Honda CMX500 Rebel (2017)

Vlastník Pupi04
Vloženo 8.9.2017
Aktualizováno 19.3.2019

Koncové světlo

Vloženo: 03.08.2019, Uskutečněno: 03.08.2019, Zhlédnuto: 102x

Začnu trochu ze široka ….
Před časem jsem se vracel už za tmy domů. Cestou jsem přijel k dopravní nehodě auta v jednom hodně nepřehledném úseku v lese. Řidič měl lehké zranění a než ho odvezla RZ, tak si ještě stačil zavolat odtah, na který jsem na místě čekal. Abych byl vidět, musel jsem mít nastartované moto, jinak bych při svícení již neodjel. Takže:
Původ odrazku jsem nahradil jinou odrazkou, která má úplně stejné rozměry. Na rozdíl od původní má v sobě 24 LED. Připojení je spínačem přímo na baterku přes pojistku. Protože spotřeba je téměř nulová, už se nemusím bát, když někde zůstanu v noci, že mě nikdo neuvidí. Za mlhy odrazku můžu použít jako mlhové světlo.

Komentáře k zápisu
dusan42 napsal 05.08.2019 v 14:27

• Krajní body

Už dlouho jsem si pohrával s myšlenkou, že v rámci poznávání naší republiky navštívím všechny krajní body ČR. Tak jsem začal ve středu :-D . Vlastně jsem začal v sobotu a to návš

Vloženo: 30.06.2019
    Uskutečněno: 29.06.2019
    Komentářů: 2
  • Pekelné doly

Všichni o tom místě ví, každý tam byl … jen já prostě NIC. "Tři muže zranil, dva pohmoždil a jednoho, zesměšnil! Je to REBEL!" B-) Prostě, byl hezký den a tak jsem se rozhodl, že

Vloženo: 17.06.2019
    Uskutečněno: 15.06.2019
    Komentářů: 3
  • Rabštejn - Janská

Snad jako každý jiný motorkář, tak jsem i já vyrazil :-DD v těchto dnech o letošních Velikonocích. Naším cílem byla letecká podzemní továrna z II. sv. války. Vyjeli jsme už kolem de

Vloženo: 22.04.2019
    Uskutečněno: 21.04.2019