Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Vloženo: 24.09.2015, Uskutečněno: 18.09.2015, Zhlédnuto: 13x

Na loňské Academy 2014 jsem požádala pana Heiníka o radu, co má dělat správný baťůžek
a on na to : NIC ... Kup si motorku .

Tak jsem tady i s motorkou .
Pan Jiří Heiník začal pěkně popořádku. Vysvětlil, jak je důležitá rovnováha, koordinace,
že není třeba síly, ale mít "rozhýbané tělo".
Tohle vše má smysl ... těhulenský balón, balanční pomůcky, čínské (meditační) koule i kolo.
Fííha . Obyčejné kolo zkus na něm vydržet s nohami na stupačkách, na místě a zamávat nám ... jasně , že i s pořádným úsměvem na rtech . Jde to , věř mi .

Motoslalom - Gymkhana - původně slalom na koni.
Tohle mě moc baví, nejen moje motorka je hravá, ale i já .
Je to nejlepší způsob, jak zjistit svoji souhru, splynutí, a pak jde uvolněnost vidět a cítit pohledem, možná stejně jako u drezůry na koních a navíc ??
Tady "TO" hlavně pomůže, třeba zrovna v krizových situacích ... kanál, mrtví zajíc,
guma od kamionu, neopatrné otevření dveří od auta ...
... cokoli, co není mastné, neuklouzne a dá se objet .
Takže pohled je moc důležitý . Učili nás a vedli .. fakt profící ... Děkuji.
Je to takové "vedení motorky pohledem" a to nás provází stále ... i na okruhu .

Kamil Holán, ... myslím, že nemusím psát víc, kdo to je . Jen připomenu, že tento chlapík dokázal letos posunout na České Tourist Trophy traťový rekord v Hořicích a i na Isle of Mann TT byl úžasný , kde v roce 2012, jako jediný Čech poprvé napoprvé stál na bedně vítězů. Petr Slezák, hodně rychlý redaktor časopisu Motocykl mě navedl na správnou stopu a tak se i pro mě stal okruh zážitkem ... věřím víc nejen v sebe .
Teď už vím, že motorka mě podrží a převálcuje veškerý můj strach,
což je krásné zjištění a jízda byla v tu ránu úplně jiná a neopakovatelná .
To jsem si myslela, že mi pro dnešní den stačí. OMYL .

Přišel Marťa Tománek, že je na řadě terén .
Ufff, tak dobře , poslechnu si to a pak uvidím, no spíše asi prchnu ... jéje, to bylo překvapení . Už při předvádění postoje jsem se smála a do toho teda jdu , to se mi líbí .
Kuželky mě bavily moc, dokoupím si jich víc, ať je to moje blbnutí zajímavější .
Okruh nás lákal k rychlosti, ale pro mě byla důležitá stopa a plynulost v projetí zatáčky ...rychlost přijde jindy , ale užívala jsem si to naplno i tak .
Ale off-road mě dostal , ta přirozenost postoje, lehkost jízdy. Příroda ... to je to, co chci . Otočení na pětníku mě překvapilo a je menší než kolečko v sedle motorky a to je výzva .
Vím, že driftem nikdy jezdit nebudu a ani lom projíždět sem a tam, nahoru a dolů vyhledávat taky nebudu. Ne, že bych to nezvládla, myslím, že paličatá jsem na to dost , ale já si chci s moto hrát, né tlačit adrenalin. Toho je na silnicích víc než dost .
Ale ten pocit z postoje a zasednout zpět, projet se lesem a nebo šotolinou je jakoby sednutí
na jinou moto. To by mě nikdy nenapadlo .
A jak už to bývá ... chvíli úsměv z obličeje zmizel , ale o to víc mám zkušeností a zážitků .
Joo a málem bych zapoměla , na off-roadu poznáte kvalitu přilby ... né pádem, ale jak daleko vidíte .

A utvrdila jsem si jedno ... jezdit jen tak "ROVNĚ" už mě nebaví .
DĚKUJI MOC VŠEM , byl to čas strávený tím nejužitečnějším způsobem .

adlus (20) napsal 08.10.2015 v 23:00

TEREYU (0) napsal 30.09.2015 v 16:38

Dekuji za spolecne chvile a klobouk dolu...opet krasny clanek...

PBM2 (114) napsal 29.09.2015 v 23:19

Doufám, že kuželek už máš plnou komoru, přilba splnila to, co jsi od ní čekala a z kola jsi všem hezky zamávala . Hezké počtení. Tak ať máš úsměv na tváři co nejčastěji

Tuareg-Tengai (1) napsal 29.09.2015 v 20:43

Ajo seš super holka a koukám eště lepší motorkářka klobouk dolu ,jen tiše závidím

JirkaMetal (1) napsal 27.09.2015 v 22:30

Kdo umí, ten hold umí a ostatní čumí super Ájo

snorhule (0) napsal 27.09.2015 v 16:34

parádní,parádní

Wildaja (44) napsal 26.09.2015 v 14:14

Jj . To teda . Děkuji za prima pokec .

Mann (1532) napsal 26.09.2015 v 14:10

To je teda kompliment, to ti řeknu

Wildaja (44) napsal 26.09.2015 v 14:02

Aháá .
Ale je pěkný, jak ze stupnice vítězů ze Sosnové dojdeme, až k našemu okruhu v Brně, který letos slavil taky 50-ku . A 51 odstínů šedi nevymýšlej , mě se to nelíbilo . A víš, že na hlouposti umím být odborník a jak se do toho připlete fantazie , to už jsem kolikrát i profík . Asi jako Ty .

