Aprilia SL 750 Shiver (2010)

Vlastník giacomo
Vloženo 31.3.2017
Aktualizováno 1.7.2020

Vloženo: 04.05.2017, Uskutečněno: 04.05.2017, Stav tachometru: 17650 km, Zhlédnuto: 17x, Firma: CTEK

Nabíječky od firmy CTEK používám, k velké spokojenosti, už dost dlouho jak doma, tak i v práci. Velká spousta praktického příslušenství jejich použití ještě rozšiřuje a usnadňuje. Se CTEK Indicator Eyelet stačí jeden pohled a máte přehled o tom, v jakém stavu váš akumulátor je a zda nepotřebuje dobít. Pokud jej navíc máte uložený mimo dosah (např. pod nádrží) a je klasickými svorkami nabíječky špatně dostupný, je CTEK Indicator Eyelet stvořen přímo pro vás. Připojíte je na svorky baterie a vyvedete jej například do prostoru pod sedlo. Pokaždé když jej odklopíte, abyste uložili zámek, nebo peněženku, stačí jeden pohled a podle toho která LED kontrolka blíká ihned zjistíte v jakém stavu vaše baterie je. Pokud na tom není zrovna nejlépe, stačí jen natáhnout kabel od CTEK nabíječe a zapojit jej přímo do CTEK Indicator Eyelet. K CTEK Indicator Eyelet ale můžete jednoduše připojit i redukci, na jejímž konci je standardní 12 V zásuvka, kterou následně můžete uložit např. do tankvaku a napájet z ní nabíječku telefonu, nebo navigaci.
CTEK Indicator Eyelet
CTEK Connect CIG Socket

• Level 2017 úspěšně dokončen!

Bez ztráty života a pouze s několika drobnými technickými zaškobrtnutími stroje jsme poslední vyjížďkou úspěšně zakončili letošní sezónu. S Shiverem jsme letos měli dost příležitostí se poznat. Za těch 6500 km jsem se s

Vloženo: 28.10.2017
    Uskutečněno: 15.10.2017
  • URGENT SERVICE!

Všichni vlastníci italských motorek vám potvrdí, že jejich motorka je úžasná, právě proto, že není dokonalá. My, členové této komunity to nazýváme duší našeho stroje. Duše je to, čím se motocykly italské produkce liší od

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.06.2017
    Uskutečněno: 17.06.2017
    Tachometr: 19079km
  • Kaučukovník japonský

Zadní pneu, se kterou jsem Shivera koupil (Pirelli Angel ST) se po společně strávené tisícovce km odporoučela do kaučukového nebe. Dojezdil jsem ji prakticky do konce životnosti jen proto, abych alespoň trochu zjistil, j

Typ: Údržba
    Vloženo: 31.05.2017