Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Vloženo: 14.11.2015, Uskutečněno: 14.11.2015, Zhlédnuto: 8x

Sluníčko nelákej ... vždyť už je zima .
Svedlo nás , ale moc práce s tím nemělo.
Potřebovala jsem se jet projet, vyčistit aspoň na chvíli myšlenky od těch všech hrůz,
co se dějí ve světě. V místech, která jsem toužila poznat .
Budou tu ještě, až na to, budu mít třeba já ??? . Památky, které miluji a mají historickou hodnotu pro někoho neznamenají vůbec nic . Co teď bude dál .
Potřebovala jsem vidět naši krásnou zem , ty nudné rovinky, které se pozvolna vyhoupnou
na nádherné kopce. Sluníčko, které probleskuje přes vršky stromů, když pádíme lesem.
A otřepe nás zima, když se schová za mraky . Louky, pastviny, kde jsou ještě na chvíli ovce
a nebo krávy. Jak se ta zem pomalu chystá na zimní spánek a kouř z komínů láká do tepla domů.
Dnes už byla opravdu zima a i přes všechny ty vrstvy se drala ke kůži, takže už vím,
že dnes to bylo naposledy . Užívejme daru života, každou minutu. Protože štěstí je ČAS .

Wildaja (44) napsal 21.11.2015 v 20:10

Děkuji Ti a nejen za zápis, ale i projev sympatií .
Na svíčky dávám pozor , pálím je odjakživa, tak už vím co a jak .

Fuhrer_cz (0) napsal 20.11.2015 v 20:36

jako vždy krásně napsáno, fotky ze super míst v naší krásné malé zemičce..tak rád bych s tebou někdy vyrazil za dobrodružstvím..
jen si dávej pozor na ty svíčky a záclonu ať nemáš doma na návštěvě ohnivýho kohouta kočko..

Wildaja (44) napsal 17.11.2015 v 22:44

Panečku, to je pochvala . Děkuji . Ty umíš i na dálku rozesmát, víš to ?? .
Měj se moc fajn. Raďovi vyřídím a příští rok se těšíme na viděnou .

dafikk (46) napsal 17.11.2015 v 11:26

... ty jsi hotová Božena...Němcová... Když to přečte i zapřísáhlý antimotorkář,tak po přečtení tvých zážitků dostane chuť se projet na motce...
Příští rok musíme něco naplánovat a konečně někam vyrazit. Pozdravuj Ráďu a pěkné Vánoce.

owenovic (12) napsal 16.11.2015 v 20:17

namor27 (0) napsal 16.11.2015 v 19:12

,není co dodat,super jako vždy

Wildaja (44) napsal 16.11.2015 v 12:47

SonyLee ... Krásné verše z Mrazíka ...
...odlehčit situaci se Ti povedlo elegantně a s úsměvem .
... Děkuji a i Ty se opatruj a ať se Vám tam u vás ... dobře daří .

-Jandys- ... Děkuji Ti za tak upřímný názor .
TT je pro mě dokonalá motorka . A věřím, že to tak nadlouho zůstane .

Tuareg-Tengai ... Děkuji, ale naplno žít nechci a neumím , beru život tak jak přichází. Zlatá střední cesta je pro mě kolikrát neschůdná, takže jsem jednou nahoře a jednou zase dole .
Ale to je u většiny z nás normální .

Hyacint ... děkuji a i Tobě Luky .

Hyacint (43) napsal 15.11.2015 v 19:55

Hezký fotky, pěkně napsaný.

Tuareg-Tengai (1) napsal 15.11.2015 v 19:52

líp bych to ani nenapsal ,žiješ na plno a tak to má být

SonyLee (5) napsal 15.11.2015 v 17:19

Krásný fota, pěkný čtení, obsah nutí k zamyšlení, jsou to ale jenom slova, říkám dlouho, řeknu znova - na to jsou tu jiní Páni, co za všechny řídí "kokrhání"!
Opatruj se Ájo a ať se daří

