Suzuki GSF 1200 Bandit (2005)

Vlastník firedawe
Vloženo 3.5.2013
Aktualizováno 20.3.2016

Vloženo: 17.03.2014, Uskutečněno: 17.03.2014, Stav tachometru: 15365 km, Zhlédnuto: 14x

Jelikož se mě zdálo přední tlumení poněkud měkké a přední guma vypadala lehce oskákaná, a v zatáčkách se motka začla chovat trošku nervózně, rozhodl jsem se pro repasi předních tlumičů.
Objednal jsem progresívní pružiny YSS, koupil olej viskozity 10W a pustil se do díla. Do poslední chvíle se neprojevovala nějaká netěsnost a proto jsem nerozebíral tlumiče komplet a neměnil jsem gufera, přišlo mi to zbytečné. A v případě potřeby je pro mě opětovná rozborka dílem hodinky, takže bez problémů.
Po zpětné montáži tlumičů na mašinu jsem ještě vyměnil svíčky, který dorazily nedávno. Dal jsem standartní NGK.
Tak ještě nové obutí a držák GPS a já su připravené na sezónu
A co vy???

• Prodej a smutek

Tak Banďour je pryč :´-( Na podzim jsem si přivezl pěknou Tenerku, na který v současnosti ještě pořád trošku makám a dvě motorky neutáhnu. Až když nový majitel odjížděl s Bandaskou na vleku, začlo to na mě padat. Hned s

Typ: Prodej
    Vloženo: 09.03.2016
    Uskutečněno: 06.03.2016
  • REISEN NACH HAMBURG

Pondělí 10.8. Je půl osmé ráno a já vyrážím na Banďourovi do Říše. Repektive pokoukat a nafotit zaoceánské necky do Hamburku, mé oblíbené destinace. Jedu přes Pardubice u Opatovic najíždím na D11, nuda do Prahy, p

Vloženo: 06.09.2015
    Uskutečněno: 10.08.2015
  • SERVIS PO 6000

Kilometry příbývají a je potřeba dopřát Bandasce pravidelný servis. Takže olej, filtr, vzduchový filtr. Nemám důvod nevěřit domácí značce, zvlášť když má už v nabídce olej speciálně pro motocyklové motory s mokrou spojko

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.09.2014