Mann (1532) napsal 26.09.2015 v 13:36

To sice můžu ale preventivně bych to nědělal Pří mé fantazii by lehce mohl vzniknout 51 odstín šedi

Wildaja (44) napsal 26.09.2015 v 13:28

Brrr, jedeš !!! Ale rychle tu svoji fantazii otoč na ty sexy kožený manekýny na Moto GP. Kdy místa pod klíční kostí jsou hodně reprezentativní .

Mann (1532) napsal 26.09.2015 v 13:27

Kurňa, já už se při tom psaní tak třepu, že mi vypadávají písmenka " V ženském vydání" jsem chtěl samozřejmě napsat

Mann (1532) napsal 26.09.2015 v 13:24

Ale jóóóó´ jenom mi a vlastně ani nevím proč, najednou "vyskočil" obraz takového malého motorkářského Igora HNÍZDA v ženské vydání

Wildaja (44) napsal 26.09.2015 v 13:08

Manny , to si o mě myslíš .
Pohledem umím uzemnit člověka, ale jinak jsem něžná jako květinka, to bys mohl vědět . Je sice pravda, že motorkářky milují kožené oblečky a jsou i sexy řidičkami, ale kvůli tomu nemusím mít rákosku, stačil by bič? néé?
Dělám si legraci ... 50 odstínů šedi víc oslovilo chlapy, mě to nebere. Takže letošní učení tímto uzavírám .

Mann (1532) napsal 26.09.2015 v 12:34

Což o to, to já ti věřím ,myslím si, že by tě to i bavilo Ale ty bys byla ve výuce asi velký "kruťas" s přísným pohledem a možná ... ... rákoskou schovanou v botě

Wildaja (44) napsal 26.09.2015 v 10:40

Jo jo , vyškrábali a je to pocit, který, když opravdu vyhraješ a je "bedna tvoje" - nejde popsat .
Já to tedy neznám , ale představit si to umím . Být asistentka takového super človíčka by byla pocta, to mi věř .

Mann (1532) napsal 26.09.2015 v 09:24

3x SLÁVA těm, co se po celodenním snažení dokázali, byť z posledních sil, vyškrábat až na bednu Nr.1 FOREVER Kdyby náhodou pan Heiník potřeboval v příští sezóně asistentku měl bych pro něj vhodný tip

Wildaja (44) napsal 26.09.2015 v 08:35

Děkuji moc .
Jsem ráda, že když mě políbí múza a je o čem psát, najde se Vás pár, kterým se to líbí .

DejvGSR (52) napsal 25.09.2015 v 20:42

Ájo, moc pěkný.

Wildaja (44) napsal 25.09.2015 v 15:21

jarolim ... tak tento víkend jsem ji stáhla konečně na 4,8 I/100km, ale normál byl asi těch 5,6 I/100km .

klondajk ... Děkuji za pochvalu , moto byla v pohodě, jen jsme vyzkoušely, že spojková páčka opravdu není gumová . A jezdil jsi taky super, aspoň co vím, tak v terénu .

klondajk (5) napsal 25.09.2015 v 11:42

Ahoj souhlasim byl to super den a dobře se o nás starali jsou někde k nahlédnutí fotky z této akce ? A copak se ti ke konci stalo s motorkou doufám že je vše OK jinak smekam před tebou jak jsi tam jezdila

jarolim (143) napsal 25.09.2015 v 05:15

Ta motorka se mi zacina libit vic nez bratrovo gs800.Kolik to tak zere...?

Wildaja (44) napsal 25.09.2015 v 03:47

Děkuji, bylo to moc príma a na to množství lidí a prostor jsem ráda, že mě pan fotograf zachytil aspoň párkrát. Z terénu má víc fotek jiná skupinka . tak příště .

shumi-p (0) napsal 25.09.2015 v 03:06

Nadhera a super zábava

istonbike (2) napsal 24.09.2015 v 23:12

Paráda...obdivuji Tvoji statečnost taky bych se mněl jednou k tomu dokopat,prozatím jezdím jenom rovně

-Jandys- (16) napsal 24.09.2015 v 22:48

Určitě zajimavý den i akce,ale nevidím žádné foto z terénu,jak si psala že se jelo i mimo cestu

SonyLee (5) napsal 24.09.2015 v 22:36

Pěkný, moc pěkný, hlavně, že sis to užila

Heny22 (5) napsal 24.09.2015 v 22:18

Určitě. O to že se tam spousta lidí neznala osobně, to bylo zajímavější . Neplánované akce jsou vždy nejlepší. A s takovou super partou - to byla bomba . Tak k sobě to nemáme daleko a jak psal Jardas - opakování je matka moudrosti

Wildaja (44) napsal 24.09.2015 v 22:14

tak to jóó . Fakt to bylo bájo , taky jsem pořád jak mimo. Toliko zážitků za tak krátkou dobu ... ach jo. Mohli jsme tak začít už z jara. I ta jízda domů byla pohádka . Domluvíme se zase na někdy .

Heny22 (5) napsal 24.09.2015 v 22:10

Jééé, bylo super . Vzpomínám na to každé ráno když si po vyčištění klofáků dávám LISTERINE

Předchozí
1 2
Následující

• Lupeny na 8 hours of SLOVAKIA RING :-)

Všechno nějak začíná ... A já začnu třeba takhle :-P. Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu. Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne l

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti :-). Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly. Tedy z ničeho :-) jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě :-

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017