Aprilia SL 750 Shiver (2010)

Vlastník giacomo
Vloženo 31.3.2017
Aktualizováno 1.7.2020

Vloženo: 31.05.2017, Uskutečněno: 14.05.2017, Stav tachometru: 18110 km, Zhlédnuto: 38x, Firma: Pyramid Plastics

Už při koupi Shivera jsem na přední blatník hleděl s nedůvěrou. Naneštěstí se po několika vyjížďkách jeho nefunkčnost projevila v praxi.
Asi by v tom nebyl problém, kdyby Shiver neměl veškerou důležitou elektriku hned na ráně - pod nádrží. Konektoru řídící jednotky motoru bych důkladné zatěsnění věřil. U zbytku konektorových propojení, včetně těch nevyužitých a nezapojených , bych si už ale tak jistý nebyl.
Nedělám si iluze, že mě ten kus plastu v dešti úplně spasí. Doufám jen, že toho bordelu tam nepoletí zase až tolik...
Montáž nebyla náročná. Zhlédnul jsem video na YouTube, přečetl návod a pak jej krok po kroku otrocky následoval. Vše proběhlo bez problémů, v balení bylo, krom vrtačky a vrtáků, obsaženo vše, co člověk k montáži potřebuje. Na základě doporučení ze začátku videa jsem před montáží blatník z motorky demontoval. To bylo určitě dobře, protože jen tak má člověk možnost si blatník pořádně osahat a vytipovat body, ve kterých je nejlepší uchycení provést.
Není to žádná nádhera, ale je to funkční.

• Level 2017 úspěšně dokončen!

Bez ztráty života a pouze s několika drobnými technickými zaškobrtnutími stroje jsme poslední vyjížďkou úspěšně zakončili letošní sezónu. S Shiverem jsme letos měli dost příležitostí se poznat. Za těch 6500 km jsem se s

Vloženo: 28.10.2017
    Uskutečněno: 15.10.2017
  • URGENT SERVICE!

Všichni vlastníci italských motorek vám potvrdí, že jejich motorka je úžasná, právě proto, že není dokonalá. My, členové této komunity to nazýváme duší našeho stroje. Duše je to, čím se motocykly italské produkce liší od

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.06.2017
    Uskutečněno: 17.06.2017
    Tachometr: 19079km
  • Kaučukovník japonský

Zadní pneu, se kterou jsem Shivera koupil (Pirelli Angel ST) se po společně strávené tisícovce km odporoučela do kaučukového nebe. Dojezdil jsem ji prakticky do konce životnosti jen proto, abych alespoň trochu zjistil, j

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.05.2017