Jawa 50/585 Mosquito (1996)

Vlastník motorkar50
Vloženo 22.7.2011
Aktualizováno 9.5.2016

Vloženo: 20.05.2014, Uskutečněno: 20.05.2014, Zhlédnuto: 59x

Po třech letech věrných služeb a hromadě zážitků jsem ji prodal. Sloužila věrně. Ať se jí daří i v nových službách.

Freeangel (4) napsal 21.05.2014 v 22:14

Ahoj, tak se hlásím jako nový majitel. Cesta domů byla peklo, ale to ti děda určitě poreferoval. Do šlapanického kopce 1, 2max a krokem. Domů jsem to dotlačil spíš očima a tak mi to nedalo a hned se motoru podíval na zoubek. Je vidět, že jsi to trápil nějakým M2t, nebo podobnou šmakuládou. Spalovací prostor zakarbonovanej jak sviňa, výfukový kanál způlky ucpaný. Vše jsem vyčistil, uvolnil zatvrdlé kroužky. následovalo vyčištění karbecu, vypálení výfuku, očištění vzduchového filtru ( nový je objednaný) a propojení kerbecu s filtr boxem. Teď bez dalšího zásahu do předstihu to jede celkem fajn, ale ještě to bude chtít hodně poladit.

Tak díky a jak bude chvíla času, tak si mosquito přidám do profilu.

• servis

Kontrola brzd odhalila destičky na hranici únosnosti, takže nastal čas pro jejich výměnu. pro jistotu jsem celou brzdu rozebral vyčistil a vyměnil brzdovou kapalinu. Po sestavení a projížďce bylo všechno v pořádku.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.08.2012
    Uskutečněno: 16.08.2012
  • Trenčín.

Na počest Mistra jana Husa, kterého nezodpovědní kardinálové nechali upálit., jsem udělal zahraniční porížďku do Trenčína. Celkem jsem ujel 300km a trvalo mi to 12 hodin. Byla to velmi pěkná projížďka a Máša šlapala velm

Vloženo: 22.07.2012
    Uskutečněno: 06.07.2012
  • Za Napoleonem

Po provedené servisní prohlídce a před plánovanou cestou „Za skauty krajem zbrojovek“ jsem zkontroloval Mašu projížďkou do Slavkova u Brna . Z oblíbeného startovního místa na benzinpumpě ve Šlapanicích jsem jel přes Žurá

Vloženo: 08.07.2012
    Uskutečněno: 05.07.2012