Honda VF 1100 C (1986)

Vlastník MaxMI16
Vloženo 17.4.2015
Aktualizováno 20.4.2018

Vloženo: 10.06.2015, Uskutečněno: 10.06.2015, Zhlédnuto: 26x

Na akci 500km v sedle jsem začal připravovat i stroj. Jelikož byli povoleny navigace a já ji mám ve svém stařičkém telefonu upravil jsem držák do auta na motorku, za klakson namontoval 12V zásuvku pro nabíječku. Otázku navigování jsem považoval za vyřízenou. Přemýšlel jsem taky co všechno vzít s sebou a došel jsem k závěru že přepravní váleček si zaslouží vyrobit držák. Trocha roxoru, ohýbání sváření, zinkování a nerezu dostali váleček za spolujezdcovu opěrku. Ujet 500 km to bude asi žízeň tak jsem od zdejšího člena Doctor1 objednal menší chlasták který našel místo zboku na opěrce spolujezdce. Dopředu jsem dal rolku co jsem dostal k mašině a tím jsem byl definitivně připraven.

• Když Tě sejmou - díl třetí - nemocnice NMnM

Kapitola třetí – špitál Nové Město na Moravě Tahle a další kapitoly už budou relativně krátké, neboť vše se v dobré začalo obracet. V Hradci mne vybavily propouštěcí zprávou, já si sbalil těch pár věcí co jsem tam měl (

Vloženo: 26.12.2018
    Uskutečněno: 24.09.2015
  • Když Tě sejmou - díl druhý - ŠPITÁL

Kapitola druhá špitál Předem se omlouvám ale bude docela dlouhá No tak si tak frčím sanitou kdy nemůžu mluvit - jsem příliš unaven kdy počítám zatáčky do NMnM a nedávají my smysl. Po příjezdu na příjem dostávám d

Vloženo: 18.05.2018
    Uskutečněno: 28.08.2015
  • Když Tě sejmou - díl první - NEHODA

Tohle z motorkářú nikdo neplánuje a přesto to občas přijde. Nemyslím si že jsem na svých „veterán“ strojích nějaký střelec. Snažím se předvídat atp. a stejně mi to bylo pendrek platný. Vyslechněte tedy můj příběh s mými

Vloženo: 08.05.2016
    Uskutečněno: 28.08.2015