Jawa 50/20 Pionýr (1963)

Vlastník Zar
Vloženo 18.10.2012
Aktualizováno 26.6.2017

Vloženo: 26.03.2014, Uskutečněno: 26.03.2014, Zhlédnuto: 8x

Dokončení a následná výstava !
Motorka tedy pracovně nazývaná K3 byla dokončena asi týden před poslední možností podání přihlášek na Motocyklový veletrh tedy přímo do Bohemia Custom Bike.
Po zjištění, že do mé kategorie TUZEMÁK (motocykl výhradně s českým nebo československým motorem) bylo přihlášeno 10 motocyklů jsem lehce znejistěl zda-li dostanu vůbec šanci a nepojedu do Prahy pouze jako divák a né vystavovatel.
Potvrzení !
Po hodně dlouhých 24hodinách jsem obdržel potvrzení a podmínky přistavení K-trojky.
Dva dny před započetím výstavy jsem motocykl naložil a vydal se směr Praha.
I přes to že jsem tuto strastiplnou cestu již zažil s JAWA MUSTANG TURBO Zase jsem bloudil samo sebou i s navigací !
Jsem tu ! Po vyřízení papírových formalit jsem motocykl předal do rukou odborníků a se slzami v očích sledoval, jak motocykl jede na své místo. Proč to všechno ? Jak jinak jsem motocykl připravil, pneumatiky obalené strečkou a provoz čistě v rukavicích (leštěný hefty no :D ) Když jsem pak viděl, jak to bafnul do "teplejch", jak by bylo Vám :D
SOBOTA
Již v ranních hodinách připraven a cesta započala !
Doprovod mi jak jinak dělala přítelkyně, která mě v těchto věcech plně podporuje.
Během pár hodin jsme dorazili na místo. Jak jinak NARVÁNO .
Ve stejný termín se zde koná o Matějská, ale na takovej "pudink" jsem už zvyklý.
Během výstavy kde jsem se až do večerních hodin téměř nezastavil přišlo VYHLÁŠENÍ !
A je to tady ! Jak jinak věděl jsem, že K-trojka byla perfektně připravená a konkurence byla OBROVSKÁ i přesto jsem pro ní chtěl to nejlepší.
BOHUŽEL ! :(
Nedosáhl jsem na hodnocené pozice.
Po shlédnutí hodnocení ostatních kategorií jsem si sice "klepal na čelo" a nebyl jsem sám. Ale chce si to tím projít, aby do toho člověk aspoň trochu nakoukl.
Podotýkám, že hodnotily sami vystavovatelé !
To kam se poděl NEJEN můj dotazník to už se, asi nedozvíme, je to ale škoda.
ZÁVĚREM
Pokud "vyseparujeme" některé nejasnosti byla to senzační akce!
Za to vše, ale děkuji Vám !
Taktéž MUSÍM poděkovat Všem, kteří se jakýmko-li způsobem podíleli ať přímo či nepřímo na celém projektu. Děkuji !

Zar (0) napsal 28.03.2014 v 07:34

Děkuji za podporu ,ale byly tam opravdu skvosty také

danny3716 (1) napsal 27.03.2014 v 08:50

To mě moc mrzí , že jsi nevyhrál tvůj stroj se mi tam moc líbil a rozhodně měl vyhrát

• Celosvětový sraz 50ccm Všelibice

Už několik let zpětně jsem uvažoval nad touto akcí, ale dopadlo to až k roku 2015 Poté co jsem zjistil skutečnost ,že počasí tentokráte vyjde na výbornou rozhodl jsem se ,že projekt "Deluxe" by mohl pootočit kolama na

Typ: Sraz
    Vloženo: 08.08.2015
    Uskutečněno: 08.08.2015
  • Šasí lampy

Celá maska se nese stylem jednoduchosti - aneb co tam nemusí být je pryč ! Od základu kompletní kastle nemá jediný gram kytu a v tom se chystám pokračovat. Možná na lampě která není namáhaná a kyt by držel zbytečné,

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 25.12.2013
    Uskutečněno: 25.12.2013
  • Tachometr

Po dlouhém bádání a hledaní jsem NIC NENAŠEL ! A to z prostého důvodu hezké tachometry jsou velké, jak Orloj a ty malý nejsou dle mého gusta. Proč nenechat originál ? ... pokud bych překousl velikost a změnil i podkl

Vloženo: 25.12.2013
    Uskutečněno: 25.12.2013