Honda CBR 125R (2005)

Vlastník Curly
Vloženo 18.1.2014
Aktualizováno 18.7.2016

Vloženo: 18.07.2016, Uskutečněno: 18.07.2016, Stav tachometru: 42 km, Zhlédnuto: 13x

Tak přišel čas ... Do týdne od vystavení inzerátu se moje první mašina rozloučila a odjela s novou majitelkou.

První motorka, první koleno, první odřená stupačka, vyježdění, přemýšlení kde předjet a kde ne, protože to nejede a nebo se "jen" naučit myslet i za všechny ostatní... Prostě první motorka.. :)

Tak doufam, že bude sloužit i nadále, mě čeká přes půl roku práce a šetření a pak to vidím na nějaký ten supersportík v šestkových řadách, pravděpodobně prozatím vychází nejlépe a nejdostupněji R6 od Yamahy, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

• Shrnutí

Moc tu nepíšu, tenhle rok moc nejezdím (spíš vůbec), mašina je v servisu, čeká na regulátor (Ach ty Hondy ) a tak nějak se mi zastesklo po těch jízdách a volnosti. Každopádně, jak jsem napsal, tuhle sezónu jsem sot

Vloženo: 25.06.2016
    Uskutečněno: 25.06.2016
  • 2 roky spolu...

Dva dny zpět to byly přesně dva roky, co se mi Cébro usadilo v garáži. Dva roky, co jezdím na motorce... Přijde mi to jako věčnost... Miluju to... No nic, jdem dál. Za dva roky mám najeto přes 11 000km, což si myslim,

Vloženo: 19.08.2015
    Uskutečněno: 19.08.2015
  • Prázdniny 2014

Tak jelikož druhý měsíc prázdnin se počasí opravdu moc nepovedlo, najezdil jsem něco málo hlavně přes první měsíc. Zajel jsem si jen tak na otočku do Plzně, potom spíše takové courání v okruhu 50km. Na začátku prázdnin

Vloženo: 06.09.2014
    Uskutečněno: 06.09.2014