Triumph Bonneville 900 (2014)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 27.9.2014
Aktualizováno 14.10.2017

Vloženo: 09.08.2016, Uskutečněno: 09.08.2016, Stav tachometru: 8126 km, Zhlédnuto: 4x

Neděle, 7.8.2016. Sluníčko, ale ne zas pekelné teplo. Soukám se do kombošky a vyrážím na Ducatce vstříc dubským zatáčkám. Nádhera a zase jen nádhera. Ta Italka je prostě božská, nejprve Rosso Corsy hlásej nízkou teplotu, ale pak po ohřátí motorka nádherně ztuhla. Prostě paráda. Později odpoledne tahám Bonnevilla. Samo také na dubské. Projíždím pozvolna a pak začnu zrychlovat. Ale tak nějak jak dopolko na 848, no a Boník hlásí, tak takhle teda ne. Trochu mě vyplašil svým zvláštním zavlněním v zatáčce a zavrtěním zadku. Pak si uvědomuji, že mám zadek předepnuto na jízdu ve dvou, proto ta nevyváženost motorky a podivné chování při nájezdu do zatáčky. Takže pohodové tempo, motor vrní a já jsem vlastně také spokojený. Na pumpě obhlížím krásné SS 900 v limitované edici. Kurva zatraceně pěkný stroj.

Milanek13 (48) napsal 14.08.2016 v 12:19

Takovehle 900SS asi taky potrebuju . Velka krasa

123ps (39) napsal 14.08.2016 v 08:17

Seš požitkář Dejve Kdy se uvidíme? Neříkej mi, že to letos opět nevyjde...

• Buková hora

Minulé pondělí odpoledne, když jsem přišel z práce a relativně svítilo sluníčko, jsem se rozhodl jet stejnou trasou jako před tím na kole a to směr k Bukové hoře. No v sobotu jsem vyrazil na kole bez pití, bez batohu jen

Vloženo: 09.09.2017
    Uskutečněno: 04.09.2017
  • Jižní Čechy

V pondělí píše Milan, že jako už ta sezona tak nějak jde do finále, že by bylo záhodno udělat výlet na motorkách na jih k Šumavě. Termín středa půl desátá. Rozhoduji se rychle :-D , neb jsem letos byl nejdále v Mostě na

Vloženo: 26.08.2017
    Uskutečněno: 23.08.2017
  • Večerní projížďka

Je půl sedmé sobota večer a já tak akorát čumím do monitoru u počítače. Venku celkem příjemné podvečerní letní počasí. Rychle se rozhoduji a běžím do garáže pro Bonnevilla. Pojedu se podívat na stav vody na Ploučnici do

Vloženo: 02.07.2017
    Uskutečněno: 01.07.2017