Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Vloženo: 11.10.2015, Uskutečněno: 11.10.2015, Zhlédnuto: 5x

Když se ohlížím za posledními léty mého života, je to až k smíchu ... mě .
Život je jen otázka načasování, kdy stačí málo a život se otočí vzhůru nohama .
Motorky opravdu nejsou "vše", ale i tak ... můžou "vše" znamenat .

První moto-sezóna byla bouřlivá ... to úžasné osahávání, poznávání ...
Nikdy na tento rok 2013 nezapomenu ... .
Druhá ... už byla svobodnější. Doma pochopili, že to není vtip, že to myslím "vše vážně".
A já se dostala na místa, která by mě na 100% v běžném životě minula .
I setkání s báječnými lidmi, kteří se mi zapsali do srdce, mi nikdo nevezme .
A letos ???
Zklidnila jsem se . Mám nádhernou motorku a pokud opravdu může zamilovanost trvat navěky, tak ji prožívám .
Při každém pohledu, pohlazení, sednutí , je mi tak dobře, že neexistuje v tu chvíli nic jiného.
Mám navždy svůj svět a záleží jen na mě, koho do něj pustím .
Tímto letos končím svoji "třetí" moto-sezónu. Natolik pro mě důležitou ,
že jsem ji celou věnovala učení a poznávání sebe a své moto .
Moje mantinely jsem posunovala dál a dál, Symbolon slyším i bez pohledu na budíky,
vnímám víc vše podstatné a "hlavně - věřím JÍ".
Vím, že spíš povolí můj strach než její gumy a to je osvobozující .
Přeji Vám Všem zdárné ukončení této moto-sezóny .
*********************************** **********************************

_GAS_ (21) napsal 24.10.2015 v 19:08

Je vidět, že z Tebe to nadšení pro mašinu úplně cáká!

Zub47 (2) napsal 17.10.2015 v 07:56

Ty už jsi to zabalila akorad když začina sezona
Jsem rad že ti vše vyšlo i ja to už asi brzo zabalim.igdyž 24.12.Haviřov,vanočni prujezd pokud nebude snich bo loni to bylo suuuupppprrrrrr

Wildaja (44) napsal 17.10.2015 v 07:00

Ahojky .
Děkuji za parádní komentář i přání ... vážím si toho . O pocitech, kdy jsi toho všeho, co vidíš a prožíváš plný ... nezbývá než mluvit, ale s lidmi, co to prožívají s tebou. Druzí to nepochopí. Proto já píšu a fotím . No a jasně , že i mluvím . Přeji Ti také další sezóny vždy kolama dolů a kupu zážitků. Ještě jednou moc děkuji .

Fuhrer_cz (0) napsal 16.10.2015 v 17:59

až budeš vydávat knihu svých motozážitků tak ji chci... si prostě třída a motocyklem žiješ :) já to mám podobný ale neumím ani psát ani fotit.. tak do dalších sezon furt kolama dole kočko a doufám že se potkáme někdy někde když to máme k sobě takový kousek :)

Wildaja (44) napsal 16.10.2015 v 17:31

Děkuji Ti moc No to si "piš", že ano . Na dlouhé domlouvání nejsme ani jeden, takže prostě akce "buď a nebo" .

dafikk (46) napsal 16.10.2015 v 17:25

Hotová Božena...Němcová
Jako vždy ti držím palce!! Snad budeme mít příští rok na sebe víc štěstí

ras62 (3) napsal 16.10.2015 v 12:06

Perfektní, jako vždy.

Tuareg-Tengai (1) napsal 15.10.2015 v 18:59

Je to bezvadně napsáno ,vyfoceno a hlavně prožito myslím že žiješ naplno co víc si přát

Mann (1532) napsal 14.10.2015 v 21:55

Lépe než Sony Lee bych to určitě nevyjádřil

Wildaja (44) napsal 13.10.2015 v 20:46

Jj, vím, že život není jen MOTO, ale moje vidina před lety sama sebe a nynější já ... jsem někdo jiný, nevím, jestli lepší a nebo horší, ale jiná jsem určitě. Třeba to není motorkami, ale tím, že stárneme a uvědomujeme si právě všechny ty ztráty toho, co stále odkládáme.
Co má být jakože "jednou". Nikdy by to nebylo ... teď, už to vím.
Děkuji za vše . Napsal jsi to báječně a s veškerou pravdou v každém slově . Myslím, že si ŽIVOT hájím a nehazarduji s ním. A to přeji i Tobě ... prostě mít každý den od každého kousek - jak radosti, odvahy, strachu, zážitků, zdravého rozumu, možná i bláznovství, pokory, slušnosti ... co já vím .
Prostě, abychom měli všichni sílu a chuť ŽÍT a vraceli se se svými jednostopými láskami v pořádku domů, kde nás z veliké části vždycky někdo čeká .

