Lázní jsem projel zatáčkou a viděl jsem na své straně v příkopu motorku (Kawasaki Z900) s "D" na eRZ

Vloženo: 23.04.2022
    Uskutečněno: 21.04.2022
  • Cesta Šumavou

Když pohledem z okna jsem viděl to nádherné počasí a k tomu vás manželka vyzve k vyjížďce, no, odolal by někdo? Já tedy ne. Kolem poledne jsem vyjel původně ke kamarádovi, který si koupil "nový" kousek Jawy ze šedesátých

Vloženo: 27.03.2022
    Uskutečněno: 26.03.2022
  • Kolem komína..

Dneska jsem už neodolal a vyjel jsem ven. Jen tak, pro radost a po okolí. Jak se říká: Jen kolem komína... najeto cca 130 km.

Vloženo: 24.03.2022
    Uskutečněno: 23.03.2022
  • První - Novoroční

Tak dnešní dne jsem si dal dva úkoly: Registraci na jízdu Přestavlky-500 km v sedle Novoroční jízdu Oba "úkoly" jsem splnil. Registraci jsem zvládl chvíli po půlnoci a po poledni jsem vyrazil na malý trip. Neš

Vloženo: 01.01.2022
    Uskutečněno: 01.01.2022
  • Stúpa Osvícení a Chrudim

V úterý odpoledne jsem se rozhodl podívat na (pro mne) zajímavá místa. Cestou jsem se zastavil u Spáleného Poříčí, obec Těnovice (49°37'54.441"N, 13°38'2.844"E), kde je jedna z prvních v ČR, tzv. Stúpa osvícení, která so

Vloženo: 09.09.2021
    Uskutečněno: 07.09.2021
  • Walhalla a Velhartice

"Památník Walhalla je honosná novoklasická budova, kterou dal v letech 1830-1842 postavit král Ludvík I. Bavorský podle plánů architekta Leo von Klenze jako památník významných osobností „německého jazyka“; inspirována n

Vloženo: 06.09.2021
    Uskutečněno: 03.09.2021
  • 500 kilometrů v sedle

Snad každý o tom slyšel, málo kdo to zažil...Tak 7. ročník byl ukončen. Výzva pro jezdce a jejich stroje se konal opět v obci Přestavlky 7.8.2021. Akce, jako každý rok, skvělá. Dobrá organizace e-shopu BikerStyle a vše

Vloženo: 09.08.2021
    Uskutečněno: 07.08.2021
  • Kostel sv. Jana Křtitele

V pátek po práci jsem přemýšlel nad tím, kam v sobotu vyrazím. Po chvíli přemýšlení jsem si vzpomněl na jednu reportáž v televizi. Hóodně mě zaujal kostel v Jindřichově Hradci.https://img.motofotky.cz/upload/images/forum

Vloženo: 26.07.2021
    Uskutečněno: 23.07.2021
  • Západní Čechy aneb jak jsme jízdu ukončili

Vše začalo tím, že přijel kamarád ze Světlé nad Sázavou a chtěl poznat západ republiky. Cesta byla naplánována,termín stanoven a ... vyrazili jsme.Počasí nám přálo, provoz na silnicích zatím minimální, prostě pohoda (y).

Vloženo: 13.07.2021
    Uskutečněno: 10.07.2021
  • Vrch Anděla Strážce

Původně jsem neměl v úmyslu vyjet, ale když bylo takové krásné počasí, musel jsem :-DD . Inspiraci jsem našel (jak jinak) zde v denících ostatních motorkářů. Jel jsem se podívat na vrch sv. Anděla Strážce v Sušici. Jelo

Vloženo: 28.06.2021
    Uskutečněno: 27.06.2021
  • Stádlecký most

Tak jako spousta jiných jsem i já využil slunnou neděli k tomu, že jsem si udělal výlet. Dost často v poslední době se zde v denících objevoval řetězový most ve Stádleci a tak jsem se rozhodl, že se pojedu podívat na jed

Vloženo: 21.06.2021
    Uskutečněno: 20.06.2021
  • Čertovy hlavy a Mělník

Tak asi jako většina majitelů skvělých strojů, jsem i já vyrazil na cestu. Po výměně řetězovky (která mimochodem měla vydržet ještě pár tisíc kilometrů) jsem si udělal výlet. Na začátku cesty jsem si udělal zastávku na h

