Yamaha WR 250X (2008)

Vlastník Czrapel
Vloženo 7.7.2017
Aktualizováno 25.12.2020

Vloženo: 30.08.2018, Uskutečněno: 30.08.2018, Stav tachometru: 17850 km, Zhlédnuto: 22x , Bod zájmu: Autodrom Vysoké Mýto

Původní gumy Heidenau K66 už odsloužily. Přední guma sjetá poměrně rovnoměrně, ale byla trochu "oskákaná", u zadní hodně sjetý střed.
Zakoupena sada Bridgestone Battlax S20 EVO - jednak byla jedna z nejlevnějších a za druhé jsem stejně zatoužil více po silnici. Na moto-pneu.cz koupena ve slevě přední 1550 a zadní 1810. Na podzim stejně přezuju na terénní a užiju si hlíny dostatek.
Nové pryže jsem byl hned otestovat ve Vysokém Mýtě na okruhu. Musím říct, že jsem si to neskutečně užil. Bylo docela horko a asfalt rozpálený, takže gumy lepily a klopit se dalo víc než jen na stupačku. Stupačky to taky pořádně odskákaly, tak jsem si doma vyrobil slidery. Vložka do vnitřku stupačky z bukového dřeva stříknutá stříbrným sprejem. Ke stupačce přimontované 3mi šrouby a zespod přišroubovaný kus černého silonu. Esteticky nejsem úplně spokojen, ale je to hlavně věc pro ochranu. Uvidíme jak to bude fungovat a hlavně jestli to vydrží. Další otázkou je, jestli to budu v běžném provozu vůbec potřebovat.

• Dojmy po přibližně 15000km

Na motorce se toho moc nemění, jen jsem chtěl sepsat svoje dojmy. Doplňky Motorka má zvýšené sedlo navlečené v černém potahu s proužkama. Šil jsem si ho sám a stále jsem s ním spokojen, netrhá se a vypadá stále dobř

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.07.2020
    Uskutečněno: 29.07.2020
  • Repas předních tlumičů

Na motorku jsem poprvé tuto sezonu sednul až v červenci, protože jsem byl v zahraničí. Po kratší projížďce po přilehlých okreskách a polních cestách se ale objevil problém. Z pravé přední vidle chcal olej. Nic velkého,

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.08.2019
    Uskutečněno: 23.08.2019
    Tachometr: 19100km
  • Zvýšení sedla

Moto přede mnou vlastnily dvě holky, takže motorka měla snížený sedlo. Bylo sice pohodlný, ale měl jsem pocit, že sedím příliš "v motorce", mám moc zalomený nohy a vůbec, že se tak nějak nemůžu pohybovat. Nový originál

Vloženo: 21.03.2019
    Uskutečněno: 10.02.2019