Kawasaki KLE 500 (1996)

Vlastník CernyLetec
Vloženo 6.5.2016
Aktualizováno 23.9.2017

Vloženo: 09.07.2018, Uskutečněno: 09.07.2018, Stav tachometru: 48196 km, Zhlédnuto: 17x

Musím uznat, že letos ten čas nějak letí. To se člověk ani nenaděje a má za sebou ujeto skoro 4 tisíce km, je červenec, prázdniny a prázdná Praha (jako fakt dnes ráno jsem byla překvapená - 9.7.2018). A tak mám trochu výčitky, že zanedbávám tento Mirkův deník - přitom se toho stalo tolik zajímavého Tak třeba Mirek má vyměněný olej a nové obutí (rozuměj gumy), po všech možných úvahách, rozpravách a debatách jsem zvolila Metzeler Tourance. Mirek i já jsme na ně byly zvyklý, tak proč si je nedat znovu a čerstvější. Je pravda, že jsem jednu chvíli uvažovala na Mitaskama E-08 - bo jako bábovka nakonec stejně hodně jezdím spíš asfalt než enduro. A asi to nebude hned tak jiný, jak se znám... Každopádně nakonec to jsou Metzelery.
Jako první vyjížďka na nových pneu byl cca 300 km výlet do Bozkovských Dolomitových jeskyní se spací zastávkou v CHKO Český ráj. Musím se přiznat, že Bozkovské jeskyně jsou super a beze zbytku naplnily má očekávání a cesta tam je také parádní Mohu doporučit Jediný, co nebylo tak super bylo ježdění po turistických trasách při hledání, co nejlepšího přístupu ke sklopískovému lomu u Hrdoňovic, nakonec se to podařilo a dostali jsme se až na okraj zářivě bílého lomu. Ten zážitek za to i v tom šílenym vedru stál.
Ale abych nebyla jen zhýčkaná KLEčkem, tak jsem s sebrala i odvahu na to sednout si na bratrova pionýra a prohnat ho trochu po loukách. Musím uznat, že to teda byla trochu slabota oproti bratrovi, který na tom samém pinckovi teď o svátkách na začátku července vyrazil na Křivoklát dohromady mu to dalo cca 400 km.
Tím bych pro dnešek skončila, ale vzhledem k tomu, že mám za sebou docela bandu ujetých kilometrů a pár fajných příhod budu teď trochu častěji přidávat záznamy do deníku Tak hlavně kolama dolu

31081 (683) napsal 10.07.2018 v 07:52

SlimM (48) napsal 10.07.2018 v 07:06

Pěkné

• Jak jsem letos nevyjela

Loňský rok jsem si s Mirkem moc neužila. O to víc jsem se těšila na ten letošní kulatý 2020 :-) Mirka jsem letos poprvé vytáhla kolem začátku března. Ani jsem tu vyjížďku nijak nedokumentovala, tak jak je to u mě dobr

Typ: Oprava
    Vloženo: 12.05.2020
    Uskutečněno: 12.05.2020
  • Mirkův rok 2019

Letošní rok pro Mirka nebyl z nejlepších. Jezdil se mnou ze začátku roku párkrát do práce a párkrát kolem komína. Každopádně největší cesta měla být motodovolená Slovinsko - Itálie - Rakousko. Od července jsem ho měla na

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.11.2019
    Uskutečněno: 12.11.2019
  • Bábovka v šatech a EICMA 2019

Jelikož je Mirek zazimovaný a Timur nejede, tak jsme s Jeňouchem vyrazili na skok do Itálie na podzimní motosvátek veletrh EICMA do Milána. Pro neznalé je to zkratka Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori

Typ: Reportáž
    Vloženo: 13.11.2019