Triumph Legend (1998)

Vlastník stnd
Vloženo 28.3.2013
Aktualizováno 29.10.2014

Vloženo: 20.10.2014, Uskutečněno: 18.10.2014, Zhlédnuto: 30x

No tak to by bylo, nevyužít takhle pěkné počasí. Minulá sobota, nádhera, krátká projížďka asi 100 Km. Vůbec tenhle konec léta a podzim se vydařil.

Koncem srpna to bylo cca 1100 Km: Plzeň - celá Šumava - směr Moravský Krumlov - Beskydy a zpět. A potom září sraz kousek nad Libercem, taky asi 550 Km.

Triumphidlo poslušně jezdilo, paráda. Nebýt těch bahnivých choutek, tak si ho snad necham To by mě asi žena zabila
Tenére už bude brzo hotová, takže velká očekávání dalších projížděk jsou přede mnou.

• nelehké rozhodnutí

Triumphidlu jsem dopřál lehkou posezóní očistu a je to vlastně taková labutí píseň - se slzou v oku ho připravuju na prodej. Holt dvě holky v garáži by se mi hádaly o to, které se věnuju víc :-| Jinak letošní sezona

Typ: Prodej
    Vloženo: 21.09.2014
    Uskutečněno: 21.09.2014
  • cestovní nezbytnosti

Vzhledem k tomu, že nechci na Triumphidlu jezdit jenom kolem komína, musely přijít nezbytné doplňky - rámy na brašny, zásuvka a pro "pocit bezpečí" padáky. Není nad to mít šikovnýho bráchu, kterej se takhle zámečnicky r

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.05.2014
    Uskutečněno: 26.05.2014
  • konečně po servisu

Tak jsem statečně přečkal skoro celou sezonu s motorkou po všech možných servisech. Děs běs, kdo chce poradit, může se ozvat, mohl bych napsat knížku. Nakonec bych chtěl vyjádřit díky firmě Jokaro z Plzně Koterova za

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.11.2013