SonyLee (5) napsal 13.10.2015 v 19:39

Pěkný fota hezky napsaný ... To zanícení, ten zápal...krásný, moc ti přeju ty zážitky, zámý, "snadkamarády", poznávání míst jež bys asi bez motorky sotva kdy navštívila...
Hodně lidí mě za následující odsoudí ale nemůžu jinak ŽIVOT nejsou jen motorky Možná součást, dost možná i nedílná součást ale není to jen to jediný co na světě je
Přeju ti hromadu krásných sezón v jedný stopě, spousty nezapomenutelných míst, zážitků a setkání, stejně tak ti ale přeju úctu, respekt, pokoru, přiměřenou dávku strachu a přemíru zdravýho rozumu spolu se šťastnými dojezdy nejen do cíle tvých cest ale i se stejně šťastnými návraty
Ten-Four

owenovic (12) napsal 12.10.2015 v 20:42

Wildaja (44) napsal 12.10.2015 v 20:36

Teda Honzi, až se červenám . Děkuji moc, za takovou pochvalu, to mě až dojalo .
"A vůbec ... Děkuji Vám všem" . Vždyť bez vašeho zájmu si to přečíst, by to nemělo,
možná ani smysl, sem psát .

alexander (14) napsal 12.10.2015 v 20:35

owenovic (12) napsal 12.10.2015 v 20:09

Jo naše Ája ta to válí, to je jasná věc. Může nám ji závidět celej motorkářskej svět. Ájo moc hezky napsáno a taky hodně odježděno. Jen at tě to pořád stále tak baví jak doposud. Moc hezký deník

namor27 (0) napsal 12.10.2015 v 18:34

super.přeji mnoho dalších km a těším se až budu číst tvé 27 vyhodnocení jezdecké sezony

Heny22 (5) napsal 12.10.2015 v 13:06

Ájo, lépe bych to nenapsal . Fotky krásné a výstižné . Ať ti TT slouží a přeju hodně nových zážitků

snorhule (0) napsal 12.10.2015 v 05:44

supr sepsáno a zdokumentováno

Wildaja (44) napsal 12.10.2015 v 05:07

Děkuji Vám moc . Vážím si toho . A srdcaři jsme všichni ... není to o psaní a o fotkách . Ty nám to jen dělají zajímavější, pokud to vůbec jde .
Možná to tu píšu jako památníček, ale pro mě, to o vzpomínkách "je" .

adlus (20) napsal 11.10.2015 v 22:56

shumi-p (0) napsal 11.10.2015 v 22:33

Super Ájo

Jardas444 (10) napsal 11.10.2015 v 22:21

Moc hezky si to Ájo napsala od srdce .Je z toho cítit jak tím žiješ a ty krásné fotky to jen potvrzují.

istonbike (2) napsal 11.10.2015 v 21:30

Srdíčkem napsáno a okem objektivu parádně zdokumentováno Ájo

-Jandys- (16) napsal 11.10.2015 v 20:40

Pěkné,pěkné tož už odpočívej,servisuj a kupuj další doplňky Jak víš jezdím dokud to jde a počasí dovolí,pokud nenapadne sníh tak vlastně pořád Endurákům zdarec

Wildaja (44) napsal 11.10.2015 v 20:16

Děkuji moc . A pokud ještě jezdíte ... tak opatrně, už to lepší letos nebude .

babula (0) napsal 11.10.2015 v 20:12

Moc hezky napsáno . Nejhezčí pohled na svět je ze sedla motorky

JirkaMetal (1) napsal 11.10.2015 v 20:05

Parádně se to čte a pěkně se na to kouká

• Lupeny na 8 hours of SLOVAKIA RING :-)

Všechno nějak začíná ... A já začnu třeba takhle :-P. Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu. Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne l

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti :-). Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly. Tedy z ničeho :-) jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě :-

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017