renocar_srpen

Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 19.3.2019

Vloženo: 03.08.2019, Uskutečněno: 03.08.2019, Zhlédnuto: 268x

Začnu trochu ze široka ….
Před časem jsem se vracel už za tmy domů. Cestou jsem přijel k dopravní nehodě auta v jednom hodně nepřehledném úseku v lese. Řidič měl lehké zranění a než ho odvezla RZ, tak si ještě stačil zavolat odtah, na který jsem na místě čekal. Abych byl vidět, musel jsem mít nastartované moto, jinak bych při svícení již neodjel. Takže:
Původ odrazku jsem nahradil jinou odrazkou, která má úplně stejné rozměry. Na rozdíl od původní má v sobě 24 LED. Připojení je spínačem přímo na baterku přes pojistku. Protože spotřeba je téměř nulová, už se nemusím bát, když někde zůstanu v noci, že mě nikdo neuvidí. Za mlhy odrazku můžu použít jako mlhové světlo.

dusan42 (1) napsal 05.08.2019 v 14:27

• Česko - kolem dokola

Vlastně to všechno začalo tím, že jsem si koupil hamaku. Říkal jsem si, že bych jí měl také vyzkoušet. První den jsem vyjel ve společnosti ještě dvou motorek (dva + baťůžek :-DD ). Vyjeli jsme směrem k místu, které na WE

Vloženo: 09.07.2020
    Uskutečněno: 05.07.2020
  • Rozhledna na Dědu

Byl hezký den a tak jsem vyjel na Křivoklátsko. Přijel do Talichova údolí nedaleko Berouna a zbytek jsem musel dojít pěšky. Samozřejmě, že jsem ušel podstatně delší trasu, protože rozhlednu během mého výšlapu dvakrát pře

Vloženo: 10.05.2020
    Uskutečněno: 09.05.2020
  • Vodopády Na Čůráčkách

Na webu jsem našel odkaz na vodopády s tak zajímavým názvem, že jsem se tam musel vydat. Zajímavé místo a ještě zajímavější silnice kolem Berounky.

Vloženo: 19.04.2020
    Uskutečněno: 18.04.2020