-Jandys- (16) napsal 15.11.2015 v 16:05

Tak co bych teda dodal,už vím,začnu z vesela 1.fotka - úžasná věcička ten budík,dokázal bych se na něj dívat do nekonečna Možná už vím proč sis "anglána" vybrala Další věcí je,že máš dobrý cit a odhad pro věc,prostě deník od tebe je jako slohová práce Nemusím ani vyjet a stačí když přivřu oči,zamyslím se,zasním se a rázem mě to přenese do těch samých míst a prožiju si to své jen v hlavě,to umí málokdo Fotečky se povedly,na mnohých místech bylo krásně a dost lidí se vydalo na motorkách ven,já sice zvažoval a chtěl taky aspoň na chvíli,jenže mám pracovní víkend a tímto se plány rozplývají,neva,ještě není pozdě,nikdy není pozdě Asi je to tou příchozí Vánoční dobou nebo co,ledacos ustojím v klidu,občas mě něco i dojme a někdy i maličkost.To co se kolem nás děje ani nejde popsat,vidím že se tato situace přenesla i mezi nás motorkáře.Jak už bylo napsáno,bude ubývat míst kam bychom se rádi podívali a něco i prožili,to něco na co si za pár měsíců či let vzpomenem a bude nás hřát dobrý pocit Francie to byla teď a kdo bude další,je to smutné a neodpustitelné,těžit z lidského neštěstí pro moc a sílu,proč??? Ne,nechci rozvíjet další diskuzi,to sem nepatří i když se nás všech to taky dotklo,já osobně mám v Paříži sestřenku.Takže zbývá jen dodat buďme na sebe opatrní a jednejme podle toho,zítra už tu nemusíme být

adlus (20) napsal 15.11.2015 v 15:26

Wildaja (44) napsal 15.11.2015 v 15:00

Děkuji těm, co se Vám líbí můj zápis . Ano, rádi si budeme užívat všichni, to je jasná věc, ale v tomto slovu je toho "hodně" ... takže všeho s mírou. Je lepší mít mantinely.

A zvlášť chci poděkovat Vám, co vidíte hloubku a napsali jste své pocity a klidně i názory,nápady ...
Můžeme projevovat solidaritu, lítost, ale je to k ničemu , když nás ovládne strach, pocit nebezpečí a ten už tu JE, po celém Světě. Zavřít hranice, zpřísnit kontroly, bubáky důkladně proklepnout ... cokoli. Myslím, že za bezpečí budeme s čímkoli souhlasit aspoň na dobu určitou - třeba .
Nechci se bát cestovat, tak jako my všichni ... bát se zastavit, přespat ve stanu ... mě by zlikvidovali v první lajně ...jsem žena, jsem svá a řídím auto i motorku - takže bezcenná a navíc rebel. Je fajn, že jste sem napsali, vážím si toho hrozně moc .

alexander (14) napsal 15.11.2015 v 12:21

pěkně napsané Ájo,to je realita...

DejvGSR (52) napsal 15.11.2015 v 09:58

Ahoj Ájo. Krásně napsáno, nádherná fota. U nás prší. Moje holky už jsou v teplíčku zazimované a sní o sezóně 2016. To co se teď děje ve Francii je strašlivé a bohužel musím říci, že přístupem evropských pseudovlád přímo podporované. Ženou se do evropy masy zcela nepřispůsobivých lidí vyznávající tu nejděsivější víru, nutící podřezácvat, kamenovat, mučit a zabíjet všechny ty, kteří jen trochu vyjádří odlišný názor. A co lépe, zveme je sem na tučné sociální dávky s vírou, že se budou množit a zajistí náš blahobit. Množit se budou a pak nám všem podřezají krky. Nevím, nerozumím tomu, proč se to neřeší tam, kde to vzniklo, proč pořád jenom gondolujeme, vymýšlíme soustrasti a spolucítění. Měly by se uzavřít hranice, vytvořit mezinárodní vojenské zbory a vymazat IS z povrchu světa. Pak nebudou utíkat do Evropy, snad budou spokojeně žít a začnou tolerovat i jiné víry.

Palika (0) napsal 15.11.2015 v 09:22

Pekne napísané -ked budeš jazdiť opatrne tak sa vrátiš domou stále a psík bude spokojne vrtieť chvostíkom.Príjemný zbytok jesene a zimy a vela km v novej sezóne 2016 .Palo

Zub47 (2) napsal 15.11.2015 v 09:07

Svata pravda,nikdo nevi jak dlouho tu ještě bude a proto uživej každy den jako by měl byt tvuj posledni

