Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Curly
Vloženo 18.1.2014
Aktualizováno 18.7.2016

Vloženo: 06.09.2014, Uskutečněno: 30.06.2014, Zhlédnuto: 4x

Letní prázdniny 2014 začaly a odjezd, který byl naplánován na 30.6. (Pondělí) zrovna nastal. Opět jsme měli v plánu vyrazit z Karlových Varů a jet až do Brna, kde se poté chlapi ve středu zúčastnili Sršňovo a Abájovo motoškoly na okruhu.
V den odjezdu venku, jak jinak, než déšť. Bezva... Rozdělili jsme se na dvě skupinky. První skupinka jsem byl já na 125ccm, mamka, která taktéž jezdí opatrně a ještě dva chlapi s náma. Ve druhé letěli ostatní chlapi na supersportech. Náš safety car jel úplně odděleně.
No ... z celkových ujetých 450km jsme projeli 250km přímo v dešti a zbylých 200km se jelo alespoň na mokru, aby jsme náhodou moc neuschli. Alespoň naše skupina, protože chlapi, kteří stavěli snad na každé zastávce jeli celou cestu v podstatě "za mrakem", zatímco my jeli neustále "pod mrakem! :DD
Když jsme my, v "pomalejší" skupině dojeli do místa ubytování - Žebětín, zjistili jsme, že krom safety caru, který jel po dálnici jsme první... "Pomalejší" skupina přijela rychleji. ...
Ubytování, sprcha, večeře.
Úterý měl být odpočinkový den, který jsme já a mamka pojali trošku, jako tůru. Šli jsme se projít s tim, že třeba dojdem až k okruhu, když jsme neustále slyšeli rachot od něj. Po asi 10km chození v lese a kolem okruhu, kdy jsme nakonec vyšli i na úplně opačnym konci v poslední vracečce po klesání jsme se nakonec dostali až ke hlavnímu vchodu s tím, že se pokusíme propašovat do paddocku, což se nám přes velice nepříjemného security dědu nepovedlo .. Spozoroval nás. Tak jsme se zas otočili a šli cca dalších 5km pěšky zpět... docela naštvaní.
Další den, ve středu, měli chlapi motoškolu, takže celý den na okruhu..
Ve Čtvrtek jsme se rozhodli, že uděláme hromadný nájezd na brněnskou ZOO a aby to mělo správný grády, pojedem všichni MHD. Zábava sledovat hromadu chlapů, pár dětí a ženských, jak se nahrnuli do autobusu a zkoumali, jak nakoupit jízdenky Ostatní cestující měli skvělou podívanou
Pátek už byl ve znamení přesunu do městečka Kamenice nad Lipou, kde jsme strávili jednu noc.
V Sobotu jsme si ještě udělali výlet k čertovo prdeli. Nedělám si srandu, kámen, který se tak jmenuje a opravdu vypadá jako prdel Domů jsme nakonec já, mamka, taťka a jeden z chlapů vyrazili o dost později, než jsme měli v plánu a dorazili jsme kompletně od mušek až někdy kolem 22:45.

Celkově byla moto dovolená zase naprosto super zážitek! Pro mě to byla především první motodovolená na vlastním stroji! Po dojetí domů jsme měli za celou dobu na tachometru asi 990km, takže škoda, že ta tisícovečka nepadla

mar36 (4) napsal 25.06.2016 v 11:41

Jseš skvělej spisovatel, přečetl jsem si všechny tvý příspěvky a neustále jsem měl úsměv ve tváři (s výjimkou crashe tvýho kamaráda na tom modrým CBRu, ale hlavně, že to takhle dopadlo).
Jen tak dál, rád si zase něco od tebe přečtu
Přesně tuhle motorku, co máš bych chtěl pro svýho syna, zatím mu je sice jen 11, ale už si šetří, asi se potatil Synovec má CBFko v černý barvě a taky si na něm pěkně užívá, pořád na tom sedí

justyn (8) napsal 06.09.2014 v 22:25

Super

• Prodej...

Tak přišel čas ... Do týdne od vystavení inzerátu se moje první mašina rozloučila a odjela s novou majitelkou. První motorka, první koleno, první odřená stupačka, vyježdění, přemýšlení kde předjet a kde ne, protože t

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.07.2016
    Uskutečněno: 18.07.2016
  • Shrnutí

Moc tu nepíšu, tenhle rok moc nejezdím (spíš vůbec), mašina je v servisu, čeká na regulátor (Ach ty Hondy ) a tak nějak se mi zastesklo po těch jízdách a volnosti. Každopádně, jak jsem napsal, tuhle sezónu jsem sot

Vloženo: 25.06.2016
    Uskutečněno: 25.06.2016
  • 2 roky spolu...

Dva dny zpět to byly přesně dva roky, co se mi Cébro usadilo v garáži. Dva roky, co jezdím na motorce... Přijde mi to jako věčnost... Miluju to... No nic, jdem dál. Za dva roky mám najeto přes 11 000km, což si myslim,

Vloženo: 19.08.2015
    Uskutečněno: 19.08.2015