BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

taky teda ty Lužický hory ale bez Chřibský ale zas s německem

Vloženo: 01.11.2015, Uskutečněno: 01.11.2015, Stav tachometru: 59000 km, Zhlédnuto: 3x

Fanda, Milánek a Hanka jeli podle plánu, já ale nemohl a už to skoro vypadalo že nikam nakonec nepojedu. Ale štěstí se na mě usmálo a já dostal zelenou, v době kdy oni už kafovali někde v Dubé a snad dokonce v pěti nebo co . Benzin jsem měl tak na 300km takže dotankováním jsem se nezdržoval.Nadláb jsem koníka a mazal v klídku přes Dvory, Čilec do Benátek, z Benátek do M.B, pak podle Jizery kolem Zvířetic, Bakova, Malé Bělé až do Bělé pod Bezdězem, dále Č.Lípa kde jsem se otočil u nádraží, jestli tam nebude stát nějaká zajímavá mašina nebo motorák, nebylo tam nic a dál na Rumburk, Nový Bor, najednou pak opouštím Varnsdorf a objevuji se v Rosschonau, Valtersdorfu, Olbersdorfu, Zittau, tam někde točím úzkorozchodnou parní mašinku, jak se jí protáčejí kola do krpálu a v tom volá Fanda, že jsou v Hrádku nad Nisou.A protože nevim, kde přesně sem tak říkám, že asi za nima nejedu a pojedu na Liberec. v tom jsem za chvíli v Hrádku u té nic extra restauračky, kde se seznamuji s Milanem,Hankou a zdravím Fandu dal jsem naštěstí pouze kafe, takže jídlo hodnotit nemohu, ale když ty sejry smažený stály za starou belu tak to teda musí bejt Děláme foto, Hanka říká, že jedeme pomalu(to protože s nimi jedu prvně a neznáme se) a jedéééém. Vzali jsme to přes Liberec, Ještěd,Český Dub, Mnicháč-nádherná cesta, také jedna z mých nejoblíbenějších. Foto v Mnicháči na pumpě a šup přes Benátky, Lysou dom. najel jsem asi 270? Stačilo, příště chci zase, pokud bude takovéhle počasí, ty stromy s nádherně zabarveným listím od žluté po rudou, i ta vůně toho listí je cítit všude, ořechy voní,zoraná hlína taky pěkně voní(když není pohnojená) sluníčko svítí , paráda. Hefty jsem ani nezapínal, bo bylo asi 14°C ?Tak zase někdy Fando, Milane a Hanko
Co se týká motorky, funguje pořád stejně, líbí se mi pořád i když mlátí a klepe.laďák tomu dává šmrnc. Jezdí stále a bez poruch. Řemen už má asi po sezoně ale to nechám na jindy.Počítám, že budu jezdit, dokud nebude mrznout a pršet.

shumi-p (0) napsal 14.11.2015 v 08:50

Pěkná slohová prácička

jarolim (140) napsal 02.11.2015 v 13:28

no, mozna i to kafe nebylo dobry. Ted to pocituji v uzavrenem okachlikovanem prostoru

Milanek13 (48) napsal 02.11.2015 v 13:05

Buď rád ,že si měl pouze kafe . O obědě jsme věděli ještě večer .

jarolim (140) napsal 01.11.2015 v 20:30

Jasnačka

KrtekBazi (2) napsal 01.11.2015 v 20:19

Jsem rád že jsi nás našel,zase jsme byli větší skupina.Bylo to super,tak zas někdy příště

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023