Zdenekkkkk (22) napsal 15.11.2015 v 09:02

Moc krásně napsáno

Jardas444 (10) napsal 15.11.2015 v 08:46

To co se stalo ve Francii je samozřejmě strašné ale nic jiného Evropa s jejím "pseudohumanismem" nemohla čekat a nikdo už nezjistí kolik takových magorů s migrační vlnou do Evropy přišlo.
Pro nás motorkáře a nejen pro nás se pomalu místa kam by člověk rád vyrazil na dovolenou kvůli bezpečnosti zmenšují a myslím,že se stále zmenšovat budou.
Naše zemička je krásná a moc rád po ní jezdím ale najezdil jsem po ní na motorce kolem 35 tis.km.a už pro mě začíná být trochu těsná.Bohužel si dneska asi člověk už nemůže říci,tak teď nasednu a jedu...tam nebo tam ale bude muset hodně přemýšlet kam se opravdu vydá a hlavně kde bude moci spát a to mě osobně hodně vadí.

jarolim (143) napsal 15.11.2015 v 08:26

zavrel bych hranice vsude v evrope, at si soudruzi uvedomi, k cemu je dobrej sengen. Ja ho k zivotu nepotrebuju. 3x za rok to stani na hranici preziju, firmy to budou mit mozna tezsi ale nejspis ne. Staci jen kontrolovat projzdejici auta a lidi v nich podle ksichtu a bubaky vracet zpet.Jsem smutny z toho co se deje. Jinak jsi to napsala hezky. My jsme v Nizkych Tatrach a tady krapet nasnezili. Vcera odpoledne bylo na Chopku -5stupnu . ale nadherne a synek videl i kamzika

babula (0) napsal 15.11.2015 v 07:54

Ájo , opravdu moc pěkně napsáno . Užívejme , dokud to jde

fanty (18) napsal 15.11.2015 v 04:59

Moc hezky napsane. Ackoliv jsem v mnoha svetovych vecech cinyk, tak to co se ted stalo me opravdu ranilo a i kdyz je to daleko, tak citim s lidma co o nekoho prisly. Nemuzu tomu proste uverit ze v nasi civilizovane dobe se stava neco tak neomluvitelneho

Wildaja (44) napsal 15.11.2015 v 00:28

Nono , nemluvíš - nepíšeš nějak moc . Pejsek, kdyby mohl, tak mě láskou sní, jen mu to dovolit a fotky s ním jsou marné ... nikdy nepostojí, nepoleží, takže momentky to jistí .

Jojo, vlezly jsme na cestu, která po ohlédnutí skončila a pohled vpřed je v mlze očekávání a snad i naděje, že nebude tak zle .

Mann (1532) napsal 15.11.2015 v 00:17

No ... to asi jo. Tvůj přechod z jiskérky k vatře je mnohdy pouhým okem nepostřehnutelný Ještě k selfíčku akorát jsi zapomněla pejskovi říct, že se má dívat do objektivu a usmívat se Ale i tak se to povedlo A Francie ? Bohužel, v našich rukách to není, ale můžeme se každým sám pokusit obnovit víru ve šťastné konce Pro Evropu bude asi příští rok v mnohém přelomový

Wildaja (44) napsal 15.11.2015 v 00:05

Ale běž, to je optický klam . Záclona je vysoká a plamínek malinký. Já kolikrát plápolám víc . A pejsek, ten se furt plete pod nohami, tak to blik bylo raz dva . Ale to znáš. To je kolikrát na příběhy .

Jj. Francie ... a to se blíží Vánoce, jak pak to bude jednoduché naplánovat něco takového ... hrozného . Na zamyšlení to je, šak víš. Ale co my vymyslíme .

Mann (1532) napsal 14.11.2015 v 23:49

A teď nevím na co mám reagovat prvně Selfíčko se psem tady asi ještě nikdo neměl Obsah v textu je takový krásný poetický , ovšem zároveň nutící k zamyšlení Co se bude dít dál ve světě nikdo přesně neví, ale ve většině sílí pochopitelná obava Abychom se ale nemuseli bát my o tebe, dej raději svíčky do bezpečné vzdálenosti od záclony. Ať se v Pravčicách kouří pouze a jenom z komínů

istonbike (2) napsal 14.11.2015 v 23:11

Ájo nádherně napsáno ano je třeba užívat dokaď je ČAS

• Lupeny na 8 hours of SLOVAKIA RING :-)

Všechno nějak začíná ... A já začnu třeba takhle :-P. Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu. Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne l

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti :-). Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly. Tedy z ničeho :-) jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě :-

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017