Harley Davidson FLHTC Electra Glide Classic (1995)

Vlastník truck
Vloženo 23.9.2014
Aktualizováno 14.6.2020

HARLEY DAVIDSON

Vloženo: 23.09.2014, Uskutečněno: 23.09.2014, Zhlédnuto: 1x

Včera přivezeno domů dnes první očumování a okamžitá úprava plexi,abych mohl jet a nečumět jak přes plot. Zatím jen úžas co to vlastně mám před sebou.Pamatuju si 1 den ve škole nevím proč první sex to je naše Lucie už jí je 30 nelituju. a taky závody a pořádný rozvěšení před pár lety i svatbu s Vlaďkou moje největší štěstí já si to ani nezasloužím a najednou prd Harley v dílně. Děkuju že jsem to mohl prožít super. Každej má svoje velký problémy já je musel před pár lety vyřešit taky a pomohla mi nejen Vlaďka,ale i náš kamarád "táta" náš Josef. Jen oni věděli jak mě to všechno tlačilo k zemi. Svět je nějakej,ale všechno se odehrává v hlavě,kdo to srovná a vykročí má vyhráno, "každý svého štěstí strůjcem" veliká pravda. Sem se zase rozkecal tak končím. Další dojmy z cestování doplním už se nemůžu dočkat až pojedeme.

Taťka (2) napsal 24.09.2014 v 20:39

Sákryš Luboši, jakýho překvápka se od Tebe ještě dočkáme? Jaký tajný zákoutí Tvý duše máš ještě v zásobě? Já měl za to, že jsi spíš na lítání Gas-gasem po lese a tys přivezl a vykouzlil Maxima. Pak uděláš nádhernýho, skvostnýho kafáče a než se stačíme trochu vzpamatovat ejhle, ona Elektroglajda... No paráda . Do teď sis užíval hlavně garáže, a že Ti to tam šlo náramně . S tímhle úžasným korábem hurá na silnice, sezona ještě nekončí. Užívejte si to spolu, Ty, chlap jaksepatří i Vlaďka, ta fajn ženská, co Ti stojí po boku. Mějte se pohodově a jezděte bezpečně...

Bebesek (0) napsal 24.09.2014 v 13:00

Je to krása , už se těším až ji uvidím v reálu

šima52 (3) napsal 24.09.2014 v 10:59

Napsal jsi to moc hezky. Zaloužíš si ho a u Tebe se bude mít dobře

vahon---Laďa (1) napsal 24.09.2014 v 08:41

ThunderWolf (0) napsal 23.09.2014 v 22:33

Mastodont pár excelánc ale u HDEG to jinak nejde, jinak fešanda Lubo koukám, že zachvíli budeš muset koupit další garáž aby se ti ta tvoje sbírka tam vešla ;)

tatíkPé (9) napsal 23.09.2014 v 22:26

Dobrý parník

JirkaMetal (1) napsal 23.09.2014 v 22:16

Excelentní stroj přeji pohodu v sedle a kolama vždy pevně k vozovce

• DOLTE na otočku

Pátek odpoledne po práci balíme jen nejnutnější a jedeme.Potřebujeme oba vypadnout a nechat všechny starosti daleko za výfuky našeho motocyklu Harley Davidson. Náš neplánovaný výlet se změnil na super akci u našich přáte

Vloženo: 10.09.2017
    Uskutečněno: 10.09.2017
  • SUMMER TOUR 2017 THE END

Už zase rachotíme v robotě,ale nevadí krásná dovolená to byla B-) (y) http://truck0.rajce.idnes.cz/SUMMER_TOUR_2017_THE_END/

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.08.2017
    Uskutečněno: 30.08.2017
  • LETNÍ TOUR 2017

Všechno je v lidech a tak problémy s STK zával čas +o( jel jsem jinam a neměl problém tak na ty blbečky ser. ono na každýho jednou dojde (y) Dnes letní jízda na pohodu počásko zlobilo,tak jedeme až v poledne B-) Opět

Vloženo: 23.07.2017
    Uskutečněno: 23.07.2017