Vloženo: 14.06.2021
    Uskutečněno: 12.06.2021
  • Poprvé okolo komína 2021

Tak i já jsem se nakonec nechal "ukecat" nádherným dnem a vyrazil jsem do ulic :-DD . V garáži jsem sundal plachtu, zjistil jsem, že nádrž je od podzimu stále plná a otočil klíčkem... Rebel nezklamal (y) , naskočil hne

Vloženo: 25.02.2021
    Uskutečněno: 24.02.2021
  • Sedlo

Tak jsem trochu předběhl Vánoce a udělal jsem si radost už dnes. V polovině listopadu jsem se rozhodl a po telefonické domluvě jsem odeslal do firmy RUTAN sedlo k úpravě. Je teď o malinko širší a u nádrže trochu prodlouž

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.12.2020
    Uskutečněno: 03.12.2020
  • přívoz Nadryby

Krásné počasí, sluníčko svítí :-D Byl by hřích takové počasí nevyužít k projížďce. Vydal jsem se krajem kolem Berounky až do obce Nadryby. Zde je přes řeku Berounku přívoz. Tak jsem se sem zajel podívathttps://img.moto

Vloženo: 26.10.2020
    Uskutečněno: 25.10.2020
  • 500 kilometrů v sedle

Snad každý o tom slyšel, málo kdo to zažil... Před lety jsem slyšel o této akci, ale letošní rok mě to vyšlo. Na místo srazu, Přestavlky, jsem přijel už v pátek. Druhý den (sobota) se vstávalo s východem slunce a na tr

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.08.2020
    Uskutečněno: 08.08.2020
  • Česko - kolem dokola

Vlastně to všechno začalo tím, že jsem si koupil hamaku. Říkal jsem si, že bych jí měl také vyzkoušet. První den jsem vyjel ve společnosti ještě dvou motorek (dva + baťůžek :-DD ). Vyjeli jsme směrem k místu, které na WE

Vloženo: 09.07.2020
    Uskutečněno: 05.07.2020
  • Rozhledna na Dědu

Byl hezký den a tak jsem vyjel na Křivoklátsko. Přijel do Talichova údolí nedaleko Berouna a zbytek jsem musel dojít pěšky. Samozřejmě, že jsem ušel podstatně delší trasu, protože rozhlednu během mého výšlapu dvakrát pře

Vloženo: 10.05.2020
    Uskutečněno: 09.05.2020
  • Vodopády Na Čůráčkách

Na webu jsem našel odkaz na vodopády s tak zajímavým názvem, že jsem se tam musel vydat. Zajímavé místo a ještě zajímavější silnice kolem Berounky.

Vloženo: 19.04.2020
    Uskutečněno: 18.04.2020
  • Rozhledna na Kotli

Odpoledne bylo nádherně a tak jsem se rozhodl, že vyjedu ven. Jak se říká "střelil jsem do tmy" a vyjel. Vzpomněl jsem si, že jsem slyšel o Rozhledně na Kotli nedaleko Rokycan. Dojede se na odstavné parkoviště (hlídané

Vloženo: 13.04.2020
    Uskutečněno: 12.04.2020
  • Air Park Zruč u Plzně

Dnes jsem se jel projet, musel jsem využít slunečné počasí :-DD . A nebyl jsem sám, koho to dnes napadlo. Cestou jsem potkal hodně motorkářů, které napadlo to samé, co mě (y) . Udělal jsem si malé kolečko s tím, že cílem

Vloženo: 05.04.2020
    Uskutečněno: 05.04.2020
  • Can-Am Spyder RS-S

Tak tento slunečný den jsem se nechal ukecat od kamaráda z Varů a vyzkoušel jsem si jízdu na tomto "pekelném" stroji. Je to fakt úplně něco jiného. Za odpoledne jsem najel asi 150 km kolem Karlových Varů a musím říct, že

Vloženo: 05.04.2020
    Uskutečněno: 28.03.2020
  • Výměna pneu a údržba

Využil jsem toho, že e-shop v této době pracuje a tak jsem objednal pro Rebela nové obutí, olej a filtr. Výměna původních pneumatik, najeto cca 14.000 km. Na nových pneu ujeto cca 30 km a zatím to vypadá dobře. Další uká

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.03.2020
    Uskutečněno: 18.03.2020
  • 12.8.-15.8. Lago di Garga, Stelvio

Od 12.8. jsem si naplánoval dva týdny dovolené, byla naplánovaná trasa a … všechno bylo nakonec jinak. Všichni to nakonec vzdali. Takže jsem zůstal sám a dva týdny dovolené před sebou ;-) Koncem června jsem byl v Itáli

Typ: Dovolená
    Vloženo: 18.08.2019