Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 03.08.2019, Uskutečněno: 03.08.2019, Zhlédnuto: 15x

Začnu trochu ze široka ….
Před časem jsem se vracel už za tmy domů. Cestou jsem přijel k dopravní nehodě auta v jednom hodně nepřehledném úseku v lese. Řidič měl lehké zranění a než ho odvezla RZ, tak si ještě stačil zavolat odtah, na který jsem na místě čekal. Abych byl vidět, musel jsem mít nastartované moto, jinak bych při svícení již neodjel. Takže:
Původ odrazku jsem nahradil jinou odrazkou, která má úplně stejné rozměry. Na rozdíl od původní má v sobě 24 LED. Připojení je spínačem přímo na baterku přes pojistku. Protože spotřeba je téměř nulová, už se nemusím bát, když někde zůstanu v noci, že mě nikdo neuvidí. Za mlhy odrazku můžu použít jako mlhové světlo.

dusan42 (2) napsal 05.08.2019 v 14:27+1

• 2023 novoroční

Jako mnoho dalších (y) jsem dnes neodolal a sedl na moto ... Počasí jak vymalované, jasno a teplo. Co víc si přát na cestu :-DD okolo komína. Najeto cca 82 kilometrů, dost na to, aby si člověk provětral hlavu.https:/

Vloženo: 01.01.2023
    Uskutečněno: 01.01.2023
  • Říjnová vyjížďka

(..a snad ne letos poslední :-DD ) Dneska jsem určitě nebyl sám koho napadlo vzít z garáže svého "mazlíka" a vyjet ven provětrat si hlavu. Najeto cca 200 kilometrů za krásného odpoledne a v doprovodu kamaráda. Cestou js

Vloženo: 30.10.2022
    Uskutečněno: 30.10.2022
  • druhá cesta Českem

V sobotu dopoledne jsem vyrazil na cestu, kterou jsem si v týdnu naplánoval. Inspiraci jsem čerpal zde, na stránkách deníků ostatních motorkářů. Nějak jsem si body poskládal za sebou, ale tak, abych měl trasu bez zbytečn

Vloženo: 05.09.2022
    Uskutečněno: 03.09.2022